Poptávám broušení parket

Poptávám broušení parket

Poptávám jen broušení parket 30 m2. Chtěla bych vědět cenu. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2020 14:00

Platnost poptávky:
25.06.2020 11:40

Kontaktní osoba:
Z.Kociánová

Kontaktní email:

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY Červinka & Syrový Liberec Perfektní volbou, která vzhledově imituje přírodní materiály je ražená dlažba Artbeton. S realizacemi dlažeb máme dlouholeté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit! ARTBETON je plně funkční železobetonová deska s povrchovou úpravou a své využití nalezne: -ražené dlažby -příjezdové cesty -chodníky -garážové vjezdy -parkovací plochy -exteriéry a interiéry výběhů v zoologických zahradách -interiérech domů, objektů atd.


Dřevěné a laminátové podlahy za výhodné ceny z podlahářství Hulín

Dřevěné a laminátové podlahy za výhodné ceny z podlahářství Hulín

Kvalitní podlaha je základ každého interiéru. Pokud jste z okolí Kroměříže, Brna, obraťte se na rodinné podlahářství Hulín - Podlahy Vícha s.r.o. . Za výhodné ceny u nás pořídíte dřevěné, laminátové podlahy i vinyl, PVC či koberce. Dodáme podlahy od špičkových výrobců - Egger, Expona, Fatra, Gerflor, Quick Step, Rigid, Tarkett, Marmoleum Forbo, Wineo. Zajistíme pokládku podlahových krytin. Cenové kalkulace vypracujeme zdarma.


Rozebíratelný podlahový systém - PVC panely, prodej zátěžové podlahové panely

Rozebíratelný podlahový systém - PVC panely, prodej zátěžové podlahové panely

Opravujete-li pořád podlahu a výsledek Vaší práce není ideální, pak vyzkoušejte PVC panely, rozebíratelný podlahový systém. Naše firma PODLAHY Liška, s.r.o., působí v Brně, a ráda by Vám doporučila novinku na trhu. Máme pro Vás ideální řešení opravování podlah. Doporučujeme Vám rozebíratelný podlahový systém – PVC panely. Dodáme Vám rozebíratelný podlahový systém a zátěžové podlahové panely z PVC. Perfektně se hodí do výrobních a skladových provozů. Velkou výhodou PVC panelů je hlavně cena, jsou lehce udržovatelé, dají se lehce a rychle namontovat i rozebrat. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Neváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu! Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu. Vyrovnáme nerovnosti, podlahy zatmelíme a zajistíme dodej podlahových a obkladových panelů CLICK BOARD s finální povrchovou úpravou. Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejna, v naší nabídce naleznete plovoucí laminátové a dřevěné, vinylové, korkové, vodivé( elektrostatické) podlahy, dále podlahy z PVC (lino, linoleum), koberce a pomocný materiál. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kojeticích na Moravě, cca 11 km od Třebíče. Kompletní nabídku služeb podlahářství a podlahových krytin naleznete na webových stránkách.


Pokládka podlah včetně vyrovnání nerovnosti - suché podlahové systémy Fermacell

Pokládka podlah včetně vyrovnání nerovnosti - suché podlahové systémy Fermacell

Při pokládce podlah v novostavbách i při rekonstrukci se využívají suché podlahové systémy a prvky fermacell® . Při jejich využití je snadné vyrovnání i větší nerovnosti podlah. Nic tak nebrání pokládce nové podlahové krytiny. V lokalitě Kroměříž, Holešov, Zlín, Brno přijímá zakázky na podlahářské práce společnost Podlahy Vícha s.r.o. Hulín. Výhody podlahových systémů Fermacell®: - suchá montáž bez zanesení vlhkosti - jsou vhodné pro podlahové vytápění - plocha je ihned připravená pro pokládku finální podlahové krytiny - požární odolnost - podlaha odolá velkému zatížení - skvělé zvukově izolační vlastnosti.


Podlahářství Petrlík Jihlava, pokládky podlah v bytech, domech, renovace podlah, zaměření podlah

Podlahářství Petrlík Jihlava, pokládky podlah v bytech, domech, renovace podlah, zaměření podlah

Představujeme Vám firmu Podlahářství Petrlík z okresu Jihlava, která svoji činnost zaměřila na veškeré podlahářské práce od zaměření po konečnou pokládku. Realizace podlahových krytin provádíme u konečných zákazníků a to jak bytů, tak rodinných domků a z menší části i komerčních projektů. Podlahářství Petrlík Jihlava: - Vinylové podlahy se zámkovým spojem - Plovoucí podlahy laminátové - Plovoucí podlahy celodřevěné - Masivní dřevěné podlahy, parkety - Lité epoxidové podlahy - Korkové podlahy - Zátěžové PVC - Koberce - Parkety Pokud Vás naše podlahářské služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Malý Beranov 125, Jihlava.