Zařízení na úpravu odpadu Bergasto, stavební část

Zařízení na úpravu odpadu Bergasto, stavební část

Předmětem plnění zadávané VZ je provedení stavebních prací a s nimi souvisejících dodávek a služeb za účelem opravy manipulační plochy o rozloze 10840 m2 a opravy oplocení v délce 295, 5m, a to podle Projektové dokumentace pro provedení stavby (dále jen „PROJEKT“) vyhotovené v 07/2020 Ing. Ladislavem Čížkem, hlavním projektantem, autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby, číslo autorizace (Reg. č.) ČKAIT 0100145, IČ 10322159, sídlem Želeč 215, 391 74 Želeč. PROJEKT spolu se soupisem položek stavebních prací, dodávek a služeb s Výkazem výměr, který byl vyhotoven v souladu s vyhl.č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, tvoří Přílohu č. 2. těchto PPZN.
Předmět VZ se člení na

SO 01 Oprava panelové plochy
SO 02 Oprava oplocení
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2020 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Bergasto s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bergasto s.r.o.

Zadavatel ulice:
Ztracená 254/6

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Matela

Zadavatel telefon:
+420 588 881 204

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bergasto.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Mobilní oplocení vč. příslušenství pro dočasnou kontrolu pohybu, lešenářské sítě - eshop

Mobilní oplocení vč. příslušenství pro dočasnou kontrolu pohybu, lešenářské sítě - eshop

Potřebujete-li zakoupit mobilní oplocení, navštivte eshop společnosti SCASERV a.s., kde naleznete všechna potřebná příslušenství. Mobilní oplocení využijí pořadatelé festivalů, koncertů či jiných akcí, kde je potřeba kontrolovat přístup lidí. Dále se používá i na stavbách k ochraně stavebního materiálu. Mobilní oplocení slouží k usměrnění pohybu osob či dopravních prostředků a jako dočasná ochrana. Navíc jej můžete jednoduše a rychle přesunout a postavit dle potřeby. Mobilní oplocení - příslušenství: - plotový prvek s výztuhou - plotová branka - betonová patka - plastová patka 22 kg a 26 kg - plot kolečko k brance - plotová spojka (komplet) - plotový závěs k brance Dále prodáváme kvalitní lešenářské sítě, které jsou velmi odolné vůči protržení. Sítě jsou vzdušné a nesají vodu. K sítím doporučujeme i upínací pásky pro snadné uchycení, které taktéž naleznete na našem eshopu.


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Výroba kovových plotových výplní na míru, v barevném odstínu přesně dle přání zákazníka

Výroba kovových plotových výplní na míru, v barevném odstínu přesně dle přání zákazníka

Chystáte se stavět plot okolo Vašeho domu? Přemýšlíte, z jakého materiálu by byl nejlepší? Vyloučili jste dřevěný? Společnost ABC servise, obchodní společnost s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej plotových výplní a v jejich sortimentu najdete i kovové plotové výplně, které by mohly být tou nejlepší volbou pro Vás. Vypracujeme Vám předpokládané náklady a také rádi doporučíme vhodnou a spolehlivou firmu, která by se Vám postarala o montáž. Sídlíme ve Frýdku-Místku nedaleko Ostravy a plotové výplně prodáváme i přes eshop. Vybírat můžete z plotových kovových výplní řady PRESTIGE a řady VK. Všechny dodáváme v požadované míře a barevném odstínu, přesně dle Vašich představ a požadavků. Kovové plotové výplně vypadají skvěle s kamenným základem. Výplně PRESTIGE se vyrábí z dutých jeklových profilů, kdežto řada VK je kombinací plných profilů zasazených do rámů z pásoviny a dutých jeklových profilů. Výplně jsou dodávány v pozinkované úpravě, čímž se zajistí jejich dlouhá životnost.


Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Chystáte se na rekonstrukci svého bytu, domu, koupelen nebo jiných vnitřních prostor? Hledáte firmu, která se věnuje instalatérství, plynárenským pracím nebo topenářství? Společnost Silema Praha s.r.o bude pro vás tou nejlepší volbou. Zajišťujeme veškeré práce potřebné k rekonstrukcím, od zajištění instalatérských a zednických prací, přes položení dlažby a obkladů, po finální práce. Nabízíme také instalaci podlahových topení a klimatizací. Rekonstruujeme i komerční prostory, nejenom bytové jednotky. Dle vaší poptávky vyhotovíme návrh a cenovou nabídku na míru. Vaše dotazy vyřešíme buďto přes e-mailovou komunikaci nebo na naší pobočce v Praze, na ulici Roháčova 145/14.


Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Rádi byste soukromí? Hledáte ideální řešení pro oplocení Vašeho pozemku? Ploty a oplocení nejenom pro zahrady dodává a montuje společnost ADH-PLOTY s.r.o. Kromě běžného pletivového oplocení či svařovaných panelů dodáváme také ploty na míru. Váš plot proměníme v atraktivní designový prvek. Elegantním řešením může být také vkusný kovaný plot. Plotové systémy dodáváme za příznivé ceny, v prvotřídní kvalitě. Pokud jste se rozhodli pro stavu plotu svépomocí, na našem e-shopu seženete veškeré potřebné komponenty a příslušenství. Nevyhovují Vám typizované rozměry? Nabízíme služby naší zámečnické dílny, kde vyrobíme Vše na míru Vašim požadavkům. Neváhejte a kontaktujte nás.