Kukly radiační ochrany, Německo

Kukly radiační ochrany, Německo

Vážené dámy a pánové,
jsme německá společnost zaměřená na produkty radiační ochrany. Aktuálně sestavujeme nový produkt, a proto hledáme dlouhodobého partnera.

Jedná se o čepice. Polotovar čepice získáváme od našeho výrobce. Moje zakázka se týká zhotovení vložky z ochranného materiálu pro tuto čepici. Vzorek ušité vložky naleznete v dodatku. Stínicí materiál se skládá ze 40% bavlny, 30% polyesteru a 30% nerezové oceli.

V tuto chvíli máme dvě otevřené otázky:

Představujeme si počáteční objednávku 50 vložek - můžete toto množství obsloužit?
Můžete v tuto chvíli na vaši práci vytvořit přibližnou cenovou nabídku?


Jaké další aspekty je třeba objasnit a definovat z vaší strany, aby byla možná úspěšná spolupráce?
Těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem
Sebastian Schumacher

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

wir sind ein deutsches Unternehmen, welches auf Strahlenschutzprodukte ausgerichtet ist. Wir setzen aktuell ein neues Produkt auf und sind dafür auf der Suche nach einem langfristigen Parnter.

Bei dem Produkt handelt es sich um eine Kappe. Den Rohling der Kappe beziehen wir von unserem Produzenten. Mein Auftrag für Sie bezieht sich auf die Fertigung einer Einlage aus dem Abschirmmaterial für diese Kappe. Ein exemplarisches Schnittmuster für die Einlage finden Sie im Anhang. Das Abschirmmaterial bestheht zu 40% aus Baumwolle, zu 30% aus Polyester und zu 30% aus Edelstahl.

Zu diesem Zeitpunkt gibt es von unserer Seite zwei offene Fragen:

wir stellen uns eine erste Bestellung von 50 Einlagen vor - können Sie diese Auftragsmenge bedienen?
können Sie zu diesem Zeitpunkt ein ungefähres Preisangebot für Ihre Arbeit erstellen?


Was sind weitere Aspekte, die von Ihrer Seite geklärt und definiert werden müssen, um eine erfolgreiche Zusammenarbeit möglich zu machen?

Ich freue mich auf Ihre Antwort.


Mit besten Grüßen,
Sebastian Schumacher
Poptávka byla vložena dne:
29.06.2020 10:41

Platnost poptávky:
29.09.2020 08:21

Kontaktní osoba:
Thrive GbR

Kontaktní email:

Telefon:
+490 017 624 892 730

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Respirátory, celoobličejové masky eshop - ochrana dýchacích cest

Respirátory, celoobličejové masky eshop - ochrana dýchacích cest

Pracujete v prostředí, které může škodit Vašim dýchacím cestám? Je potřeba dbát na své zdraví a chránit se před škodlivinami. Proto si pořiďte vhodné ochranné pomůcky od společnosti TERCIE handicap s.r.o. Na našem eshopu si můžete zakoupit respirátory a polomasky, která Vám budou chránit proti nevhodným pevným částicím, prachu a aerosolům. Nabízíme respirátory filtrační třídy FFP1 – FFP3. Prodáváme i celoobličejové masky s protiplynovým či kombinovaným filtrem, které zachytí toxické plyny, páry i biologické škodliviny a ochrání tak dýchací orgány i oči. Tyto masky lze napojit i na dýchací přístroj a zajistit tak dostatek kyslíku.


Technické prsty, zakázková výroba v gumárenském průmyslu

Technické prsty, zakázková výroba v gumárenském průmyslu

Potřebujete při své práci ochraňovat konečky rukou? Využívejte proto ochranné návleky na jednotlivé prsty, které vyrábí společnost Jitka Šmelhausová, sídlící v obci Sovenice v okrese Nymburk. Naše výrobky využívají pracovníci v laboratořích proti poranění a poleptání louhem či kyselinou. Dále se používají jako zdravotnické prstové návleky při vyšetření pacientů a při operacích. Tyto ochranné pracovní pomůcky slouží proti drobným odřeninám. Technické prsty zhotovujeme v různých velikostech. Snadno se nasazují a jejich výhodou je, že se nepotí dlaně a celé ruce. Dále nabízíme zakázkovou výrobu v gumárenském průmyslu – dle Vašich specifikací.


