Dodávky pneumatik (DNS)

Dodávky pneumatik (DNS)

Dynamický nákupní systém k zajištění dodávek pneumatik formou jednotlivých Výzev, jejichž výstupem bude vždy samostatná kupní smlouva s jedním účastníkem DNS dále specifikovaného předmětu plnění, a to dle potřeb zadavatele po dobu čtyř let od spuštění DNS.

Prostřednictvím DNS budou realizovány Výzvy separovaně pro dvě základní kategorie pneumatik:
Kategorie č. 1 - Pneumatiky pro osobní, užitkové a terénní vozy (do 3, 5t)

Kategorie č. 2 - Pneumatiky pro nákladní, zemědělskou, lesnickou a ostatní strojní techniku

Součástí každé Výzvy může být zadavatelem požadována nejen dodávka pneumatik, ale rovněž dle aktuálních potřeb také bezúplatný protokolární zpětný odběr a ekologická likvidace opotřebených pneu.
Veřejná zakázka vložena:
24.09.2020 08:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Dodávky pneumatik (DNS)

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
60 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dodávky pneumatik (DNS)

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Bednářová

Zadavatel telefon:
+420 956 999 293

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34350000-5
Pneumatiky pro těžká/lehká nákladní vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje

Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje

Potřebujete pneu na zemědělské stroje? V pneuservisu Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou u Přerova zakoupíte pneumatiky včetně disků na nákladní vozy, zemědělské i stavební stroje všech druhů a velikostí. V nabídce naleznete velmi kvalitní pneumatiky předních výrobců Pirelli, Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook a další. Zajistíme vám také vysoce kvalitní studené protektory. Disky pro nákladní i osobní vozy: - litá alu kola, klasické plechové disky značek AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO a BBS od českého dodavatele firmy Alcar - disky pro nákladní vozy značky Hayes Lemmerz. Působíme v oblasti Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou a Osek nad Bečvou.


Výměna, prodej pneumatik, disků, elektronů - kompletní pneuservisní práce, pneubazar

Výměna, prodej pneumatik, disků, elektronů - kompletní pneuservisní práce, pneubazar

Jste z Přerova, Hranic a okolí a potřebujete přezout auto? Hledáte kompletní pneuservisní služby nebo autobazar? Navštivte pneuservis Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou, která se zabývá výměnou a prodejem letních a zimních pneumatik, disků a elektronů. V pneuservise Pneu Kubeša s.r.o. provádíme kompletní pneuservisní práce, přezutí na zimní i letní pneumatiky a také zajišťujeme prodej pneumatik, disků, elektronů. Opravujeme pneumatiky všech typů i rozměrů. Prodáváme pneumatiky ověřených značek - Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook a další. V pneubazaru najdete lehce ojeté pneumatiky, použitá alu kola nebo plechové disky. U nákupu pneumatik Pirelli vám garantujeme zdarma další novou pneumatiku v případě, že ji prorazíte.Pokud si u nás nakoupíte nové pneu, tak vám dáme slevu 40% na jejich přezutí.


Uskladnění pneumatik a celých kol, ekologická likvidace pneumatik

Uskladnění pneumatik a celých kol, ekologická likvidace pneumatik

Řešíte problém s uložením sezónních pneumatik? Potřebujete se zbavit již ojetých a dále nepoužitelných pneumatik vašeho vozidla? S řešením těchto problémů Vám pomůže Pneuservis Rudolf Doleček s.r.o. z Brna. Pro naše klienty zajistíme uložení pneumatik nebo celých kol ve skladě pneuservisu. Kola před jejich uskladněním umyjeme. Postaráme se také o ekologickou likvidaci starých, ojetých a již nepoužitelných pneumatik. Neváhejte nás kontaktovat.


Kvalitní použité pneumatiky pro zemědělské a stavební stroje

Kvalitní použité pneumatiky pro zemědělské a stavební stroje

U společnosti Soukromá zemědělská firma Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči najdete kvalitní pneu pro traktory a další zemědělské či stavební stroje za příznivé ceny! Naši zákazníci u nás mohou zakoupit kvalitní široké pneu od prověřených výrobců pro zemědělské stroje, jako jsou kombajny a vysokovýkonné traktory. Námi nabízené pneumatiky navíc vynikají dlouhou životností, masivním vzorem, vysokou nosností a zaručují vyšší stupeň tažné síly.


Kvalitní služby pneuservisu - demontáže, vyvažování kol i přezutí pneumatik

Kvalitní služby pneuservisu - demontáže, vyvažování kol i přezutí pneumatik

Potřebujete-li přezout nebo opravit kola, tak přijďte do pneuservisu Fiala, kde se vám o vše postarají. Kompletní služby pneuservisu: - přezutí kol, automobilu - demontáže, montáže, vyvažování pneumatik - výměna pneumatik - mytí pneumatik - protektory - opravy pneu, pneumatik - teplá vulkanizace - prodej nových pneumatik - prodej plechových a litých disků - pneuservis pro osobní, nákladní vozidla - pneuservis pro motocykly. Pneuservis Fiala – to je individuální a kvalitní péče o váš automobil.


Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Výměna pneu z letních na zimní, ze zimních na letní, nákup nových pneumatik nebo drobné opravy vozu? Autoservis a pneuservis jsou zkrátka místa, která čas od času musí navštívit každý řidič. Náš Pneuservis Fiala se vám kompletně postará o automobil, ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Působíme také jako autoservis, ve kterém se zaměřujeme na opravu prasklého skla nebo servis klimatizací. Naše služby poskytujeme nejen v Konici, ale i v Prostějově a okolí. V našem pneuservisu vám zařídíme opravu či výměnu jakýchkoliv druhů pneumatik a jejich mytí. Samozřejmostí je i prodej pneu pro osobní, nákladní, dodávkové i speciální vozy. Zakoupíte u nás pneumatiky značek Michelin, Kleber, Kormoran, Barun, Matador, Hankook a další, a o vaše ojeté pneumatiky se postaráme a zařídíme jejich likvidaci. Pneuservis Fiala, to jsou následující služby: - výměna pneu - prodej pneu (osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální) - protektory - disky - opravy duší - mytí pneumatik ve vysokotlaké myčce - likvidace ojetých pneu - laserová geometrie Výměna pneu a prodej pneu však zdaleka není to jediné, co náš autoservis a pneuservis nabízí. Poskytujeme také kvalitní a poctivý servis vašich aut, od výměny olejů přes seřízení světel až po prohlubování dezénu pneu.