Výstavba zariadení na využitie vybraných druhov OZE v Strekove

Výstavba zariadení na využitie vybraných druhov OZE v Strekove

Predmetom zákazky je dodávka vykurovacieho systému pomocou tepelných čerpadiel vzduch/voda s tepelným výkonom 3 x Tv-31 kW / napr. MIDEA 2 x TČ MC-SU30-RN 1L SLAVE a 1 x MIDEA 2 x TČ MC-SU30-RN 1L MASTER. Tepelné čerpadlá budú využívať zdroj tepla zo vzduchu s prietokom 3x12 500 m3/h. TČ budú zabezpečovať teplo pre vykurovanie obecného úradu a zabezpečovať prípravu teplej vody TÚV pomocou solárnych kolektorov. Tepelné čerpadlá sa umiestnia vonkajšom priestore vzdialenej od budovy Oú /časť kotolne/ cca 30 m na vytvorenej betónovej ploche, ktoré budú mať spoločnú striešku. Vonkajší primárny rozvod 2xDn65 bude vedený v zemi v hĺbke 1, 0 m cez betónovú plochu, šírka ryhy 1, 0 m. Solárne trubicové vákuové kolektory budú umiestnené na streche Oú napr. /typ KTU 15 1 ks/, ktoré budú ohrievať vodu v bivalentnom zásobníku s objemom 300 l. Bivalentny zásobník bude umiestnený v plynovej kotolni blízkosti terajšieho 400 l zásobníka TÚV.
Veřejná zakázka vložena:
25.09.2020 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Strekov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Strekov

Zadavatel IČ:
00309273

Kontaktní osoba:
Ing. Rudolf Horváth

Zadavatel telefon:
+421 907 368 965

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.strekov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42511110-5
Tepelné čerpadlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oběhová čerpadla pro nízkotlaké teplovodní soustavy Vrchlabí

Oběhová čerpadla pro nízkotlaké teplovodní soustavy Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Oběhová čerpadla perfektně slouží k řízenému oběhu vody v nízkotlakých teplovodních soustavách. Jedná se o plynulý chod v domech, chatách, penzionech, školách nebo školkách. Hlavním rozhodovacím kritériem by měla být úspora elektrické energie. Regulovaná čerpadla uspoří až 80% oproti neregulovatelným. Jsou vysoce účinné a disponují 3 stupni otáček. Oběhová čerpadla splní veškerá vaše očekávání a ještě vám pomůžou kontrolovat výdaje!


Výroba vysokotlaké čerpací stanice pro čerpání ropy zabudované do kontejnerů k použití v místech s nebezpečím výbuchu

Výroba vysokotlaké čerpací stanice pro čerpání ropy zabudované do kontejnerů k použití v místech s nebezpečím výbuchu

Společnost AQ PUMPY s.r.o. je zkušeným výrobcem jednoúčelových vysokotlakých strojů. V posledních měsících se měla možnost podílet na zajímavém projektu - vysokotlaké dopravy horké ropy. Jednalo se o zakázkovou výrobu vysokotlakové čerpací stanice s naším speciálně upraveným plunžrovým čerpadlem AQL 50 do výbušného prostředí, které je přizpůsobeno k čerpání ropy o teplotě 90°C. Čerpací stanice dále disponuje nízkotlakými podávacími čerpadly DP PUMPS (respektive nerezovými vertikálními vícestupňovými odstředivými čerpadly) a filtračním systémem, který zadržuje veškeré nečistoty nadměrné velikosti. Aby bylo možné používat vysokotlaké zařízení celoročně, je opatřeno potřebným vytápěním ale i klimatizací. Vysokotlaká čerpací stanice je uložena v izolovaném a žáru odolném kontejneru. Tento kontejner je hermeticky rozdělen na dvě části – je tak zajištěno pasivní i aktivní odvětrávání, aby zde nemohla vznikat výbušná atmosféra. V jedné z částí – strojní v ATEX provedení – je umístěn vysokotlaký čerpací agregát. Ve druhé části je umístěn řídící systém, který odhlíží na provozní stav mobilní čerpací stanice a umožňuje také řízení chodu čerpadla. Samotný systém je naprogramován tím způsobem, aby udržoval požadovaný tlak ve výstupním potrubí a případně i požadované množství ropy v zásobnících. Systém se také umí přizpůsobovat měnícím se podmínkám těžby ropy.


