Výroba didaktických pomůcek - Matematická gramotnost

Výroba didaktických pomůcek - Matematická gramotnost

Předmětem veřejné zakázky je návrh, vývoj, výroba a dodávka didaktických pomůcek včetně souvisejícího programového vybavení a grafických dekorativních prvků pro expozici Matematická gramotnost, která bude umístěna na ploše cca 400 m2 ve 3.NP SC iQLANDIA v Liberci.

Předmět veřejné zakázky zahrnuje:
a) Vytvoření grafického návrhu didaktických pomůcek a jeho projednání a odsouhlasení se zadavatelem
b) Zpracování výrobní dokumentace didaktických pomůcek a její projednání a odsouhlasení se zadavatelem
c) Výrobu a dodávku pomůcek do místa určení,
d) Rozmístění, montáž, instalaci, konfiguraci, uvedení didaktických pomůcek do provozu včetně předvedení jejich funkčnosti.
e) Instruktáž personálu zadavatele pro správné užívání a údržbu dodaných pomůcek.
f) Zpracování návodů a podrobné technické dokumentace pro užití didaktických pomůcek
g) Poskytování záručního servisu po dobu záruční lhůty.
Veřejná zakázka vložena:
25.09.2020 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
IQLANDIA, o. p. s.

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 460 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
IQLANDIA, o. p. s.

Zadavatel IČ:
25444565

Zadavatel ulice:
Nitranská 410/10

Zadavatel PSČ:
460 07

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Compet Consult s.r.o., Tržní náměstí 876/11, 460 01 Liberec

Zadavatel telefon:
+420 724 365 227


Zadavatel web:
http://www.iqlandia.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Grafické studio, reklamní služby Svitavy, návrhy, potisk, reklamní polepy, potisk textilu, plachty

Grafické studio, reklamní služby Svitavy, návrhy, potisk, reklamní polepy, potisk textilu, plachty

Firma GRAFIKO, obchod a reklama Svitavy, kterou provozuje pan PhDr. Mojmír Hladík, nabízí kompletní reklamní služby od grafického návrhu až po samotný tisk a montáž. Jsme schopni zajistit viditelnou reklamu na dopravní prostředky, do interiérů, do výloh obchodů, na reklamní stany na veletrzích, na reklamní textil, do čekáren, na nádraží, na sloupy veřejného osvětlení, v podchodech nebo formou billboardů. Služby grafického studia, potisk: ofsetový tisk digitální tisk sítotisk tampónový tisk inzerce veletrhy a výstavy reklama billboardy světelné reklamy plakátovací plochy sportovní akce Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kollárova 971/4, Svitavy.


Wi-fi, bezdrátové internetové připojení - spolehlivý internet

Wi-fi, bezdrátové internetové připojení - spolehlivý internet

Hledáte-li na Vysočině v okolí Jihlavy poskytovatele bezdrátového Wi-fi připojení, pak se neváhejte obrátit na společnost M-SOFT, spol. s r.o. Služby: - poskytování internetu, bezdrátové i optické připojení, server a webhosting, firewally, antispam Iron Port, content filtery, VPN. - internet a TV Netbox. Prodej, instalace, servis: - monitory SAMSUNG, LG, EIZO, HYUNDAI, BENQ - pevné disky - operační paměti - notebooky - software MICROSOFT, VMWARE, LINUX, ....100firem - počítačová literatura, příslušenství - multimedia, DVD ROM - faxy, modemy, záložní zdroje aj. Pro více informací nás kontaktujete.


Tiskařské služby, digitální a ofsetový tisk, tvorba grafických návrhů, výroba vizitek Praha

Tiskařské služby, digitální a ofsetový tisk, tvorba grafických návrhů, výroba vizitek Praha

Precizní tiskařské práce i profesionální grafické návrhy Vám poskytne společnost Tiskárny MAESTRO spol. s r.o. sídlící na Praze Modřany. Naše kvalitní tiskárny se postarají o dokonalý digitální i ofsetový tisk rozličných rozměrů. Zaměřujeme se na tisk nejrůznějších tiskovin, jako jsou vizitky, reklamní letáky, plakáty a katalogy. Provádíme veškeré polygrafické služby počínaje vytisknutím daného dokumentu až po jeho dokončující zpracování. Pomocí naší knihařské linky zajišťujeme automatické ořezávání, rozřezávání a bigování archů různých druhů papíru. Na přání zákazníka také vyrábíme šité a lepené brožury s maximální přesností. Disponujeme těmi nejlepšími tiskárnami, jež zaručí vždy perfektní výsledek bez ohledu na formát papíru.


Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Chcete optimalizovat své daňové náklady? Nabízíme Vám řešení. Naše SDZP družstvo nabízí širokou škálu produktů a služeb pro malé a střední podnikatele. Formou spolupráce s naším Sociálním družstvem zdravotně postižených můžete optimalizovat své daňové náklady díky možnosti využití náhradního plnění a minimalizovat povinné odvody do státního rozpočtu. Pro více informaci kontaktujte naše obchodní oddělení. Na našich webových stránkách najdete služby, které poskytujeme po celé České republice. Nabízíme elektroinstalační služby, bezpečnostní i recepční služby, komplexní zajištění služeb a úkolů v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, grafické služby s využitím nejmodernějších technologií aj. V České Kamenici a ve Šluknově provozujeme vlastní šicí dílny. Vyrábíme kočárky, autosedačky, konfekční výrobky i úplety pro sport a volný čas včetně úpletů pro reklamní účely.


Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Chystá Vaše firma vydání výroční zprávy? Obraťte se na KLEINWÄCHTER holding s.r.o., kde se postarají o vzhled, grafiku a kvalitně ji tiskově i finálně zpracují. Vy dodáte pouze věcnou obsahovou část. Výroční zpráva firmy je důležitým dokumentem, který informuje o podnikatelských záměrech a finanční situaci za daný fiskální rok. Jedná se tak o významný prostředek marketingu, s jehož pomocí firma prezentuje své cíle, proto kvalitně zpracovaná výroční zpráva ovlivňuje dojem celé společnosti. Poskytneme Vám návrh grafické podoby, formu i způsob provedení, kvalitní tisk za výhodné ceny, laminování, výsek a finální knihařské zpracování. V průběhu zpracování budete mít plnou kontrolu barevného podání díky certifikovanému nátisku. Dosáhneme přesně takovému barevnému vyhotovení, jaké požadujete. Našim zákazníkům poskytujeme služby na profesionální úrovni, proto neváhejte a navštivte nás!


Pozáruční opravy notebooků a servis počítačů všech značek

Pozáruční opravy notebooků a servis počítačů všech značek

Přestal Vám fungovat notebook nebo osobní počítač a již se na něj nevztahuje záruka? Nevadí, odborníci ze společnosti ITC Services z Prahy 4 si poradí s opravami a servisem notebooků a počítačů všech značek. Pomocí diagnostiky závady notebooku zjistíme, kde je problém, poté Vám navrhneme cenovou nabídku opravy a vše s Vámi zkonzultujeme. V rámci pozáručního servisu a opravy Vám vyměníme prasklý LCD monitor, počítač vyčistíme od prachu a nečistot, opravíme základní desku včetně výměny konektorů, provedeme upgrade, odstraníme viry a zálohujeme data. V případě potíží s Vaším počítačem nebo notebookem po záruce neváhejte kontaktovat společnost ITC Services z Prahy 4!