Poskytování právního poradenství pro Centra na podporu integrace cizinců

Poskytování právního poradenství pro Centra na podporu integrace cizinců

Předmětem této veřejné zakázky je poskytování právního poradenství pro klienty Center na podporu integrace cizinců. Více viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
24.09.2020 09:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.10.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Zadavatel IČ:
60498021

Zadavatel ulice:
Lhotecká 559/7

Zadavatel PSČ:
143 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Karel Tomáš

Zadavatel telefon:
+420 974 827 143

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.suz.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79111000-5
Právní poradenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Jste firma či podnikatel a poptáváte právní zástup? Kontaktujte zkušenou advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna a jistě nebudete litovat. Zajistíme: - sepis různých typů obchodních smluv podle platného občanského zákoníku - o prodeji podniku, mandátní, o dílo, kupní - utvrzení dluhu prostřednictvím využívaných instrumentů - bankovní záruka, ručení, smluvní pokuta - sepis insolvenčního návrhu a přihlášky pohledávek od věřitelů - ošetření probíhající fúze obchodních společností - dle zákona o přeměnách obchodních společností a družstev Také provádíme emise, převody a problematiku cenných papírů, založení obchodních korporací a jejich změny a řešení nároků z nekalé soutěže.


Služby v oblasti autorského a soutěžního práva Praha - pro klienty z tuzemska i ze zahraničí.

Služby v oblasti autorského a soutěžního práva Praha - pro klienty z tuzemska i ze zahraničí.

Dostali jste se do soudního sporu ohledně otázky autorského práva nebo chcete včasným smluvním ujednáním těmto sporům zabránit? Hledejte pomoc u těch nejlepších v oboru a žádejte služby Patentové a advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann a spol. Odborníci z praxí v oblasti autorského a soutěžního práva pomáhají klientům z tuzemska i ze zahraničí. Dostane se Vám maximální pozornosti, v případě nutnosti spolupracujeme i se zahraničními poradci. Máte-li zájem o služby v oblasti autorského a soutěžního práva, neváhejte nás kontaktovat.


Insolvenční správce, pomoc při platební neschopnosti

Insolvenční správce, pomoc při platební neschopnosti

JUDr. Ing. Pavel Fabian zastává funkci insolvenčního správce, na oblast úpadku a způsobů jeho řešení se dlouhodobě specializuje i jako advokát v rámci 4 provozoven. Insolvenčním správcem je ve více než 200 insolvenčních řízení. Kromě základního oprávnění je držitelem zvláštního povolení (pro podniky s obratem nad 50.000.000,-Kč, banky a finanční instituce, reorganizace) se kterým je spojena bezpečnostní prověrka z roku 2015. Tyto zkušenosti garantují nadstandardní úroveň právního poradenství věřitelům a dlužníkům v probíhajících insolvenčních řízeních, ale i při odvracení hrozícího úpadku. Připravujeme věřitelské i dlužnické insolvenční návrhy, vypracujeme přihlášky věřitelů apod. Kromě činnosti insolvenčního správce se zabýváme zastupováním v insolvenčních řízeních, v incidenčních a excindačních sporech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Právní služby - vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu

Právní služby - vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu

Potřebujete najít právníka, který k vám bude přistupovat opravdu individuálně a právní služby poskytuje řadu let? Pak jste na správném místě! Specializujeme se na obchodní a občanské právo. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu i další právní služby. Zaměření advokátní kanceláře: - vymáhání pohledávek - zastoupení u soudu - právní konzultace - sepisování smluv - zastoupení u rozvodu - výživné a spoustu dalších právních služeb. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte, domluvíme si termín konzultace!


Advokátní kancelář, rozvodové řízení Brno, zastupování ve správním řízení, občanskoprávní spory

Advokátní kancelář, rozvodové řízení Brno, zastupování ve správním řízení, občanskoprávní spory

Dostál Radoslav, JUDr., advokátní kancelář Brno Hledáte vhodného advokáta pro zastupování ve věcech trestního, správního, rodinného i občanského práva? Řešíte spory a neumíte se v klidu dohodnout při rozvodovém řízení? Pak v naší advokátní kanceláři v Brně zastoupené JUDr. Radoslavem Dostálem se Vám dostane nadstandardní právní servis. Právní služby Brno: - občanské právo - trestní právo - advokátní úschovna - autorizovaná konverze - ověřování podpisů - zastupování v řízení o přestupcích - rozvody - občanskoprávní spory - zastupování účastníků stavebního a územního řízení - převod nemovitostí - ochranné známky - pracovněprávní spory. Pokud Vás naše právní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lazaretní 4298/11a, Brno.


Advokátní a právní služby v Praze Holešovicích

Advokátní a právní služby v Praze Holešovicích

Hledáte odborníka na právní služby? Jste z Prahy či okolí? Jmenuji se JUDr. Ivan Krutský, CSc. a nabízím Vám své advokátní služby. Poskytuji odborné konzultace ve všech stěžejních oblastech práva. Nabízím profesionální právní pomoc jak fyzickým, tak i právnickým osobám. Společnostem budu nápomocen v oblasti obchodního práva při sporech či tvorbě smluv. V případě, že potřebujete právní radu, pomoc s podporou Vašeho podnikání či se nacházíte ve složité životní situaci, kontaktujte JUDr. Ivana Krutského, CSc. Moji kancelář najdete na ul. Výstaviště 67 v Praze Holešovicích. Zaručuji profesionalitu, vysoké pracovní nasazení, preciznost i efektivní jednání. S právním problémem pomohu i Vám. Kvalitní a komplexní právní služby najdete u nás.