Garážová rolovací vrata, Německo

Garážová rolovací vrata, Německo

Mám zájem o garážová rolovací vrata. Otvor mojí garáže má rozměry: 430 cm šířka, 220 cm výška.
Prosím, kontaktujte mě.
S pozdravem
Thaddäus Mrotek

Původní znění:
Anfrage
Ich interessiere mich für ein Garagenrolltor. Mein Garagenöffnung : 430 cm breit und 220 cm hoch . Bitte um Kontakt. LG Thaddäus Mrotek
Poptávka byla vložena dne:
09.04.2020 12:12

Platnost poptávky:
09.10.2020 11:48

Kontaktní osoba:
Mrotek Thaddäus


Telefon:
072 738 99425

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Potřebujete vyrobit žebřík či schodiště na míru? Pokud hledáte spolehlivé zámečnictví s profesionálním přístupem, firma s dlouholetou tradicí Opravny Telč, a.s. bude pro ta pravá. Zaměřujeme se na výrobu zámečnických výrobků. Na zakázku vyrobíme vrata, schodiště, přístřešky, požární žebříky, ploty, mříže a další konstrukce. Při zámečnické výrobě dbáme na dodržování systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. V zámečnickém provozu nabízíme komplexní služby včetně povrchové úpravy. Provádíme řezání, vrtání, frézování, soustružení a svařování metodami TIG a MIG/MAG. Veškeré námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat v rámci České republiky.


Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis

Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis

Alustar CK s.r.o. vratová a stínící technika Praha Představujeme Vám firmu Alustar CK, která se zabývá realizací, montáží a servisem vratové a stínící techniky. Součástí služeb je dále vypracovaná nabídka, zaměření, záruční i pozáruční servis. Provádíme montáže do novostaveb, ale i do již postavených domů a bytů, kanceláří a průmyslových objektů. Poskytujeme tyto produkty: - rolety - žaluzie - vrata - brány - mříže Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod Bukem 361, Štěchovice, Praha.


Plotové panely 2D a 3D včetně sloupků a příslušenství - prodej, montáž

Plotové panely 2D a 3D včetně sloupků a příslušenství - prodej, montáž

Sháníte-li prodejce plotových panelů 2D,3D včetně příslušenství pro jejich instalaci, jako jsou například sloupky, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Ploty Gaves ze Znojma se zabývá prodejem kompletního sortimentu pro oplocení a právě u nás si můžete pořídit plotové panely 2D a 3D, které jsou vyrobeny z ocelových drátů. Dodáváme tyto druhy plotových panelů: -Plotové panely 3D s průměrem drátu 5mm -Plotové panely 3D Light - levnější varianta s průměr drátu 4mm -Plotové panely 2D a 2D Super -Plotové panely 2D Super K instalaci plotových panelů máme k dispozici: -Jeklové sloupky 60x40 - Pozinkované + komaxit 60×40/2 mm, Žárově pozinkované 60x40/2 mm -Jeklové sloupky 60x60, Pozinkované + komaxit 60×60/1,5 mm,žárově pozinkované 60×60/2 mm -Plotové sloupky UNIVERPLAST a GB2 Více informací o našich produktech najdete na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem.


Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Firma Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové se zaměřuje na strojírenskou výrobu a zámečnické práce. Specializujeme se také na výrobu a montáž sekčních vrat. Sekční vrata – provedení lamelové, kazetové Vrata jsou výsuvně podsuvná pod strop, jsou opatřena torzní pružinou pro lehký a plynulý chod. Sekční vrata lze vybavit prosklením okýnky, nebo plným prosklením v rámové sekci respektive integrovanými dveřmi. Speciální umělohmotný nástřik zaručuje dlouhodobou životnost a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Základní barva je bílá, dle individuálního přání lze dodat vrata v libovolném barevném provedení.


Kovové brány, ploty, vrata, zábradlí, gastro vybavení Pardubice, výroba, kovovýroba, montáž

Kovové brány, ploty, vrata, zábradlí, gastro vybavení Pardubice, výroba, kovovýroba, montáž

KPSVAR s.r.o. Chvaletice, Pardubice Představujeme Vám firmu KPSVAR, která se zabývá kovovýrobou včetně montáže. Jsme schopni zajistit výrobu kovových bran, plotů, garážových vrat, zábradlí i designových prvků. Provádíme svářečské práce, svařujeme hliník, nerez a ocel. Výroba, kovovýroba, montáž: - křídlové, posuvné brány - kovové ploty - drátěné ploty - dřevoplastové ploty - zábradlí - nerezové zábradlí - garážová vrata - gastro vybavení (stoly, dřezy, digestoře, regály) - designové prvky Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese K Elektrárně 226, Chvaletice okres Pardubice.


Stavba plotu z pletiva na klíč - kompletní realizace oplocení od návrhu po montáž

Stavba plotu z pletiva na klíč - kompletní realizace oplocení od návrhu po montáž

Mezi nejžádanější typ oplocení stále patří pletivové ploty, pokud hledáte kvalitní produkt a požadujete odbornou montáž, stavbu plotu z pletiva na klíč přímo od dodavatele, obraťte se na firmu TRIDIF, obch. výr. společnost, s.r.o. z Uherského Hradiště. Zajistíme kompletní realizaci oplocení od likvidace starého plotu, dodání návrhu až po odbornou montáž. Osobně Vám garantujeme kvalitu. Působnost naší firmy není omezena na Zlínský kraj, pomůžeme Vám vybrat dle regionu našeho partnera, který celou realizaci zajistí. Stavba plotu z pletiva na klíč: - odstranění, likvidace starého oplocení - nacenění nového plotu - kalkulace zdarma - kompletní odborná montáž. Dodáme oplocení: - k rodinným domům - k průmyslovým objektům - okolo stavebního pozemku - k dětskému hřišti, tenisovým kurtům i jiným sportovištím - pro ovocné sady, vinohrady, lesní školky.