Poptávám dovoz obědů do firmy

Poptávám dovoz obědů do firmy

Poptávám dovoz obědů do naší firmy. Jedná se o cca 20 obědů/den. Firma sídlí v Třinci.
Poptávka byla vložena dne:
02.07.2020 08:35

Platnost poptávky:
02.08.2020 07:55

Kontaktní osoba:
Lenka Gazurová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská kuchyně i moderní gastronomie

Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská kuchyně i moderní gastronomie

V naší restauraci připravujeme nejen tradiční moravské pokrmy, ale i speciality moderní gastronomie. Veškeré pokrmy podávané v naší restauraci připravujeme z čerstvých surovin. Chuť jídel podávaných v naší stylové moravské restauraci se dokonale snoubí s moravským vínem z produkce našeho vinařství. Naše restaurace v letních měsících podává každodenní obědové menu. Na přání připravíme i bezlepkové nebo vegetariánské jídlo. Pokud máte pouze chuť na sklenku dobrého moravského vína, zavítejte do naší vinárny, kde si můžete vybrat ze široké škály moravských vín z produkce našeho Vinařství Langr.


Pořádání svatby - svatební hostina až pro 90 osob v hotelové restauraci

Pořádání svatby - svatební hostina až pro 90 osob v hotelové restauraci

Pokud hledáte vhodné prostory pro pořádání svatby v okolí Uherského Hradiště nebo Hodonína, jistě Vás osloví prostory Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou. U nás je možné uspořádat malou svatbu pro 20-30 osob v salonku i svatební hostinu až pro 90 osob v hotelové restauraci. Hotel Rozkvět prošel rekonstrukcí. Nyní se zaměřujeme především na přípravu speciálního menu na soukromé akce a svatby. Umíme jak české speciality, tak jídla Evropské kuchyně. Postaráme se o výzdobu interiéru, aby Vás oslovily nejen naše pokrmy, ale také příjemná atmosféra.


Výhodné ubytování a stravování - nejen pro příznivce běžeckých tratí a biatlonu

Výhodné ubytování a stravování - nejen pro příznivce běžeckých tratí a biatlonu

Pokud chcete poznávat Vysočinu, provozovat zimní i letní sporty nebo jen navštívit biatlonové závody, jistě oceníte možnost výhodného ubytování a stravování v naší Restauraci a hotelu U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou. Náš areál je situován na okraji malebné vesničky Škrdlovice, kde poskytujeme různé varianty relaxačních pobytů a volnočasového vyžití, jako je například návštěva naší sklárny. O stravování se vám postará naše hotelová restaurace, kde můžete ochutnat českou, italskou, mexickou, japonskou a steakovou kuchyni. V těsné blízkosti hotelu se nachází upravené běžecké tratě vedoucí okolo Žďáru nad Sázavou a přilehlých obcí tak, aby byly co nejblíže na dosah obyvatelům a návštěvníkům. Velkou předností tratí je jejich celková délka 50 km a možnost klasického lyžování i bruslení. Neváhejte a přijďte si k nám odpočinout!


Ubytování pro rodiny s dětmi v oblasti Žďárských vrchů, rodinné pobyty

Ubytování pro rodiny s dětmi v oblasti Žďárských vrchů, rodinné pobyty

Toužíte-li jet na rodinný pobyt s dětmi do Žďárských vrchů a sháníte ubytování za rozumnou cenu? Pak se neváhejte zastavit k nám do Restaurace a hotelu U Hrocha! Ideální místo k ubytování pro poznávání Žďárských vrchů a Vysočiny je jistě nejlepší u nás ve Škrdlovicích u Velkého Dářka. Nabízíme kvalitní ubytování ve 20 pokojích za výhodné ceny. Pokoje jsou bezbariérové. Pro rodinné pobyty máme pro děti k dispozici dětský koutek nebo můžete navštívit naši nedávno otevřenou "Sklářskou huť U Hrocha", kde si můžete pod vedením zkušeného skláře vytvořit výrobek na památku. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Prázdniny plné zážitků s rodinou - výhodné pobyty s polopenzí

Prázdniny plné zážitků s rodinou - výhodné pobyty s polopenzí

Nevíte kam na dovolenou? Prázdniny plné úžasných zážitků s rodinou zažijete s výhodnými pobyty od Restaurace a hotelu U Hrocha ze Žďáru nad Sázavou. Naleznete u nás bohatě nabité pobytové balíčky s polopenzí, návštěvou zdejší sklářské hutě a privátním wellness, které zahrnuje vířivku, infrasaunu, chromoterapii nebo parní kabinu. V těsné blízkosti našeho areálu se nachází řada cyklostezek a pěších tras, které vedou na žádané turistické cíle. Jsou jimi skalní útvary na hřebenech Žďárských vrchů, jako jsou Čtyři palice, Devět skal a Čertův kámen. Navštívit můžete také hrad Pernštejn, zříceninu Zubštejn a další historické památky. Váš termín pobytu pohodlně zarezervujte přes formulář na našich webových stránkách, a to za velmi příznivé ceny.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Speciální menu podle Vašich představ i klasické studené a teplé pokrmy rautovou formou pro akce všeho druhu připravíme v restauraci Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou. Zajistíme komplexní cateringový servis na klíč v okruhu 20 km. Pokud plánujete soukromou oslavu, firemní akci, svěřte nám přípravu občerstvení, rádi Vám poradíme s volbou menu. Naši kuchaři pracují pouze s čerstvými surovinami, při přípravě dbáme na zachování všech chutí i vůní potravin. Naše hotelová restaurace je Vám k dispozici, pokud budete chtít soukromou akci uspořádat přímo v prostorách Hotelu Rozkvět. Jsme připraveni na menší akce pro zhruba 30 osob i velké oslavy a svatby, celá restaurace s jídelnou má kapacitu 902 míst.