Poptávám výrobu plotových dřevěných planěk

Poptávám výrobu plotových dřevěných planěk

Poptávám výrobu plotových dřevěných planěk. Rozměry 140 cm x cca 6-8cm. mohou být nepravidelné, s tupou špičkou.Počet 200 kusů.
Poptávka byla vložena dne:
03.08.2020 09:57

Platnost poptávky:
03.09.2020 08:23

Kontaktní osoba:
Jan Fischer

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Děčín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební řezivo z Malenovické pily-střešní latě, dřevěné hranoly, fošny

Stavební řezivo z Malenovické pily-střešní latě, dřevěné hranoly, fošny

Potřebujete stavební řezivo - střešní latě, dřevěné hranoly, fošny, prkna nebo desky? Kvalitní řezivo vám dodá v regionu Zlínský kraj Malenovická pila, s.r.o. - tel.:577104404. Nabízíme prodej řeziva: - prkna, desky různé tloušťky - délky 1-2m, 3m, 4-6m - hranoly 100/100, 120/120 - délka 3-6m - fošny tloušťka 40;50;60/100+ - délka 3-6m - střešní latě 32/50, 40/60 - impregnované, neimpregnované Dále nabízíme k prodeji: - štěpka - řeziny - biobrikety, dřevěné brikety. Hoblování. Aktuální ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na telefonu: 577104404.


Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Sháníte-li výrobce dřevěných palet v blízkosti Dačic, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše firma Pila Benda s.r.o., sídlí v Dačicích a zabývá mimo jiné také výrobou dřevěných palet, europalet. Pilařský provoz je zaměřen na výrobu dřevěných palet eur. Ročně naše firma vyrobí až čtvrt milionu ks palet. Výrobu palet provozujeme na dvou plně automatizovaných linkách zn. Storti. Naše společnost má vlastní autodopravu, takže dodání palet je zajištěno do 24 hodin na místo určené našim zákazníkem. Vlastníme také sušku zn. Mühlböck. Výrobky tak umíme vysušit na určitou vlhkost, nebo ji umíme tepelně ošetřit proti dřevokaznému hmyzu. Vše plníme dle požadavků našich zákazníků. Neváhejte a navštivte nás na pile v Dačicích, nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Kompletní realizace kuchyňských linek na míru - kvalitní truhlářská práce

Kompletní realizace kuchyňských linek na míru - kvalitní truhlářská práce

Pokud si chcete pořídit novou kuchyň, pak byste její realizaci měli nechat na odbornících z Truhlářství Kafka, kteří se zabývají výrobou kuchyňských linek na míru v okrese Třebíč. Kuchyň je nejdůležitější místností v každém domově, proto je třeba dbát na její funkčnost a styl provedení. U nás najdete obojí. Výroba u nás začíná už změřením prostoru, kde by se kuchyň měla nacházet a následně vypracováním grafického návrhu a cenové nabídky. Tyto služby od nás máte ZDARMA. Kuchyňské linky u nás vyrábíme z masivního dřeva jako je smrk, borovice, dub, buk a jiné dřeviny. V našem sortimentu si můžete vybrat z široké palety pracovních desek a dvířek. Kuchyňskou linku vám doplníme také kvalitními kuchyňskými spotřebiči známých značek. Kuchyňskou linku vám dodáme a namontujeme zcela zdarma a také vám zdarma zajistíme servis po jednom roce používání. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více informací!


Truhlářská výroba Česká Třebová, nábytek na míru, kuchyňské linky, vestavěné skříně, podlahy

Truhlářská výroba Česká Třebová, nábytek na míru, kuchyňské linky, vestavěné skříně, podlahy

Představujeme Vám firmu Lukáš Tapušík z České Třebové, která svou činnost zaměřila na truhlářskou výrobu na míru. Realizace provádíme po celé České republice. Svým zákazníkům nabízíme zajímavé zpracování dle požadavků. Truhlářství, truhlářské práce, zakázková výroba: - kuchyňské linky - vestavěné skříně - plovoucí podlahy - ploty - pergoly - nábytek na míru. Pokud Vás naše truhlářství či nábytek na míru zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ve Stráni 273, Česká Třebová.


Výroba altánu, pergoly, krovu, zahradní nábytek z masívu i lamina

Výroba altánu, pergoly, krovu, zahradní nábytek z masívu i lamina

Chtěli byste si na zahradě vytvořit místo určené pro relaxaci a odpočinek nebo útulné prostředí pro grilování s přáteli i za nepříznivého prostředí? Firma Truhlářství a sklenářství Hranol je tady právě pro Vás! Na základě Vašich přání a požadavků Vám z masívu i lamina vyrobí Zastřešené altány, pergoly, garážová stání - použití KVH hranolů 80/80 a 100/100 - pro stavbu větších konstrukcí a teras na zakázku použití masivnějších hranolů 120/120 (lepené hranoly, vysoká pevnost a únosnost) - nátěr konečných výrobků 3 vrstvami barvy (proti dřevokazným houbám a hmyzu, lazura) - zastřešení z palubek, desek, latí a krytiny Zahradní nábytek - stůl, židle či lavice - tvrdé (dub, buk, jasan) i měkké (smrk, modřín, bříza) dřevo Nechte se zlákat k odpočinku a posezení s Truhlářstvím a sklenářstvím Hranol. Těšíme se na Vás!


Kuchyně přímo od výrobce na míru Plzeň, výroba a montáž kuchyňských linek

Kuchyně přímo od výrobce na míru Plzeň, výroba a montáž kuchyňských linek

Představujeme Vám firmu Truhlářství René Vlk z Plzně, která se zabývá zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek. Nové kuchyně Vám nejen vyrobíme, ale i namontujeme v Plzni a blízkém okolí. Zajišťuji vestavěné skříně, sestavení a nátěry teras a pergol, pokládku i lištování plovoucích podlah či zhotovení a nátěr schodišť a montáže. Jsme schopni realizovat v podstatě cokoli podle přání zákazníka. Vyrobíme na zakázku jakoukoliv kuchyňskou linku. Pokud Vás naše truhlářské služby či kuchyně zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Seč 84, Plzeň.