Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Poptáváme nákladní zahraniční dopravu

Poptáváme nákladní zahraniční dopravu

Poptáváme přepravu z 13160 Montmorin FR do 39811 Protivín CZ jako přílož.
Děkujeme předem za nabídku.
S pozdravem Hofman
Poptávka byla vložena dne:
31.07.2020 12:37

Platnost poptávky:
31.08.2020 10:54

Kontaktní osoba:
AG Blatná

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Písek

Obrázek:
Poptáváme nákladní zahraniční dopravu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Export zboží do Anglie - od jedné palety až po 24 tun

Export zboží do Anglie - od jedné palety až po 24 tun

Společnost DORYS CZ s.r.o. z Příbrami nabízí své služby přepravy pravidelných nebo jednorázových zásilek odběratelům v Anglii. Naše nabídka je velmi flexibilní, vyhovíme zakázce již od 50 kg nebo od počtu jedné palety až do maxima 38 palet nebo 24 tun. K mezinárodní kamionové dopravě využíváme spolehlivá nákladní vozidla Mercedes a DAF a profesionální vyškolené řidiče. S přepravní společností DORYS CZ s.r.o. bude Vaše zboží bezpečně ve správný čas na správném místě. Pro další informace o přepravě nejen do Anglie nás prosím neváhejte kontaktovat.


Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Přenechejte starosti s přepravou zásilek nám! Naší specializací je spedice, transport a nákladní kamionová přeprava do Skandinávských zemí a zpět. Mezi naše služby patří: - celovozové i částečné zásilky - nákladní kamionová přeprava - sběrná služba - spedice - kompletní logistika a celní služby - skladovací služby - námořní a letecká doprava. Poskytujeme celokamionové přepravy, dovozy a vývozy zásilek, pravidelné sběrné linky a dokládkový systém. Klademe důraz na flexibilitu, rychlost a kvalitu s cílem dosažení maximální spokojenosti našeho zákazníka!


Doprava zboží do Švýcarska, Itálie - přepravní služby kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Doprava zboží do Švýcarska, Itálie - přepravní služby kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Společnost JONAS SPEED s.r.o. se sídlem v Uničově nedaleko Olomouce má v oblasti přepravních služeb více jak 10 let zkušeností. Potřebujete dopravit zboží do Švýcarska či Itálie? Jsme zde pro vás. Přepravní služby včetně komplexního servisu: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - doprava do Švýcarska a Itálie - expresní nákladní autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska včetně možnosti využití některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku - přeprava zboží do zemí Evropské unie - zajištění celního odbavení zásilek a potřebných pojištění. Firma JONAS SPEED s.r.o. zaručuje maximální efektivitu mezinárodní dopravy. Naší výhodou je rychlé doručení zásilek a také bezkonkurenční ceny. Rádi vám poskytneme zdarma odborné poradenství a vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Přeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Přeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Potřebujete převést z bodu A do bodu B nadměrný náklad nebo zemědělskou, lesnickou či stavební techniku a sami na to nestačíte? Naše Autodoprava František Vlček z Řehlovic Vám s tím pomůže. Máme za sebou již řadu převozů a díky našemu týmu zkušených zaměstnanců jsme schopni zrealizovat jakoukoli náročnou i méně nenáročnou přepravu dle přání a požadavků zákazníka. Předem si prozkoumáme nejvhodnější trasy, zvolíme tu nejideálnější a sjednáme potřebné pojištění. Transportní služby zajišťujeme po celé Unii včetně zajištění veškerých potřebných povolení a doprovodů. Tak neváhejte a obraťte se na nás, budeme se snažit Vám s čímkoli pomoc.


Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problém

Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problém

Přeprava nadměrných nákladů může být velmi složitá a komplikovaná, a to obzvlášť v případě, kdy nemáte potřebné vybavení ani zkušenosti. V oboru přepravy máme mnohaleté zkušenosti a ručíme za všechny prováděné akce. Proto nám můžete své zboží svěřit bez obav a my zajistíme, aby se váš náklad dostal na místo určení, ať už je jakýchkoliv rozměrů. S Garantrans je přeprava nadměrných nákladů možná kamkoliv. Potřebujete přepravit vazníky nebo betonové díly a velké stavební konstukce? Ani to pro nás není žádný problém. Přepravit vazníky vám rádi pomůžeme, máme k dispozici celou řadu dopravní techniky, díky které dopravíme vazníky i další díly tam, kam si budete přát. Přeprava nadměrných nákladů vyžaduje vybavený vozový park. Ten náš se skládá kromě spolehlivých vozů také ze speciálních víceosých tahačů, roztahovatelných návěsů pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinných návěsů pro přepravu vysokých nákladů i z jumbo návěsů. Kromě toho, že vaše vazníky i další nadměrný náklad přepravíme kamkoliv, vám také zajistíme veškerá administrativní povolení, bez kterých není přeprava nadměrných nákladů možná. Vybereme optimální trasu, zjistíme nosnost mostů a uděláme vše pro to, aby byla přeprava nadměrných nákladů co nejméně komplikovaná.


Nákladní kamionová doprava do zahraničí - Německo, Belgie, Španělsko

Nákladní kamionová doprava do zahraničí - Německo, Belgie, Španělsko

Hledáte spolehlivého přepravce, který Vám bezpečně a rychle dopraví Vaše zboží do zemí Německa, Belgie a Španělska a dalších států? Pak je přepravní společnost SENECA Trans s.r.o. se sídlem v Ostravě právě to, co hledáte. Velký důraz klademe na dobrý technický stav našich kamionů a individuální přístup k potřebám našeho klienta. K pokrytí všech potřeb zákazníků využíváme služby i smluvních dopravců. Samozřejmostí je pojištění nákladu. Máme dlouhodobou zkušenost v oboru přepravy, můžete se tedy spolehnout na odbornost a jazykovou vybavenost našich pracovníků. Druhy přeprav – mezinárodní zasílatelství: - přeprava celovozových i částečných zásilek - kusové, sběrné, dokládkové a kontejnerové zásilky - přepravy v režimu Just-in-time - přepravy nebezpečného zboží ADR, přepravy pod kontrolovanou teplotou