Výběrové řízení na dodávku souboru technologií pro snížení pachových látek

Výběrové řízení na dodávku souboru technologií pro snížení pachových látek

Předmětem zakázky je dodávka souboru technologií pro snížení pachových látek. Technická specifikace souboru technologií tvoří přílohu č 4 Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2020 10:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Propan Butan Servis a.s.

Originální záznam:

Okres:
Teplice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.07.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 430 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Propan Butan Servis a.s.

Zadavatel IČ:
25419595

Zadavatel ulice:
Hornická 166, 417 23 Košťany

Zadavatel PSČ:
417 23

Zadavatel obec:
Kosťany

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Nosek

Zadavatel telefon:
+420 777 646 732

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://pbservis.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24100000-5
Plyny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávky a montáže klimatizací Sinclair a Samsung - pro restaurace, kanceláře a komerční prostory

Dodávky a montáže klimatizací Sinclair a Samsung - pro restaurace, kanceláře a komerční prostory

Klimatizační a chladící zařízení jsou v poslední době velmi žádaná. Dodávky a montáže klimatizací Sinclair a Samsung pro výrobní haly, kanceláře, komerční prostory, restaurace, gastronomické provozovny, rodinné domy a prostory občanské vybavenosti spolehlivě zajistí firma TZB TECHNIK, s.r.o. se sídlem v Hranicích. Dodáváme klimatizace od kvalitních výrobců Sinclair a Samsung, které mají bezchybný a ekonomický chod. Chlazení, vytápění, čištění vzduchu, větrání, vlhčení a odvlhčování Vaší provozovny Vám zajistí klimatizace. S výběrem vhodné klimatizace Vám rádi poradíme. Klimatizace dodáváme a zajišťujeme jejich montáž v regionech: Valašské Meziříčí, Fulnek nad Odrou, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Kroměříž, Vsetín, Lipník nad Bečvou, Přerov, Nový Jičín, Mohelnice, Holešov, Hulín, Zlín, Olomouc, Prostějov, Zábřeh, Šumperk a Vyškov.


Prodej filtrů, filtračních vložek a materiálů k filtraci vzduchu, oleje a paliva

Prodej filtrů, filtračních vložek a materiálů k filtraci vzduchu, oleje a paliva

Jestliže hledáte dodavatele filtrů, filtračních vložek a jiných filtračních materiálů, pak neváhejte a kontaktujte nás firmu C-FILTER FILTRY, s.r.o., působící v Brně. Zabýváme se dodávkou kompletního sortimentu materiálů určených k filtraci. U nás zakoupíte veškeré filtry, filtrační vložky a materiály k filtraci vzduchu, oleje a paliva, pro všechnu techniku a další použití v průmyslu. Poskytujeme kompletní informace o filtrech – o označení, náhradě, také o starších datech filtrů a o osazení strojů, které už jsou starší. Rádi Vám poradíme při vybírání filtračních komponent. Doporučíme kvalitní, ale zároveň cenově výhodné produkty. Na prodej máme kvalitní výrobky od renomovaných výrobců, ale také i od méně známých, ale přitom stejně kvalitních. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Opravy a rekonstrukce vzduchotechniky pro čisté prostory Praha

Opravy a rekonstrukce vzduchotechniky pro čisté prostory Praha

Nejdříve změříme všechny nutné parametry daného prostředí a funkci technických systémů. Řídíme se normami ČSN, EN a ISO a předpisy EEC a AVP SÚKL ČR. Vaší vzduchotechniku zkontrolujeme, rekonstruujeme a opravíme tak, aby byla opět plně funkční a udržovala v místnosti stabilní čisté ovzduší. Nabízíme kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.


Vzduchotechnika, klimatizační jednotky, topení, chlazení a čerpadla

Vzduchotechnika, klimatizační jednotky, topení, chlazení a čerpadla

Řešíte, že máte doma, na chalupě či průmyslovém objektu v teplých měsících nadměrné horko či naopak v zimních chladno? Jsme společnost ENKOKLIMA s.r.o. ze Statenic a rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Nabízíme kompletní dodávku a servis vzduchotechniky. Dodáváme klimatizační jednotky, topení, chlazení a čerpadla. Po Vašem domku rozvedeme trubní vedení, osadíme ventily nebo provedeme tepelné i chladové izolace. K Vašemu či veřejnému bazénu nainstalujeme bazénovou jednotku s čerpadlem nebo ohřevem vody. Na všechny naše produkty provedeme komplexní zkoušky, revize a dostatečně zaškolíme budoucí obsluhu. Zdali Vás naše nabídka zaujala neváhejte a kontaktujte nás.


Montáže potrubí a technologických zařízení Hodonín, rozvody vody a odpady, topení, vzduchotechnika

Montáže potrubí a technologických zařízení Hodonín, rozvody vody a odpady, topení, vzduchotechnika

Představujeme Vám firmu AB mont, s.r.o. Hodonín, která se zabývá montážemi potrubí a technologických zařízení. Dodávky a montáže Vám provedou odborní pracovníci s více jak 20 letou praxí v oboru vzduchotechniky, topných a chladících systémů. Nabídka montážních služeb firmy AB mont, s.r.o. Hodonín: výměníkové stanice a kotelny topné systémy rozvody topení rozvody vody a odpady kompresory a rozvody vzduchu pneudoprava /písky, mouka, vápno/ vzduchotechnika rekuperace vzduchu a tepla chladící systémy pro průmysl rozvody včetně nátěrů a izolací Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Blatnice pod Svatým Antonínkem 200, Hodonín.


Čisté prostory – dodání, servis a validace vzduchotechniky

Čisté prostory – dodání, servis a validace vzduchotechniky

Přísné technické podmínky kladené na čisté prostory splní vzduchotechnika, kterou dodává společnost Ing. Karel Doušek, CSc. – AIRTECHNIK z Prahy. Součástí našich služeb je také razegulování vzduchotechniky a kompletní servisní služby nebo dodávky HEPA filtrů s možností jejich výměny včetně atestu. Kontaktujte společnost Ing. Karel Doušek, CSc. – AIRTECHNIK v případě, že potřebujete více informací o možnostech dodání a servisu vzduchotechniky pro čisté prostory.