Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


20-019 Autocisterna na pitnou vodu

20-019 Autocisterna na pitnou vodu

Předmětem VZ je pořízení 1 ks nové autocisterny na pitnou vodu s nerez zateplenou nástavbou 8 m3, s pohonem 4 × 2 (dále jen „autocisterna“), pro potřeby zadavatele a k zajištění nezbytné dodávky „nouzového zásobování pitnou vodou“ v rámci území České republiky.
Veřejná zakázka vložena:
31.07.2020 10:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
06.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34133100-9
Cisternová vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran

Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran

Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran se vám vyplatí. Firma Beran z Trutnova provádí kvalitní a rychlý servis nákladních aut. Potřebujete mít před jízdou bezvadně zkontrolované nákladní auto? Jste rádi, když se můžete na své vozidlo 100% spolehnout? Dopřejte svému autu kompletní servisní služby s garancí kvality. Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran skýtá hned několik výhod. Jednak jsme tu pro vás od 8 – 16 hodin v moderně vybavené servisní dílně a o váš vůz se postarají technici s dlouholetými zkušenostmi. Servisní služby: Záruční a pozáruční servis nákladních vozidel Avia Servis nákladních vozidel všech značek do celkové hmotnosti 18 t Diagnostika motorů Generální opravy motorů a převodovek Opravy vstřikovacích čerpadel Generální opravy podvozků a nástaveb Diagnostika a opravy brzd Opravy hydraulických zvedacích čel Servis nosičů kontejnerů Repase vstřiků Mechanické práce Neváhejte a zajistěte si včas servis nákladních aut u firmy Beran v Trutnově.


Dovoz pitné a užitkové vody, plnění bazénů, zalévání parků a kropení silnic

Dovoz pitné a užitkové vody, plnění bazénů, zalévání parků a kropení silnic

Máte nedostatek pitné vody? Potřebujete například stavbu zásobit užitkovou vodou? Anebo sháníte kropící vůz kvůli snížení velké prašnosti a jste z Olomoucka? Obraťte se na naše služby Vysloužil služby s.r.o. z Náměšti na Hané. Služby nabízíme více než 20 let a zaručíme Vám kvalitní a cenově nízké služby. Dovážíme užitkovou vodu na stavby či k plnění stavebních strojů, vodu do bazénů a k naplnění zavlažovacích systémů. V případě potřeby jsme schopni dodat i pitnou vodu do domácnosti či firem. Nabízíme také služby s kropícími vozy. Kropíme a vlhčíme silnice proti prašnosti, myjeme a čistíme komunikace, parkoviště i haly, kropíme stavby či zaléváme parky a zeleně. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás.


Kvalitní komunální rozmetadla, pro zimní posyp písku a soli

Kvalitní komunální rozmetadla, pro zimní posyp písku a soli

Snadnější a účinější posyp, díky různorodé nabídky rozmetadel pro posyp inertními i průmyslovými materiály. Pokud hledáte rozmetadlo k zimním údržbám, práci Vám určitě ušetří malá posypová rozmetadla, která nabízíme v ručních, tlačených a tažených verzích. Tato rozmetadla jsou vhodná především na menší plochy komunikací, parkovišť, chodníků a pozemků. Firma AGS zaměřující se na zahradní a zemědělskou techniku Vám nabízí svoje produkty v širokém výběru na svém eshopu. Zastupujeme celou řadu tuzemských i zahraničních značek, mezi které patří N.O.P.O.Z.M. Slatiňany, AKPIL, PILMET, NOBILI, AGROMEHANIKA, SLEZA, SAPHIR, RAVAK Rožmitál, PRONAR, MASCHIO a další.


Malotraktory, traktorové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a komunální služby

Malotraktory, traktorové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a komunální služby

Hledáte spolehlivou zemědělskou techniku? Firma Daniš Davaztechnik s.r.o. se sídlem v Přerově se zabývá prodejem zemědělské a komunální techniky. Prodáváme oblíbené malotraktory a traktorové sekačky japonského výrobce Kubota včetně příslušenství a náhradních dílů. Traktorové sekačky značky Kubota jsou zárukou dlouhé životnosti a odolnosti. V e-shopu na webu davaztechnik.cz si vyberou jak profesionálové, tak soukromí zemědělci. V nabídce naleznete vysoce výkonné traktorové sekačky s efektivním žacím ústrojím. Pro zahradnictví, zemědělství a komunální služby máme univerzální traktory a malotraktory, které najdou využití v každém ročním období. Jsou vhodné k zimní údržbě i údržbě zeleně ve městech a obcích. Pokud hledáte techniku pro profesionální nasazení, obraťte se na nás. Spokojené zákazníky máme z Přerova, Olomouce, Zlína, Kroměříže, Prostějova i Šumperka.


Provoz a údržba veřejných prostor, technické služby, opravy a montáže

Provoz a údržba veřejných prostor, technické služby, opravy a montáže

Jste z Rousínova a zdá se Vám, že v našem městě není něco v pořádku? Obraťte se na naše městské služby Rousínov! Budeme se snažit Vám vyhovět s problémy v oblasti provozu a údržby jakýchkoli veřejných bytových a nebytových domů, s údržbou městských veřejných prostor a v oblasti čištění a úklidu odpadků ve městě. Pronajímáme movité a nemovité věci z našeho majetku, poskytujeme technické služby, udržujeme zeleni a provádíme jakékoli opravy, montáže, revize a zkoušky elektrických zařízení. V případě jakýchkoli dotazů, nejasností a problémů neváhejte a kontaktujte nás! Jsme tu pro Vás – tak aby bylo vše v pořádku.


Odvoz fekálií, čištění odpadních septiků a žump Kroměříž, pravidelný vývoz žumpy, likvidace odpadů

Odvoz fekálií, čištění odpadních septiků a žump Kroměříž, pravidelný vývoz žumpy, likvidace odpadů

Stanislav Kojecký, odvoz fekálií a čištění odpadních vod Ludslavice, Kroměříž Sháníte pravidelné vyvážení žumpy, septiku nebo fekálních jímek? Zjistili jste na své chalupě, že máte problém se septikem či žumpou a nevíte co dělat? Jste provozovatel kempu či rekreačních objektů a obsah septiku zapáchá a je plný? Okamžitým řešením je kontaktovat naší firmu Stanislav Kojecký. Působíme na Kroměřížsku a okolí Zlínského kraje. Služby: - vývoz žump, septiků a fekálních jímek - vývoz tukových lapolů z jídelen a restaurací - bezpečný a rychlý odvoz odpadů všech druhů a konzistence - ekologická likvidace odpadů. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.