Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálního obráběcího stroje

Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálního obráběcího stroje

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin v rámci výroby prototypu stroje v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem. Veřejná zakázka je rozdělena na tyto části:
1. Speciální strojní komponenty (dále jen „Část 1“);
2. Elektromateriál (dále jen „Část 2“);
3. Lineární vedení (dále jen „Část 3“);
4. Teleskopické kryty (dále jen „Část 4“);
5. Kabina stroje (dále jen „Část 5“);
6. Převodovky (dále jen „Část 6“);
7. Opracované odlitky otočného stolu (dále jen „Část 7“);
Veřejná zakázka vložena:
31.07.2020 12:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
NEWTECH s.r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
28.08.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
NEWTECH s.r.o.

Zadavatel IČ:
49825119

Zadavatel ulice:
Evropská 423/178

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42670000-3
Díly obráběcích a tvářecích strojů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a renovace kardanových hřídelí Česká Lípa, renovace homokinetických kloubů

Výroba a renovace kardanových hřídelí Česká Lípa, renovace homokinetických kloubů

RENKARD s.r.o. Mimoň, Česká Lípa Zabýváme se výrobní, opravárenskou a renovační činností především kardanových hřídelí a homokinetických kloubů. Naše firma má dlouholetou tradici a zkušenosti v oboru kovoobrábění. Při výrobě a renovaci kardanových hřídelí využíváme zámečnické, frézařské a svářečské práce. Kovovýroba: - výroba a renovace kardanových hřídelí - renovace homokinetických kloubů - renovace a výroba automobilových, zemědělských, stavebních a strojních součástí - zámečnické, frézařské, svářečské práce - vyvažování válců na sekačky, válcových bubnů Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 693, Mimoň, Česká Lípa.


Bezpečnostní lišty, nárazníky, spínače a kryty pro strojní průmysl a stroje

Bezpečnostní lišty, nárazníky, spínače a kryty pro strojní průmysl a stroje

Pokud sháníte bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní průmysl, tak se podívejte na širokou nabídku bezpečnostních lišt, nárazníků nebo krytů od břeclavské firmy Teprostroj s.r.o. V široké nabídce bezpečnostních komponentů můžete vybírat z : - bezpečnostní spínací rohože (s gumovou protiskluzovou vrstvou) - bezpečnostní spínací lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - bezpečnostní rozpínací lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - mini bezpečnostní spínací lišty (miniaturní rozměry s vysokou spolehlivostí) - bezpečnostní optické lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - bezpečnostní nárazníky (různé formy, délky a barvy) - bezpečnostní relé (použitelné spolu se spínacími rohožemi, lištami nebo nárazníky) - bezpečnostní bezkontaktní spínače a zámky (vysokoteplotní, tlakové, ...) - bezpečnostní světelné závory (vhodné pro lisy nebo robotické linky) - bezpečnostní oplocení strojů (z podpěr, pletiva a spojovacích šroubů) - ochranné kryty strojů (pro soustruhy, sloupové vrtačky, frézky, brusky) - bezpečnostní spínače a zámky (jazýčkové, lankové, výbuchu odolné,...) Pro více informací neváhejte navštívit naši webovou stránku, kde naleznete kompletní nabídku bezpečnostních komponentů, které jsme Vám v určitých případech schopni uzpůsobit i na míru.


Originální, bazarové díly na stavební techniku JCB

Originální, bazarové díly na stavební techniku JCB

Jakékoliv originální i bazarové díly na stavební techniku JCB zakoupíte u firmy GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o. V sortimentu máme i díly a příslušenství na ostatní stavební stroje - např. zn. Hyundai, Komatsu, Kubota. Pro zákazníky z lokality Zlínský kraj, Uherské Hradiště funguje provozovna Staré Město, pro klientelu z regionu Brněnsko byla zřízena provozovna Boskovice. Na obou pobočkách funguje přímý výdej zboží. Zboží odesíláme po celé ČR i na Slovensko. Prodej: -nové i bazarové náhradní díly JCB -přídavná zařízení na stroje JCB -díly a příslušenství na ostatní stroje -náhradní díly na příslušenství -alternativní díly -filtry, oleje a náplně -skla - prodej, výměna, lepení.


Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Vlastníte nápojářskou nebo pivovarskou firmu a potřebujete změnit díly u plních nebo etiketovacích strojů? Pak se obraťte na mikulovskou firmu JV Servis Mikulov pana Vladimíra Jarůška, která Vám náhradní díly nejen vyrobí, ale také nainstaluje. Firma JV Serivs Mikulov pana Vladimíra Jarůška se již mnoho let zabývá výrobou etiketovacích strojů a dílů k nim. Předělávání změně výrobního procesu jako je: - změna velikosti lahví k plnění - změna etiketovaného výrobku - změna obalu Vám pomůže vyrobit a předělat náhradní díly do potřebného stroje. Firma poskytuje kompletní služby pro nápojářský a pivovarský průmysl, a má bohaté zkušenosti nejen s výrobou, ale také servisem plnících a etiketovacích strojů. Pro více informací ohledně výroby a předělání neváhejte kontaktovat kvalifikovaný personál společnosti JV Servis Mikulov Vladimír Jarůšek, který Vám rád poradí.


Výroba interiérových dílů ze sklolaminátu, karoserií pro kolejová vozidla

Výroba interiérových dílů ze sklolaminátu, karoserií pro kolejová vozidla

Profily z kompozitních materiálů pro výrobce kolejových vozidel vyrábí společnost COMPACT - Radomír Trecha z Otrokovic u Zlína. Výroba karoserií a interiérových dílů ze sklolaminátu probíhá s využitím technologie RTM i ruční laminace. Ruční laminace využíváme především pro malosériovou výrobu, kdy se vyrábí tvarově náročné výrobky nebo při výrobě prototypů. RTM technologie je vhodnější u střední, velkosériové výroby a u nadrozměrných dílů. Při výrobě interiérových a exteriérových dílů pro kolejová vozidla používáme samozhášivé pryskyřice. Výroba: - kabiny vlaku - nové, repase - díly karoserií - interiérové díly - sedačky, obložení stěn a stropů, nadedveřní kryty.


Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Strojírenská firma s dlouholetou tradicí Kovo-Uličný se sídlem v Hulíně u Kroměříže na přání zákazníka vyrábí a repasuje díly pro automobilové a motocyklové veterány i zemědělskou techniku. Zaměřuje se na kusovou výrobu i zakázkovou výrobu. Zakázková kovovýroba: - renovace dílů a komponentů na veterány pro motocykly i automobily - výroba náhradních dílů a součástí pro veterány - přesné hřídele, čepy, pouzdra, příruby, táhla, držáky, zarážky, klouby a další díly. Na přání zákazníka zajistíme povrchovou úpravu. Nabízíme veškeré služby spojené s renovací.