Pracovní i výstražné vesty, kalhoty, košile, trička - nová letní kolekce pracovních oděvů

Pracovní i výstražné vesty, kalhoty, košile, trička - nová letní kolekce pracovních oděvů

Chcete pracovní oděv nebo obuv, který bude plnit bezpečnostní normy a zároveň bude mít moderní design? Industrial Starter Czech s.r.o. je společnost, zabývající se prodejem právě takového pracovního oblečení a obuvi, které hledáte. Máme pro Vás širokou škálu pracovního oblečení a obuvi, které využijete i jako oblečení pro volný čas. V našem novém katalogu letní kolekce naleznete: - boty, polobotky, kotníkové boty - holinky - pracovní i výstražné vesty, kalhoty - kalhoty - košile, polokošile - trička - bermudy, kraťasy - jeans - bundy - ponožky - rukavice. Navštivte naše webové stránky a prohlídněte si celý katalog kolekce V našich oděvech se i v práci budete cítit dobře a příjemně!


Prodej pracovní oděvy, rukavice a pracovní obuv - zateplená, kotníková, poloholeňová

Prodej pracovní oděvy, rukavice a pracovní obuv - zateplená, kotníková, poloholeňová

Široký výběr pracovních oděvů, obuvi a rukavic najdete na prodejně ProPráci Kroměříž, naší snahou je, aby jste zakoupené zboží mohli využít při práci i ve volném čase. U nás vše pořídíte za mnohem nižší cenu než ve sportovní prodejně. Prodej: - pracovní oděvy: - trika, mikiny, reflexní oděvy, softshellové bundy, monterky, zateplené vesty a bundy, čepice - pracovní obuv: - kotníková, poloholeňová, zdravotní obuv, polobotky, zateplené boty, gumové holínky. - pracovní rukavice: - textilní, celokožené, kombinace kůže-textil, pogumované. - ochranné pomůcky: - brýle, respirátory, přilby, zátky.


Očnice, oka, magnety, svorky - potřebné příslušenství k ocelovým lanům

Očnice, oka, magnety, svorky - potřebné příslušenství k ocelovým lanům

Potřebujete příslušenství k ocelovým lanům? Společnost Lano Moravia,s.r.o. z Prostějova má v nabídce širolý sortiment příslušenství a doplňků k lanům. Příslušenství k ocelovým lanům: - očnice, magnety, svorky, závěsné oka, háky, traverzy, terénních řetězů kol a mnoho dalšího. Další sortiment, který naše společnost dodává, se týká nejrůznějších pomůcek ochranných prostředků osob, jakou jsou postroje, tlumiče pádů, karabiny a další. U nás pořídíte ocelová lana jednopramenná, šesti i osmiramenná, speciální lana Teufelberger Austria a DWH-TAURUS a široké příslušenství. Také prodáváme silné ocelové řetězy Pewag pro nejrůznější využití, řetězy pro lesnictví, vázací řetězy, kotevní řetězy a vázací lana. Zboží dodáváme ve vysoké kvalitě, včetně osvědčení a atestů.


Ochranné pracovní oděvy a pomůcky Tábor – pro všechny profese

Ochranné pracovní oděvy a pomůcky Tábor – pro všechny profese

Společnost TERCI handicap s.r.o. z Tábora nabízí široký sortiment ochranných pracovnách oděvů a pracovních pomůcek, které je možné dodat také v režimu náhradního plnění z chráněné dílny. V sortimentu společnosti naleznete pracovní rukavice a obuv, montérky montérkové kombinézy, nepromokavé oděvy a pracovní oděvy pro všechny profese, jednorázové pracovní oděvy, nutné reflexní oděvy a reflexní doplňky, speciální pracovní oděvy, ochranu hlavy, očí, obličeje, sluchu i dýchacích cest a mnoho dalších pracovních pomůcek a ochranných oděvů. Pokud máte zájem o naše kvalitní zboží, neváhejte nás prosím kontaktovat.