Dílo pocta Jiřině Haukové a Jindřichu Chalupeckému, umělecká instalace ve veřejném prostoru Prahy 10

Dílo pocta Jiřině Haukové a Jindřichu Chalupeckému, umělecká instalace ve veřejném prostoru Prahy 10

Účelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh řešení předmětu soutěže, které splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech, a vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s ustanovením § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky dle odst. 3 těchto soutěžních podmínek. Následující zakázka bude zahrnovat i dodaní uměleckého díla.
Veřejná zakázka vložena:
21.09.2020 14:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení soutěže o návrh

Zadavatel:
Městská část Praha 10

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
17.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 10

Zadavatel IČ:
00063941

Zadavatel ulice:
Vršovická 68

Zadavatel PSČ:
101 38

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing.arch. Igor Kovačević PhD.

Zadavatel telefon:
+420 +42 060 381 008

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha10.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér, pan Petr Fadrhons, je naprostým profesionálem v oboru a pyšní se mnoha divadelními a filmovými zkušenostmi. Svou kariéru zahájil přímo v Národním divadle a dnes pracuje pro velké muzikály. Zastupuje již čtvrtou generaci tohoto řemesla. Náplní jeho práce vysoké úrovně v oboru je především návrh líčení při změně vzhledu herců, vytváření speciálních efektů všeho druhu od vyrobení umělé pleše, změny tónu pleti, vytvoření umělých poranění s krví, vytvoření vrásek a zestaršení herců, ale také vytváření účesů. Není to obyčejný vizážista, je to divadelní a filmový maskér - mistr svého oboru.


Lakování karbonových výrobků. Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků. Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano je to možné od profesionálů v oboru Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush, kde Vám velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Na co všechno provádíme tuto techniku malování: -helmy, motocykly, automobily a jejich díly -jízdní kola, vodní skútry, lodě -střešní boxy -modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Nože z damašku s rukojetí z exotických dřevin, slonoviny, mamutoviny nebo paroží

Nože z damašku s rukojetí z exotických dřevin, slonoviny, mamutoviny nebo paroží

Ať už jste vášnivým lovcem nebo sběratelem prvotřídních a originálních nožů a chcete svou sbírku doplnit o další netradiční kousek nože s čepelí damašku a rukojetí vyrobené z atypického materiálu, obraťte se na umělecké kovářství a nožířství Jiří Čurda. Naše umělecká nožířská dílna Vám zhotoví na zakázku nože s rukojetí z exotické dřeviny, ale také stabilizovaných mamutích nebo sloních kostí a také z paroží různých druhů lesní zvěře. V nožířství Jiří Čurda naleznete damaškové nože s rukojetí, jako je: - jasan, oliva, eben, platan, achát, tis, cocobolo, turecký ořech, ironwood, bahenní dub - klasické dřeviny – topol, javor, lípa, olše, třešeň, dub, švestka, bříza - slonovina - mamutí kost nebo zub - paroh jelení, sobí, - velbloudí, žirafí kost Rukojeti nožů jsou vyráběny buďto čistě z kostí nebo dřeviny, ale také zhotovujeme kombinaci dřeviny a kosti (paroží). Kromě tradičních nožů vyrábíme i nože skládací.


Malování, renovace židlí a nábytku na zakázku - originální vybavení domů a bytů

Malování, renovace židlí a nábytku na zakázku - originální vybavení domů a bytů

Chcete mít stylově zařízené bydlení? Pak kontaktujte Petru Šafaříkovou z Hranic, která renovuje židle a jiný nábytek malováním a určitě nebudete litovat. Vyberte si kus nábytku, jež chcete oživit a hurá do toho. Nový slušivý kabát vytvoříme pro starou dřevěnou nebo novou židli, stolek, truhlu po babičce a jiné interiérové dekorace. Renovace nejčastěji obnáší důkladné obroušení, znovu natření Vámi zvolenou barvou, ruční malování a finální lakování. Samozřejmostí je použití zdravotně nezávadných barev s atesty, které jsou vhodné i pro děti. Každý kus nábytku renovuji na zakázku. Zvolit si můžete jakékoliv barevné provedení, dospělé, dětské a studentské motivy nebo i černé karikatury, jež budou skvěle ladit s interiérem. Nevíte si rady s výběr? Nevadí, vše spolu doladíme přes e - mail nebo se inspirujte na e - shopu, kde naleznete řadu zajímavých již renovovaných židlí. Pojďme spolu udělat ze starého nové a zachovejme si tak krásné vzpomínky!


Kovové konstrukce, opěry, stojany pro propínavé rostliny - výroba, prodej

Kovové konstrukce, opěry, stojany pro propínavé rostliny - výroba, prodej

Pro okrasné i užitkové popínavé rostliny je nutné zajistit vhodnou oporu, aby mohly v pořádku růst. Pro tento účel jsou ideální kovové konstrukce a opěry, pokud si je necháte vyrobit na zakázku, mohou se stát designovým prvkem jak v interiéru tak v zahradě. V okolí Hodonína, Uherského Hradiště působí umělecký kovář Dušan Josef Formánek, který kovové konstrukce pro popínavé rostliny vyrábí na zakázku - opěry, stojany a portály mnoha tvarů. Výroba, prodej opěrných konstrukcí pro rostliny: - opěry mnoha tvarů - z jednotlivých dílů lze vytvořit i plot z popínavých rostlin - kovové stojany, regály - složitější kovové konstrukce, portály pro popínavky.


Zakázková výroba mysliveckých a loveckých nožů z damašku

Zakázková výroba mysliveckých a loveckých nožů z damašku

Precizní zpracování a luxusní vzhled – takové jsou nože pro myslivecké nebo lovecké účely, které jsou dílem nožířské dílny Jiřího Čurdy. Naše nožířství Vám zpracuje na zakázku tradiční či originální myslivecké a lovecké nože. Námi vyráběné nože z damascenské oceli ocení zajisté každý lovec či myslivec – damaškové nože vynikají jejich unikátním zpracováním, přičemž má jejich výkovek pravidelnou a jemnou strukturu. Každý myslivec či lovec si navíc může v rámci zakázkové výroby zvolit materiál, ze kterého bude vyrobena samotná rukojeť nože – ať už je jedná o vzácné dřeviny, kosti, slonovinu, rohovinu či paroží.