Dodávka a montáž keramického fasádneho obkladu

Dodávka a montáž keramického fasádneho obkladu

Predmetom zákazky je dodávka a montáž ventilovaného a prevetrávaného keramického fasádneho obkladu vonkajších priestorov objektu plavárne.
Rekonštrukcia mestskej plavárne prebieha najmä prostredníctvom vlastných kapacít verejného obstarávateľa. Verejný obstarávateľ vyhlasuje verejné obstarávanie len v rozsahu činnosti, ktoré nedokáže vlastnými kapacitami vykonať / zrealizovať, alebo by ich realizácia vlastnými kapacitami bola časovo a personálne náročná.
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2020 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
31609651

Kontaktní osoba:
Marcela Turčanova

Zadavatel telefon:
+421 908 225 248

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tszh.sk/?lang=sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45443000-4
Fasádne práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akce na obkladové sklo

Akce na obkladové sklo

Máme rádi přírodu, chceme ji pomoci a proto Vám touto cestou rádi nabídneme ukázku, jak se dá jít cestou šetrnou a to nejen k životnímu prostředí, ale i k Vám a našim dětem. Každý z nás si může vybrat a my jsme si již vybrali...prezentaci čističů, nejen skleněných obkladů, které jsou odbouratelné přírodou. Toužíte po skleněném obkladu do kuchyně nebo koupelny? Víme, že čistící přípravek, jako dárek k obkladovému sklu, se může zdát jen málo k tomu, abyste si koupili naše obkladové sklo - ale my jsme rádi, že jste došli až sem a třeba se jen trochu zamyslíte na těmi předchozími řádky...


Dlažby, obklady ze dřeva -  dřevěné fasády, obložení stěn, stropů

Dlažby, obklady ze dřeva - dřevěné fasády, obložení stěn, stropů

Na dlažby a obklady z exotického dřeva se aktuálně zaměřuje společnost BUČEK střechy Vlčnov. Ve větší míře jde o obklady fasády ze dřeva - dřevěné fasády. V interiéru položíme dřevěné dlažby a realizujeme obložení stěn i stropů ze dřeva. Působíme nejčastěji v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj. Dřevěná fasáda Vám bude sloužit po dlouhá léta - obklad z masivního dřeva dodá budově výjimečný vzhled a navíc docílíte úspory energie, díky tomu, že dřevo má dobré tepelně izolační vlastnosti. Dřevěné obložení stěn a stropů. Pokud použijete obklady a dlažby ze dřeva v interiéru, zútulníte danou místnost a vytvoříte příjemné klima. Jsou ideální volbou do dřevostavby, roubenky i moderní novostavby.


Velký výběr výrobků z umělého kamene - teraco – dlažba, schody, obklady, parapety

Velký výběr výrobků z umělého kamene - teraco – dlažba, schody, obklady, parapety

Společnost TESO Jistebník spol, s.r.o. se od 1.3.2018 stala součástí skupiny ISMM. Nový název společnosti je ISMM & TESO s.r.o., která převzala veškerý výrobní program původní společnosti. Zabýváme se výrobou širokého sortimentu výrobků z umělého kamene – teraco. Naše výrobky splňují požadavky německé normy DIN 18 500 a jsou ve shodě s ČSN 72 32 10 pro betonové výrobky a jejich kvalita je pravidelně kontrolována. Využití výrobků, díky technologii výroby, je jak v exteriéru tak i v interiéru. Sortiment: - Teracová dlažba - Schody a ostatní liniové výrobky - obklady - Schodišťová ramena - Parapetní teraco desky Vlastnosti výrobků – vysoká odolnost, možnost vysoké zátěže, minimální nároky na údržbu, přírodní charakter Využití teraco výrobků - výstavba nákupních center, skladové a manipulační prostory, stavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů. V rámci služeb Vám i poskytneme technické poradenství, dopravu a následnou montáž výrobků a údržbu teraco ploch. V Jistebníku, v areálu společnosti, se v březnu začalo s výstavbou nového a zároveň v pořadí již čtvrtého závodu ISMM, který se bude zaměřovat na prvovýrobu – technologie laserového a plazmového dělení, včetně ohybu.


Hygienická a nenáročná na údržbu to jsou barevná interiérová skla

Hygienická a nenáročná na údržbu to jsou barevná interiérová skla

Hledáte vhodné řešení pro svůj interiér? Chcete si pořídit nové obklady ze skla do kuchyně nebo originálně obložit zdi v interiéru? Barevná interiérová skla působí naprosto jednoduše a zároveň velice elegantně. Navíc perfektně splňují požadavky pro alergiky. Barevná interiérová skla jsou totiž elegantně krásné a transparentní, hygienické, nenáročné na údržbu, moderní a nadčasové. Stačí si vybrat z naší standardní nabídky, která nyní nabízí 17 odstínů – od střízlivějších tónu zemitých barev, až po ty odvážné. Nebo si vyberte individuálně, dle vzorkovníků RAL a NCS. Neváhejte a pořiďte si vkusné obklady ze skla standardních i větších rozměrů.


Volná pokládka kvalitní střešní terasy s odvodem vody - produkty Schlüter

Volná pokládka kvalitní střešní terasy s odvodem vody - produkty Schlüter

Přejete si terasu, která bude nejen dobře vypadat, ale zároveň bude praktická a bude odvádět rychle přebytečnou vodu pryč? Pak je pro vás široký sortiment značky Schlüter tou správnou volbou! U těchto teras je nosnou vrstvou pro samonosné dlaždice plošná drenáž Schlüter-Troba-Plus 8G, která je tlakově stabilní a navíc zajistí odvod vody v otevřených spárách dlaždic. Aby jste mohli pod dlaždicemi vytvořit rovnoměrné podložky z malty, máme pro vás fixační kroužky Schlüter-Troba-Stelz-Dr, které můžete jednoduše odebrat po nanesení samotné malty a použít znovu. Neváhejte a objednejte si produkty Schlüter pro volnou pokládku kvalitní střešní terasy!


Moderní a elegantní keramické obklady s tepelněizolačními vlastnostmi

Moderní a elegantní keramické obklady s tepelněizolačními vlastnostmi

Uvažujete, že si pořídíte novou fasádu na Váš dům, nebo do Vaší firmy? Pak se určitě podívejte na nabídku firmy G Trade spol. s.r.o., která sídlí v Brně a poskytuje služby v oblasti obkladových fasád, jak jejich aplikaci tak následný servis. Fasády firmy G Trede spol. s.r.o. jsou moderní a elegantní fasády, které rozhodně nepřehlédnete. Elegantní design se mísí s praktickými užitečnými vlastnostmi, jako je odolnost proti větru a s ní spojená tepelná izolace, která Vám rozhodně ušetří výdaje za topení. Ve výběru najdete například keramické fasádní obklady Tempio, které jsou tepelněizolační a zároveň moderní a elegantní. Tyto obklady zabraňují až o 25 - 40% tepelným ztrátám, a proto jsou také ekologické. Keramické obklady Tempio jsou nehořlavé a instalují se neviditelným ukotvením. Obklady jsou rovněž omyvatelné, a tak z nich lehce odstraníte například nechtěné graffiti. Firma G Trade spol. s.r.o. zajišťuje nejen dodávku, ale provádí také celkovou realizaci projektu, a můžete si nechat udělat i předběžnou kalkulaci. Tak neváhejte a oblečte i vy svůj dům nebo firmu do nového elegantního a přitom praktického kabátku.