Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


FZŠ - Stráž nad Nežárkou - Cisternová automobilová stříkačka

FZŠ - Stráž nad Nežárkou - Cisternová automobilová stříkačka

dodávka nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 2 „smíšená“ v provedení „R“ (speciálním redukovaném pro šest osob) a hmotnostní třídy S pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce Stráž nad Nežárkou, která bude využívána při plnění úkolů požární ochrany
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2020 07:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Stráž nad Nežárkou

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Jindřichův Hradec

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Stráž nad Nežárkou

Zadavatel IČ:
00247502

Zadavatel ulice:
náměstí Emy Destinnové 61

Zadavatel PSČ:
378 02

Zadavatel obec:
Stráž nad Nežárkou

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

Každý rodinný dům nově zkolaudovaný má být vybaven alespoň jedním hasícím přístrojem s hasicí schopností min. 34A. Plně dostačující pro kolaudace domu je práškový hasící přístroj PG6kg 34A, pořídit jej můžete od společnosti HASTEKO s.r.o.. Firma má provozovnu v Uherském Brodu - Zlínský kraj. Speciální práškové hasící přístroje pro kolaudace domu: - PG6kg 34A, P6F/PM 43A: - určeny na hašení požáru pevných látek, jako je dřevo, textil, papír či plasty - použítí pro kolaudace RD, v obchodě, archivech, skladech, průmyslu i v automobilu nebo plynových kotelnách.


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme nejen v Kopřivnici, ale také v Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Vsetíně, Příboře i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!


Kontejnerové nosiče Praha – montáž, záruční i pozáruční servis

Kontejnerové nosiče Praha – montáž, záruční i pozáruční servis

Firma CH+S SERVIS s.r.o. z Prahy poskytne prvotřídní servis kontejnerových nosičů jednoramenných, dvou ramenných, lanových i třmenových. Naše autorizované pracoviště se zabývá montáží a záručním i pozáručním servisem kontejnerových nosičů již od roku 1999 a naši odborníci mají v oboru mnoho zkušeností. Pokud hledáte kvalitní, rychlý a odborný servis kontejnerových nosičů, neváhejte kontaktovat firmu CH+S SERVIS s.r.o. z Prahy.


Hydranty nadzemní i podzemí, výtokové stojany ejektorové – prodej na eshopu za příznivé ceny

Hydranty nadzemní i podzemí, výtokové stojany ejektorové – prodej na eshopu za příznivé ceny

Potřebujete objednat hydranty za rozumnou cenu? Hledáte spolehlivé prodejce hydrantů a výtokových stojanů? Navštivte webové stránky společnosti Roman Juřík se sídlem v Ostravě, kde si zajisté vyberete vhodný hydrant pro své účely. Podzemní i nadzemní hydranty jsou vhodné pro čerpání studené vody z vodovodních řádů pro protipožární či veřejné účely. Výtokové ejektorové stojany slouží k odběru vody pro veřejné účely, například ulice, tržiště, nádraží atd. K dostání jsou v několika délkových provedeních s připojením G3/4“. Dá se říci, že výtokový stojan je hygienická nezamrzající studnice. Zajistíme Vám vysokou kvalitu produktů za příznivé ceny a rychlé dodání. Pokud Vás zajímají bližší informace o jednotlivém zboží, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci Praha , BOZP dokumentace, audit, školení v Praze, ČR a EU

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci Praha , BOZP dokumentace, audit, školení v Praze, ČR a EU

Milan Kovařík - školení a audit BOZP a požární ochrany Praha Staráme se o bezpečnost zdraví při práci a na pracovištích. Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP a PO v Praze, ČR a EU podle nejnovějších platných legislativních a souvisejících předpisů. Sledujeme dodržování právních předpisů dle Evropské Unie. Neváhejte oslovit o pomoc naší firmu Milan Kovařík - školení a audit BOZP a požární ochrany Praha. Služby BOZP a požární ochrany: Vypracování povinné dokumentace BOZP  Provádění povinných ročních kontrol BOZP, audit Vyhledávání, posouzení a hodnocení rizik Spolupráce při kolaudaci nových staveb Zpracování pracovních postupů Provádění kontrol stavu BOZP Bezpečnostní tabulky Osobní ochranné pracovní prostředky


Servis systémů požární ochrany Plzeň

Servis systémů požární ochrany Plzeň

Poskytujeme servis hasicí techniky, hasicí přístroje, periodické zkoušky hasicích přístrojů, hydrantové systémy, bezpečnostní značení dle ČSN, kontrolu protipožárních dveří a požárních ucpávek, speciální uzávěry, periodické kontroly a zkoušky tlakových láhví a svazků, revize tlakových nádob stabilních, kontroly požárních vodovodů, provádíme školení BOZP a PO. Zabezpečujeme plnění úkolů a řešení požární ochrany vyplývajících ze zákonných právních předpisů. Jsme profesionálové v protipožární bezpečnosti. Zákazník a perfektně odvedená práce je pro nás na prvním místě. Na nás se můžete vždy spolehnout!