Zakázková výroba vysokotlakového zařízení pro čištění tepelných výměníků a potrubí chemického závodu

Zakázková výroba vysokotlakového zařízení pro čištění tepelných výměníků a potrubí chemického závodu

Potřebujete-li vyrobit na míru dle Vašich požadavků jakékoliv vysokotlaké zařízení potřebné k čištění v průmyslových oblastech, obraťte se na společnost AQ PUMPY, s.r.o. se sídlem v Hranicích. Zajistili jsme návrh a výrobu mobilního zařízení, které je určeno pro čištění tepelných výměníků, potrubí a další technologie chemického závodu pomocí vysokotlakého vodního paprsku. Hydročistič je umístěn na pojízdný vozík, taktéž vyroben na zakázku. Čímž se může jednoduše přepravovat po celém areálu chemického závodu. Profesionální vysokotlaký čistič slouží především k vysokotlakému čištění trubkových výměníků tepla, trubkovnic a chladičů. Vysokotlaké zařízení bylo vybaveno veškerým vysokotlakým příslušenstvím, které je vhodné pro čištění vnějších i vnitřních povrchů (vysokotlaká pistole, rotační a plochá tryska ale i speciální výměníkové trysky a hadice). Celková konstrukce čističe byla navržena a vyrobena tak, aby byl vysoce provozně spolehlivý, nenáročný na údržbu a zejména, aby měl snadné jednoduché ovládání. U výroby čerpadel a čerpací techniky dbáme na bezpečnost. I toto vysokotlaké plunžrové čerpadlo s dieselovým motorem se v případě jakékoliv poruchy automaticky odstaví do volnoběhu nebo se úplně vypne celý agregát. Veškeré podrobnější informace o hydročističi se dozvíte na našich webových stránkách, kde jsou udány technické parametry i popis produktu. Najdete zde i další reference o vysokotlakých zařízení vyráběných na zakázku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!


Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Chcete si do vašeho domu pořídit ekologický a zároveň šetrný systém vytápění ve formě tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Klimastyle z Hodonína. Prodáváme především tepelná čerpadla značek Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair. Tepelné čerpadlo představuje nejen ekologicky šetrný systém vytápění, ale i investici, která se vrátí formou nízké spotřeby energie na jeho provoz. Naše firma se specializuje nejen na prodej tepelných čerpadel vzduch/vzduch(klimatizace), ale také také vzduch/voda. Navrhneme Vám systém vytápění s tepelným čerpadlem přímo pro Vás na míru a dokonce Vám doporučíme instalatéra, který zajistí napojení čerpadla na topný systém. Navíc provádíme opravy a servis tepelných čerpadel všech značek. V případě poruchy nás neváhejte kontaktovat!


Montáž a dodávka tepelných čerpadel

Montáž a dodávka tepelných čerpadel

Aleš Jarýn se zabývá a provádí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádí montáž tepelných čerpadel v okrese Šumperk. Nabízí nejen dodávku, ale i montáž tepelných čerpadel. Co vám zajistíme: - instalace tepelného čerpadla - montáž solární techniky - montnáž solárních systémů a solárních kolektorů.


Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Hledáte-li armatury, solenoidové ventily, pak jste na správném místě! V našem širokém sortimentu můžete vybírat z: - pneupohonů, servopohonů, - kompenzátorů (gumové, nerezové), - šoupátek, - klapek (mezipřírubové, zpětné, škrtící), - kulových kohoutků, - odvaděčů kondenzátů, - filtrů, - hydrantů, - sacích košů, - přírubů, - těsnění a spojovacích materiálů, - tlakoměrů a příslušenství, - teploměrů, - drobných instalačních armatur, - čerpadel (GRUNDFOS, SIGMA LUTÍN, SIGMA PUMPY HRANICE, WILO, ISH OLOMOUC, MSA, KSB, SLOVPUMP ). Zakoupit u nás můžete také venitily různých druhů: - uzavírací, - zpětné, - regulační, - pojistné, - redukční, - odvodňovací, - odkalovací, - vyvažovací. Samozřejmostí jsou mimo jiné služby poradenské činnosti v oblasti armatur. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes.