KŘP Úsk - ÚO Chomutov, Riegrova - kompletní rekonstrukce celého areálu

KŘP Úsk - ÚO Chomutov, Riegrova - kompletní rekonstrukce celého areálu

Jedná se o rekonstrukci jedenáctipodlažní budovy s třípatrovou přístavbou, včetně vnitřních zdravotně technických instalací, rozvodů silnoproudu a slaboproudu, vzduchotechniky, vnitřní rekonstrukce přízemních garáží s výměnou vrat, statickým zajištěním atiky, umístěním dieselagregátu, vybudování oplocení části pozemku, přeložkou sítí ve dvoře objektu a oprava zpevněných ploch. Jedenáctipodlažní objekt s přístavbou je již nově zateplen, je vybudován rozvod požární vody, jsou vyměněná okna a venkovní dveře a jsou udělány nové rozvody topení
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2020 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Originální záznam:

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Zadavatel ulice:
Lidické náměstí 899/9

Zadavatel PSČ:
401 79

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Pražanová

Zadavatel telefon:
+420 725 902 073

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.policie.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

D-BAU s.r.o. Semily Máme letité zkušenosti s výstavbou rodinných domů na klíč. Nabízíme kompletní řešení zateplení domu, pomocí certifikovaného systému. Správné zateplení uspoří finance Vaší rodiny v zimě i v létě. Zajišťujeme: rodinné domy na klíč projektovou dokumentaci úřední povolení a architekta rekonstrukce, modernizace rodinných domů sádrokartony zateplování budov vestavby, nástavby podkrovních prostor stavební projekce demolice Neváhejte naši firmu D-BAU s.r.o. Semily ohledně výstavby rodinných domů na klíč kontaktovat.


Komplexní stavební práce, zateplování, rekonstrukce bytů i bytových jader ve Středočeském kraji

Komplexní stavební práce, zateplování, rekonstrukce bytů i bytových jader ve Středočeském kraji

Chystáte se stavět či rekonstruovat rodinný dům nebo byt? Hledáte spolehlivou stavební firmu? Naše společnost Václav Češner poskytuje kompletní stavební práce. Stavíme nové rodinné domy. Provádíme rekonstrukce domů, bytů i bytových jader. Zateplujeme rodinné i bytové domy. Realizujeme pozemní komunikace, zemní a výkopové práce. Zajišťujeme vodoinstalatérské, plynoinstalační a elektroinstalační práce. Jsme profesionálové v oboru stavebnictví. Kvalitně odvedená práce v dohodnutém termínu je krédem naší firmy. V případě zájmu se s námi neváhejte poradit. Naše firma Václava Češnera Vám pomůže k bydlení dle Vašich představ. Sídlíme na adrese Svatbín 77 v Kostelci nad Černými lesy, pracujeme ale v celém Středočeském kraji.


Poruchová služba elektro - nonstop havarijní služba  na Vysočině

Poruchová služba elektro - nonstop havarijní služba na Vysočině

Sháníte na Vysočině poruchovou službu, projekci elektra či nějaké jiné elektroinstalační práce? Zabýváme se elektromontážními pracemi pro podnikatele, právnické osoby i fyzické osoby. Hlavní činností jsou rekonstrukce, kompletní elektroinstalační práce vč. revizí a máme také 24 hodinovou poruchovou službu. Revizi provedeme: - bytů - bytových domů(společné prostory) - restaurací - společností a dalších občanských vybaveností Neváhejte nás kontaktovat na čísle 603 475 509 nebo 567 301 612!


Elektroinstalace a elektrikářské práce, rozvody elektřiny

Elektroinstalace a elektrikářské práce, rozvody elektřiny

Dokončujete novostavbu či děláte rekonstrukci domu a hledáte někoho, kdo Vám zhotoví kompletní elektroinstalace, rozvody silnoproudu nebo slaboproudu? Obraťte se na nás. Jsme firma Martin Dankanin a působíme v Praze a jejím okolí. Nabízíme veškeré elektroinstalační práce. Montujeme kamerové systémy, datové rozvody, EPS – elektrické požární signalizace, EZS – elektronické zabezpečovací systémy a EKV – elektronické kontroly vstupu. Jsme firma s dlouholetou praxí a zkušeným týmem elektrikářů, kteří si umí poradit s jakýmkoli požadavkem. Pokud potřebujete elektrické rozvody tak neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na spolupráci.


Kompletní realizace staveb, stavební práce, koupelny Praha, rekonstrukce koupelen, jader, bytů

Kompletní realizace staveb, stavební práce, koupelny Praha, rekonstrukce koupelen, jader, bytů

TOMEN BAU s.r.o. Praha Představujeme Vám stavební firmu, která se zabývá kompletní realizací staveb a koupelen. Naše činnost je zaměřena na realizaci nových bytových jader a koupelen pomocí zednického, instalatérského, štukatérského a elektroinstalačního řemesla. Stavební práce: Rekonstrukce domů, bytů, koupelen Přestavby bytových jader Výstavby rodinných domů Drobné stavební práce. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zaječí 98, Praha.


Elektrikář, elektroinstalační práce, elektro revize

Elektrikář, elektroinstalační práce, elektro revize

Hledáte v Opavě a okolí elektrikáře či firmu, provádějící elektroinstalační práce? V tom případě se obraťte na firmu Jiřího Furcha, která se zabývá komplexními elektrikářskými pracemi pro domácnosti, firmy, nebytové prostory, zdravotnické zařízení, restaurace, hotely aj.: - kompletní elektrorozvody - bytové, domovní elektroinstalace - kabelové rozvody - instalace, rozvody domovních zvonků, domácích telefonů - instalace vnitřího i venkovního osvětlení - rozvody podlahového vytápění - kompletní přípojky pro domácí elektrospotřebiče - elektro revize Ochotně poradíme na základě našich bohatých zkušeností.