Hledáme dodavatele výsadbového materiálu

Hledáme dodavatele výsadbového materiálu

Hledáme dodavatele výsadbového materiálu.

Chystáme na podzim výsadbu stromů v obci, na základě zpracovaného projektu a hledáme dodavatele výsadbového materiálu. Proto si Vás dovoluji oslovit a požádat o nabídku na nákup stromů v počtech, druzích a velikostech dle přiložených seznamů na realizaci dvou etap výsadeb. V případě, že některý konkrétní druh nebudete mít v nabídce můžete jej nahradit jiným co nejvíce podobným (např. odrůdou).

Děkuji za zaslání odpovědi Ing. Petr Liška, starosta obce.

V návaznosti na předchozí oslovení si dovoluji druhým připojit seznam pro druhou etapu výsadby stromů v Malých Žernosekách a prosím o zpracování nabídky společně pro obě etapy.
Poptávka byla vložena dne:
25.09.2020 08:52

Platnost poptávky:
25.10.2020 08:22

Kontaktní osoba:
Liška Petr

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 155 360

Okres:
Litoměřice

Obrázek:
Hledáme dodavatele výsadbového materiálu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické produkty, organická hnojiva, kůra

Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické produkty, organická hnojiva, kůra

Představujeme Vám firmu ASB GRÜNLAND spol. s r. o. Žár, která se zabývá výrobou a distribucí organických přípravků podporujících růst rostlin v zemědělství. Zajišťujeme dodávky zahradnických produktů včetně organických hnojiv, substrátů, zemin, mulčovací kůry a dalších produktů, které neobsahují žádné chemické ani syntetické přísady. Výroba, prodej: - substráty - organická hnojiva - mulčovací kůra - zemina - sypké dřevní vlákno - zelený kompost - humus - rašelina Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Žár 38, okres České Budějovice.


Surfinie, Petúnie, ovocné stromky a jiné dřeviny – prodej rozmanité flóry

Surfinie, Petúnie, ovocné stromky a jiné dřeviny – prodej rozmanité flóry

Poptáváte rozmanitou flóru? Pak rozhodně navštivte Zahradní centrum Malinkovič – Důbrava s.r.o. v Břeclavi, kde naleznete široké spektrum zboží, jako jsou přípravky na ochranu a výživu, substráty, ekologické produkty, keramiku české výroby a rostliny z vlastní produkce nebo dovozu. Pořídit u nás můžete například Surfinie a Petúnie s bohatou kaskádou květů a pestrým zabarvením a jiné sezónní druhy rostlin nejen pro pěstování v truhlících. Zakoupit můžete sloupovité i zakrslé ovocné stromky (jabloně, švestky, broskvoně, hrušně, třešně, višně apod.) a jehličnany, túje, živé ploty a okrasné druhy dřevin. Neváhejte a přijďte si k nám vybrat.


Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum Diké, je místo kde naleznete okrasné dřeviny ale i různá hnojiva a mnoho dalších věcí pro správná udržování Vaší zahrady. Víte, že Diké byla řecká bohyně míru, klidu, pořádku a spravedlnosti? V současné době tyto vlastnosti najdete na jednom místě – v zahradním centru DIKÉ. Jedině v přírodě totiž můžete najít harmonii a klid v této uspěchané době. Proto je potřeba starat se o svou zahradu. Diké se člení na 5 oblastí: - Zahradní centrum - Okrasná školka - Velkoobchod školkařskými výpěstky - Velkoobchod zahradnických potřeb - Prodej termofoliovníků Zahradní centrum Diké je přímo rájem zahrádkářů. Najdou zde totiž vše potřebné pro zvelebování a udržování své zahrady. U nás najdete široký sortiment rostlin – bonsaje, ovocné dřeviny, popínavky, trvalky, letničky, vodní a bahenní rostliny, ale také mnoho dalších rostlin. Přesvědčte se na vlastní oči, najdete nás zhruba 2 kilometry za Turnovem, v blízkosti rychlostní komunikace. U nás si ale můžete vybírat z mnoha dalších výrobků. Nabízíme totiž široký výběr zahradních doplňků a sortimentu potřebného k udržování zahrady: hnojiva, zahradnické zeminy, osiva, keramiku, nářadí, truhlíky, kameny, rákosové a proutěné zboží a mnoho dalších. Součástí zahradního centra je také okrasná školka o rozloze 21 hektarů. Zde si můžete za výhodnou cenu zakoupit rostliny zejména z kontejnerů, jako: - Roubované dřeviny na kmínku (listnaté i jehličnaté) - Okrasné dřeviny - Solitérní keře - Vzácné dřeviny Tyto rostliny distribuujeme jak maloodběratelům, tak velkoodběratelům, např. zahradním centrům nebo městské správě pro výsadbu zeleně v městech. Díky Diké vás nezastaví ani nepříjemné počasí. V našem sortimentu totiž najdete i termofoliovníky, díky kterým vytvoříte pro své rostliny optimální tepelné a klimatické vlastnosti. Dodáváme kvalitní a profesionální termofoliovníky německých firem Schick a Bieber. Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit termofoliovník přesně podle vašich rozměrů a požadavků.


Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Přemýšlíte už nad vánočním stromečkem? Máte rádi živé husté stromečky, které umožňují pěkné ozdobení? Vyhovovalo by Vám si stromeček rychle a v klidu domova objednat a nechat si dovést až domů? Už jste viděli Kavkazskou jedli? Řadí se mezi oblíbené stromky, jeho obliba více a více roste. Pokud chcete vánoční stromeček přímo z plantáže, objednávejte na E-shopu společnosti Radhošťtrans s.r.o., kterou najdete ve Stříteži nad Bečvou, nedaleko Valmezu a Rožnova. Podívejte se na náš E-shop, kde si můžete vybrat mezi Kavkazskou jedli Premium či Top quality. Na výběr máte buď stromky do dvou metrů, nebo vyšší. Ke stromku si můžete zadat i možnost frézování kmínku na průměr 50 mm, aby se Vám snadno vešel do stojanu. Veškeré informace o cenách stromů, frézování i za dopravu, naleznete na našich webových stránkách. Stromky dopravujeme po celé České republice. Objednávat můžete i větší množství. Kavkazská jedle je poslední dobou velmi oblíbená pro svou pravidelnou stavbu, díky které získáte krásný vánoční stromek s rovnoměrným ozdobením. Kavkazská jedle navíc krásně voní a navodí v bytě kouzelnou atmosféru Vánoc.


Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu –  poradenství

Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu – poradenství

Hledáte vhodné stromky na svou zahradu? Pak navštivte Zahradnictví Urban v Želešicích, na jihu Brna, a my Vám poradíme s výběrem vhodných jehličnanů. Jehličnany jsou stále zelené a hodí se téměř na každou zahradu i jako živé ploty. Máme různé druhy jehličnanů: - smrčky – stříbrné smrky, tůje, jedle, modříny, borovice, zakrslé odrůdy, japonské jehličnany Stromky dodáváme v kontejnerech, čímž je výsadba možná po celé vegetační období, i v létě, kdy je ale nutné zajistit potřebné zalévání rostlin. Prodáváme i vzrostlé jehličnany s kořenovým balem. Jehličnany jsou vhodné pro: - solitérní výsadba (zahrady, firemní areály) - živé ploty- především tůje - výsadba alejí – různé typy - skalky a záhony – zakrslé stromky - různé velikosti vánočních stromků Telefonicky nebo osobně si dopředu domluvíte přesný počet, velikost rostlin a plánovaný termín odběru, abychom Vám mohli stromky připravit a tím zajistit co nejlepší ujmutí rostlin a následný růst. Aktuální výběr stromků si upřesníte taktéž zavoláním.


Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Firma Petr Pábl Jaroměř nabízí všem zahrádkářům výhodný prodej mulčovací kůry v jakémkoli množství. U nás skvěle nakoupí jak zahrádkáři, tak velké zahradnické firmy. Sháníte i vy kvalitní mulčovací kůru? Obraťte se na společnost Páblovi ve městě Jaroměř. Výhody mulčovací kůry skvělý přírodní vzhled udržuje vlhkost zpomaluje růst plevele okyselení půdy perfektně prospívá vřesům, azalkám, rododendronům, keřům či jehličnanům