Vybavení autodílen, Rakousko

Vybavení autodílen, Rakousko

Dobrý den, hledám dodavatele, výrobce v České republice, který vyrábí spotřební zboží pro automobilové dílny, jako například držák poznávací značky v rakouském formátu a mnoho předmětů pro dílny.

Moje výrobky můžete vidět na mé domovské stránce www.wittmann-kennzeichen.at. Jako dodavatel hledám přesně tyto v České republice.

Původní znění:
Anfrage
guten tag. ich suche einen lieferanten, produzenten in tschechien der für kfz werkstätten bedarfsartikel herstellt. wie zb kennzeichenhalterung im österreicheischen format und viele bedarfsartikel für werkstätten.

auf meiner homepage www.wittmann-kennzeichen.at sehen sie meine produkte. genau diese suche ich als lieferanten in tschechien. können sie mir dabie helfen?
Poptávka byla vložena dne:
24.09.2020 09:12

Platnost poptávky:
23.12.2020 12:09

Kontaktní osoba:
bernhard wittmann

Kontaktní email:

Telefon:
004 366 043 13993

Země:
Austria

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Dílenské sady nářadí pro automechaniky – prodej, e-shop

Dílenské sady nářadí pro automechaniky – prodej, e-shop

Hledáte špičkové vybavení do dílny? Tak kontaktujte naší společnost PROFIKRAFT TRADING s.r.o. z Brna, která dodává kompletní ucelený sortiment pro profesionály nejen z automobilového průmyslu. Na e-shopu prodáváme kvalitní dílenské sady nářadí pro automechaniky, a to soupravy: - nástavců, kardanů, prodloužení - vytahováků, zalomených zubů - klíčů, šroubováků, bitů - gola, kleští - brašny a kufry s různým počtem nástrojů K zakoupení jsou také prázdné úložné organizéry, kapsy, brašny, kufry pojízdné a s přihrádkami, koženkové tašky a jiné.


Bodovky pro karosářské práce. Karosářské stroje vybavené pro bodování a vytahování.

Bodovky pro karosářské práce. Karosářské stroje vybavené pro bodování a vytahování.

Karosáři, autoopravny i autoservisy pozor! Karosářskou bodovku značky TECNA prodává firma FORMICA WELD spol. s r.o., Brno. A to ve výkonech 5-8-10-25 kVA. K tomu základní spotřební materiál a příslušenství. Konkrétní sortiment Vám nabídne na konkrétní poptávku. Karosářská bodovka: -značka TECNA výkon 5-8-10-25 kVA -2 programy kleště pneumatické + pistole -profesionálních bodovky Tecna -pro používání pneumatických kleští a připraven k připojení chladící jednotky -řízení svařovacího procesu je pomocí mikroprocesorové řídící jednotky TE95, ta umožňuje kompletní nastavení 2 nezávislých programů -nastavení času sváření po 20 milisekundách -funkci postupného náběhu proudu -pulsaci -kompenzaci -ohřívání plechů.


Autoservisní nářadí, kompletní vybavení pro autoservisy – prodej na e-shopu

Autoservisní nářadí, kompletní vybavení pro autoservisy – prodej na e-shopu

Potřebujete si kompletně vybavit autoservis či dílnu? Tak navštivte e-shop firmy PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. z Brna, kde prodáváme autoservisní sady nářadí, zvedáky, lehátka a další nezbytné pomůcky pro údržbu vozidel. Zakoupit u nás můžete: - zvedáky, panenky, podpěry - lehátka, sedátka, endoskopy - startovací zdroje, lisy, pracovní plošiny a žebříky - dílenské jeřáby, převodovky, řazení - kola, stahováky, brzdové systémy - podvozky, auto – elektriku - interiérové a auto – skla doplňky - vstřiky, žhaviče, svíčky - pružné zámky a přístroje pro klimatizace Také dodáváme sortiment pro údržbu a diagnostiku motoru, chlazení a výměnu motorového oleje.


Inovativní míchací zařízení na opravu autolaků MoonWalk – vybavení moderních autolakoven

Inovativní míchací zařízení na opravu autolaků MoonWalk – vybavení moderních autolakoven

Zaujalo Vás nové míchací zařízení MoonWalk, které má nespočet výhod při opravách autolaků? Pokud se rozhodnete pro novou autolakovnu, obraťte se na společnost Autolaky Janoušek se sídlem v Havířově, kde Vám v rámci vybavení nové autolakovny dodají i toto míchací zařízení. MoonWalk urychluje proces míchání barev, nahrazuje ruční míchací procesy a šetří pracovní čas. Je velmi snadný na ovládání. Díky tomuto míchacímu zařízení udržíte snadno pořádek na pracovišti. Navíc šetří Váš čas díky plně automatizovanému máchacímu systému. Zároveň tím sníží náklady na pracovní sílu a zvýší efektivitu práce. Tím je spojena i přesnost a kvalita míchání. Chystáte-li se založit si autolakovnu, neváhejte se tedy na nás obrátit a zavolejte nám.


Dílenské vozíky pro autoservisy a pneuservisy – s vybavením i bez, prodej na e-shopu

Dílenské vozíky pro autoservisy a pneuservisy – s vybavením i bez, prodej na e-shopu

Poptáváte kvalitní vybavení pro autoservisy a pneuservisy? Tak navštivte e-shop naší firmy PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. z Brna, kde si můžete zakoupit dílenské vozíky s vybavením i bez. Dodáváme dílenské vozíky značky KRAFTWERK, KRAFTWERK Automotive a Junior Line a SATINUM, a to: - prázdné - s různým počtem zásuvek, dveří a jiných vychytávek - vybavené - na výběr je ze širokého spektra sestav nářadí a modulů - transportní – víceúčelové, servisní, s možností přepravy autoskel Dostupné je také příslušenství, jako jsou boční poličky, koše na odpadky, vložky do zásuvek, plechové přepážky, drátěné koše, držáky na role a pracovní desky.