Zvyšovanie bezpečnosti na cestách II. a III. tried  v PSK - vodorovné  dopravné  značenie

Zvyšovanie bezpečnosti na cestách II. a III. tried v PSK - vodorovné dopravné značenie

Predmetom zákazky je realizácia vodorovného dopravného značenia, t.j. vodiacich čiar, deliacich čiar, plošného značenia v požadovanom farebnom a materiálovom prevedení, na cestách II. a III. tried v správe Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja.
Zákazka je členená na päť častí:
Časť č. 1 VDZ oblasť Bardejov
Časť č. 2 VDZ oblasť Humenné
Časť č. 3 VDZ oblasť Poprad
Časť č. 4 VDZ oblasť Stará Ľubovňa
Časť č. 5 VDZ oblasť Svidník
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2020 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Čebrová

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233221-4
Natieračské práce povrchu vozoviek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpomalovací prahy, retardéry - moderní a rychlý způsob zpomalení dopravy

Zpomalovací prahy, retardéry - moderní a rychlý způsob zpomalení dopravy

Zpomalovací prahy a retardéry jsou nejpoužívanějším typem pro omezení rychlosti projíždějících vozidel, a proto vám zajistíme prodej a dodávku trvalého dopravní značení včetně montáže, dále uzavírky včetně návrhu dopravního značení či povolení a realizace. Zpomalovací prahy, retardéry - zajišťují velmi moderní, rychlý, bezpečný způsob zpomalení dopravy - uměle zvýšené místa na vozovce - používají se v kombinaci s dopravními značkami, které omezují rychlost - vybrat si můžete z širokých, krátkých nebo úzkých provedení. Zvyšte bezpečnost silničního provozu se zpomalovacími prahy nebo retardéry od firmy Dopravní značení Svoboda v Olomouci.


Dopravní značení od zkušeného dodavatele - rychlé, kvalitní a spolehlivé

Dopravní značení od zkušeného dodavatele - rychlé, kvalitní a spolehlivé

Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. patří ke zkušeným dodavatelům a poskytne vám ty nejkvalitnější služby v oblasti dopravního značení s důrazem na individuální přístup k zákazníkům. Zajistíme dopravní značení všeho druhu ať už na veřejných komunikacích nebo mimo ně (například ve firemních areálech a podobně). Nezáleží zda se jedná o malou či velkou zakázku, vždy jsme připraveni poskytnout špičkové služby: http://www.svobodaznacky.cz/sluzby/ - vodorovné dopravní značení barvou nebo silnovrstvými materiály - svislé dopravní značení - ve zmenšeném, základním, zvětšeném rozměru (směrové sloupky, zrcadla, automatické závory, parkovací zábrany a další) - přechodné dopravní značení včetně vypracování návrhu dopravního řešení. Rychlost, kvalita a spolehlivost - to je firma Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. !


Dopravní značení pro přehlednější a bezpečnější cesty - pronájem, montáž

Dopravní značení pro přehlednější a bezpečnější cesty - pronájem, montáž

Vodorovné a svislé dopravní značení musí splňovat podmínky dané platnými zákony, proto se obraťte na specializovanou firmu Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o., která zajistí komplexní služby a sortiment pro řádné označení pozemních komunikací. Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. se v rámci celé Moravy postará o vyřízení potřebných dokumentů a povolení, až po realizaci na míru dle potřeb zákazníka. Dopravní značení pro přehlednější a bezpečnější cesty: - vodorovné dopravní značení (barvou nebo silnovrstvými materiály) - svislé dopravní značení - přechodné dopravní značení. V oblasti dopravního značení vám zajistí prodej, pronájem i montáž! Objednejte si dopravní značení u opravdových odborníků!


Dopravní značení, městský mobiliář Znojmo, pronájem dopravní značení, cyklostojany, přístřešky

Dopravní značení, městský mobiliář Znojmo, pronájem dopravní značení, cyklostojany, přístřešky

Urbania - jih, s.r.o. Znojmo Potřebujete navrhnout objízdnou trasu ve Vašem městě či obci? Nebo byste rádi realizovali nové dopravní značení? Chcete nainstalovat dopravní značení v areálu firmy? Již od roku 2004 pronajímáme, prodáváme a instalujeme dopravní značení. Prodáváme také městský mobiliář. Dále se naše firma Urbania - jih, s.r.o. Znojmo zabývá zpracováním grafických návrhů včetně vyřízení dokumentace na úřadech. Prodej, pronájem, instalace: - dopravní značení - vodorovné dopravní značení - semafory - výstražné systémy a bezpečnostní prvky - městský mobiliář, lavičky, přístřešky, cykloboxy, čekárny - zpomalovací příčné pruhy - radarové měřiče rychlosti.


Řízení městského provozu, řízení dopravy, dopravní značení, Praha

Řízení městského provozu, řízení dopravy, dopravní značení, Praha

SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. Praha Nabízíme moderní a kvalitní řešení řízení dopravy ve městě, řízení městského provozu, parkování, veřejné dopravy a elektromobility v celé České republice. Nabízíme prodejní, projektové a servisní činnosti související s provozem řízení dopravy a také dopravního značení a osvětlení ve městech. Pro své zákazníky zajišťujeme stálé rozšiřování sortimentu dodávaných technologií a systémů. Díky naší společnosti SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. Praha je ve městech plynulý provoz, lepší mobilita cestujících a snížené emise.


Dopravní zařízení pro provizorní značení - instalace, pronájem

Dopravní zařízení pro provizorní značení - instalace, pronájem

Pokud potřebujete provizorní značení, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a využít našich služeb pronájmu a instalace dopravních zařízení jako jsou: - dopravní značky, tabule, - dopravní kužely, - směrovací desky, - pozinkované jekly, - plastové upínky, - podstavce pro značky, - zakrývací fólie, - vysokozdvižné zařízení aj. Pro více informací můžete také navštívit naše internetové stránky. Jsme zde pro Vás, neváhejte a kontaktujte nás již dnes!