Kompostáreň mesta Púchov, k.u. Streženice

Kompostáreň mesta Púchov, k.u. Streženice

Kompostáreň sa zriaďuje pre občanov Mesta Púchov, ako miesto pre zber biologický rozložiteľného odpadu. Zber biologický rozložiteľného odpadu sa vykonáva za účelom ďalšieho spracovania a konečnej výroby kompostu. Projektovaná produkcia kompostu v areáli je 1600 ton ročne. Príjem odpadu do kompostárne bude nepravidelný. Obyvatelia ho budú dovážať v čase jeho výskytu. Od prevádzkovateľa je potrebné, aby vytvoril prevádzkový poriadok, ktorý bude zverejnený na verejne prístupných miestach ako aj na internetovej stránke. Biologický rozložiteľný odpad sa po dovezení roztriedi, poseká, rozdrví, zmieša a uloží do dozrievacích boxov. Odpad bude skladovaný na otvorenej ploche a podľa potreby bude premiešavaný. Čerstvo donesený odpad sa uloží na plochu vyhradenú pre príjem čerstvého biologického odpadu.Riešená parcela je rovinatá. Na jej južnej strane sa nachádza svah, ktorý je riešený oporným múrom. Na pozemku sa taktiež nachádza objekt starej hospodárskej budovy, pôvodné spevnené plochy a stará nefunkčná dažďová kanalizácia. Tieto jestvujúce objekty budú odstránené.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2020 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Púchov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.08.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Púchov

Zadavatel IČ:
00317748

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45222100-0
Stavebné práce na stavbách zariadení na spracovanie odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba průmyslových betonových hal včetně dodávky a montáže

Výstavba průmyslových betonových hal včetně dodávky a montáže

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto vám postaví kvalitní a spolehlivé průmyslové betonové haly pro uskladnění zboží a materiálu. Už od roku 1995 se zaměřujeme na dodávku a montáž průmyslových betonových hal. V případě potřeby pro vás zpracujeme i potřebnou dokumentaci. Průmyslové betonové haly pro vaše uskladnění Samozřejmostí je kompletní provedení zemních prací, střechy, opláštění, všech rozvodů, podlahy, přípojek inženýrských sítí a příjezdových komunikací. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, administrativní budovy – výstavba

Rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, administrativní budovy – výstavba

Toužíte po novém rodinném domě? Potřebujete postavit sídlo firmy či vystavit bytový dům? S realizací stavby Vám bude nápomocná naše společnost EKOBAU INVEST a.s. Zajišťujeme komplexní služby se stavebnictví. Uděláme pro Vás projektovou dokumentaci dle Vaší specifikace, spolu s vizualizací a přípravou stavby. Postavíme daný objekt od základů, hrubé stavby po konečnou úpravu terénu. Soustředíme se na výstavbu jednotlivých rodinných domů, ale i dvojdomků a řadových domů pro soukromé osoby a investiční společnosti. Zhotovíme či zrekonstruujeme administrativní budovu, komerční prostory i menší průmyslové objekty.


Stavební, obchodí a přepravní společnost Chomutov

Stavební, obchodí a přepravní společnost Chomutov

Mnohaleté zkušenosti v oblasti výstavby a rekonstrukce převážně vodohospodářských i průmyslových staveb, ale i obchodní zastoupení stavební chemie je náplní činnosti společnosti TRANS-REGION-STAV s.r.o. z Chomutova. Svým zákazníkům dále nabízí volné kapacity dopravní techniky a pronájmu mechanizace včetně odborné obsluhy. Pro kompletní realizaci staveb s maximálním zajištěním profesionálních služeb neváhejte kontaktovat společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o.


Stavby na klíč, stavební činnost, rekonstrukce staveb Přerov, zateplování budov, revitalizace domů

Stavby na klíč, stavební činnost, rekonstrukce staveb Přerov, zateplování budov, revitalizace domů

Společnost ZAK PLUS-stavba s.r.o Přerov je zaměřena na výstavbu novostaveb a bytů. Dále také provádíme rekonstrukce a modernizace staveb, bytů, inženýrských sítí a průmyslových staveb, revitalizace bytových a panelových domů. Stavební práce jsou prováděny včetně zateplování budov, rekonstrukce obvodových plášťů, výměny oken a zasklívání lodžií. Stavby, stavební činnost firmy ZAK PLUS-stavba s.r.o Přerov: - stavby pozemních a průmyslových staveb - rekonstrukce staveb - revitalizace bytových a panelových domů - stavby na klíč, stavby rodinných domů - zateplování budov - registrace zelená úsporám - autodoprava materiálů - zemní práce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Polní 85, Přerov.


Stavební činnost - návrhy, projekce a výstavba RD, průmyslových hal

Stavební činnost - návrhy, projekce a výstavba RD, průmyslových hal

Společnost KAMAX - METAL s.r.o. Kroměříž se věnuje převážně stavební činnosti. Poskytuje komplexní služby - návrhy včetně projekce, výstavba je zaměřena na dodávku nových průmyslových hal i rodinných domů. V rámci stavební činnosti provádíme: - dodávky průmyslových hal - výstavbu RD, staveb na klíč - rekonstrukce bytů, bytových domů - zateplení a opravu fasád. V případě zájmu si s námi telefonicky dohodněte osobní jednání pro zpracování investičního záměru. Zajistíme přípravu projektové dokumentace i inženýring a autorizovaný dozor při stavbách. Působíme převážně v okolních regionech - Zlínský kraj, Prostějov, Vyškov, Přerov.


Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Realizaci železobetonových konstrukcí provádí firma ZIPP Brno s.r.o. V oblasti navrhování a přípravy zakázek nabízíme kompletní návrh a také poradenství při realizaci. Zajistíme návrh, statiku, dodávku i montáž. Železobetonová prefabrikovaná konstrukce je první volbou v realizaci projektů skladových a výrobních hal, administrativních budov, nákupních a obchodních center a parkovacích domů. Nabízíme kompletní poradenskou činnost v oblasti navrhování, přípravy a realizaci projektů prefabrikovaných železobetonových konstrukcí. Součástí přípravy jsou předběžné statické výpočty, vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Ke každému projektu přistupujeme individuálně na základě bohaté zkušenosti našich projektantů s tuzemskými i zahraničními investory. Ve středisku železobetonových konstrukcí pracuje tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montovaných staveb. Ten využívá v maximální míře vlastní projekční, dopravní a montážní kapacity. Ve společnosti ZIPP Brno spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními investory.