Poptávám vodoměrnou šachtu

Poptávám vodoměrnou šachtu

Poptávám dodavatele vodoměrné šachty na 1 vodoměr, na obsypání hlínou. Max výška 1000 mm. max průměr 1000 mm.
Poptávka byla vložena dne:
23.09.2020 08:33

Platnost poptávky:
23.10.2020 08:09

Kontaktní osoba:
pavel svoboda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 732 316

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávky výměníkových stanic, horkovody, servis stanic a deskových výměníků Praha, čištění stanic

Dodávky výměníkových stanic, horkovody, servis stanic a deskových výměníků Praha, čištění stanic

Představujeme Vám firmu ALFA-OMEGA technology s.r.o. Praha, která provádí výstavbu horkovodů, teplovodů včetně dodávek výměníkových stanic. Jsme certifikovaným servisním partnerem společnosti Alfa Laval pro Českou republiku. V rámci spolupráce provádíme opravy a servisní práce ve stávajících výměníkových stanicích tepla včetně pravidelného servisu technologického zařízení a havarijního servisu zařízení. Dodávky, výroba, servis: Výroba rozvaděčů Servis stanic a deskových výměníků Čištění deskových výměníků Dodávky IC Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čísovice 227, Praha-západ.


Oficiální distributor produktů Aventics, dodáváme pneumatické válce, filtry-regulátory, manometry atd.

Oficiální distributor produktů Aventics, dodáváme pneumatické válce, filtry-regulátory, manometry atd.

Jste spokojeni s produkty Aventics? Hledáte spolehlivou firmu, která se Vám postará o dodávku těchto produktů? Společnost Romana Juříka z Ostravy, která se zabývá prodejem průmyslových armatur, se stala oficiální distributorem produktů Aventics, dříve Bosch Rexroth Pnaumatika, využívající se v automatizovaných provozech a v oblasti pneumatiky. S výrobcem, firmou Aventics a Emerson, jsme v přímém kontaktu a díky tomu Vám můžeme poskytnout technické poradenství, výhodné ceny a především rychlé dodání. V našem sortimentu najdete například pneumatické válce, filtr-regulátory, proporciální ventily či ventilové systémy a ostrovy, hadice a manometry. K tomu poskytujeme i náhradní díly. Pro více informací či přímo s poptávkou se na nás neváhejte obrátit. Kontaktujte specialistu Emerson, pana Vojtěcha Juříka, také se podívejte na oficiální stránky společnosti Acentics.


Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Potřebujete nové umyvadlo, koupelnou nebo kuchyňskou baterii? Pokazil se Vám ohřívač vody a potřebujete si pořídit nový? Vaše kalové čerpadlo už nefunguje jako dříve a uvažujete o jeho výměně? Všechno potřebné vodoinstalační a topenářské vybavení zakoupíte v prodejně MÄFIPO - Ivo Filip v Litovli. V naší prodejně seženete různorodé a potřebné vodovodní a topenářské vybavení pro váš dům i zahradu, jako jsou: - čerpadla, vodárny - závěsné kotle a ohřívače vody – elektrické a plynové - sanitární keramiku - krbová kamna - plynová topidla, kotle na tuhá paliva - koupelnové radiátory - vodoinstalační materiál – kuchyňské a koupelnové baterie, hadice


Elektropneumatické ventily - široký sortiment komponentů a systémů

Elektropneumatické ventily - široký sortiment komponentů a systémů

Sháníte firmu, která prodává elektropneumatické ventily? Neváhejte a zastavte se k nám, kde jistě najdete co potřebujete! Zabýváme se technickou podporou v oblasti komponentů, elektropneumatických ventilů a pneumatických systémů. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat jak do oblastí hydrauliky, energetických řetězů tak i do vedení THK a jiných novinek. Spolupracujeme s různými výrobci např.: EKD, MARTONAIR, WATSON, Festo, BUSCHJOST, NORGREN, AIRTEC ad. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Průmyslové armatury, ventily ASCO, HAWLE, SČA –  prodej s dlouholetou tradicí

Průmyslové armatury, ventily ASCO, HAWLE, SČA – prodej s dlouholetou tradicí

Sortiment průmyslových armatur firmy Armatury Juřík je určen především pro využití v těchto odvětvích: - chemie, - petrochemie, - plynárenství, - potravinářství, - energetika, - teplárenství, - vodárenství. Kromě prodeje průmyslových armatur je Vám firma Armatury Juřík připravena poskytnout pomoc při generálních opravách a úpravách armatur a seřízení ventilů. Bližší informace na webových stránkách www.jurik.cz.


Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Společnost MATEP Hradec Králové je vaším spolehlivým dodavatelem nejen v oblasti topenářského materiálu. Nabízíme kvalitní produkty z oblasti topenářského sortimentu. - topenářské armatury - ventily - topenářské trubky - speciální měřicí technika Kromě toho provádíme také mnoho dalších služeb, jako je například plynofikace obcí či rekonstrukce kotelen. MATEP se kromě topenářského materiálu specializuje také na: - materiál pro instalatéry - materiál pro plynaře Spolehněte se na kvalitu od MATEP, mistrů svého oboru!