Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Management ZCHÚ KHK 2020

Management ZCHÚ KHK 2020

Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. Péče je rozdělena do dvou kategorií: kosení travních porostů a realizace a obnova značení hranic těchto území.
Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ v rámci zavedeného DNS v elektronickém nástroji.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2020 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Královéhradecký kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
27.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Královéhradecký kraj

Zadavatel ulice:
Pivovarské náměstí 1245/2

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77100000-1
Zemědělské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dotace na realizace, zakládání střešní zahrady a údržba zahrad

Dotace na realizace, zakládání střešní zahrady a údržba zahrad

Pokud vlastníte dům bez zahrady s plochou střechou, můžete aktuálně požádat o dotace na realizace střešní zahrady a proměníte střechu rodinného domu či firmy v klidný kout k relaxaci. Ohledně pomoci s vyřízením dotace, realizace i údržby zahrad se v regionu Zlín, Brno, Uherské Hradiště obraťte na firmu GARD&N Staré Město. Čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám na střešní zahradu - zelenou střechu, je možné za předpokladu, že závlaha bude zajištěna z jiných zdrojů, než z veřejné vodovodní sítě. Zakládáme intenzivní i extenzivní střešní zahrady. Tam kde dispozice objektu dovolí, doporučujeme intenzivní střešní zahrady, kde je hlubší vrstva substrátu až 1m a můžeme tedy zakomponovat i náročnější rostliny a keře, lze zakomponovat i malé jezírko či drobné stavební prvky. Střešní zahrada může sloužit i k pěstování zeleniny a čerstvých bylin. Střešní zahrada vyžaduje závlahy a pravidelnou údržbu, proto u námi navržených zahrad zajistíme po dohodě i údržbu.


Vytvořte ze své zahrady relaxační a kouzelné místo, kde načerpáte spoustu pozitivní energie

Vytvořte ze své zahrady relaxační a kouzelné místo, kde načerpáte spoustu pozitivní energie

Plánujete přestavbu stávající zahrady? Rádi byste se obrátili na odborníky, kteří by Vám vytvořili okrasnou zahradu v souladu s přírodou? Firma Ivany Plesníkové – Moana zahrady se již několik let specializuje na návrhy a realizace okrasných, užitkových i bio zahrad. Okolo Vašeho domu vykouzlí nádherné, uklidňující místo, kde budete moci relaxovat. Zahrady realizují v okolí Frýdku-Místku, Nového Jičína, Kopřivnice i Příboru. Postaráme se o návrh, realizaci i údržbu okrasných, užitkových i bio zahrad a předzahrádek v souladu s okolní přírodou i se základy Feng šuej. O každou námi vytvořenou zahradu se následně budeme pečlivě a pravidelně starat. Zabýváme se i rekonstrukcemi stávajících zahrad, doplnění skalek a zídek a údržbou trávníků. Chcete se dozvědět více o pěstování rostlin či bylinek a jak se starat o okrasné zahrady? Pořádáme kurzy a poskytujeme poradenství pro zájemce, kteří by se rádi o své zahrady postarali sami.


Vertikutace, přihnojení, pískování Praha pro krásný a hustý trávník

Vertikutace, přihnojení, pískování Praha pro krásný a hustý trávník

Pokud se Vám nedaří vypěstovat krásný, hustý a svěže zelený trávník před Vaším domem, určitě se obraťte na odbornou firmu Král – zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Firma Král – zahradnické práce s.r.o. provede na vašem trávníku odborně ozdravnou kůru, kdy se procesem vertikutace zlepší vsakování vody, odstraní se mech a plevel a trávník se zbaví plsti, která zabraňuje růstu kořenového systému do hloubky a má za následek rychlejší vysychání. Do takto prořezaného trávníku je vhodné v dalším kroku zapracovat jemný písek a hnojivo pro zvýšení efektu předchozí vertikutace. Záleží vždy na složení půdy, čím více jílu, tím více se pískuje. Přihnojení jen podpoří celkový ozdravný proces a Vy se můžete těšit, že za pár týdnů se Váš trávník krásně zazelená. Pro odborné oživení Vašeho trávníku žádejte vertikutaci, pískování a přihnojení od Král – zahradnické práce s.r.o. z Prahy.


Péče o vzrostlé dřeviny, rizikové kácení i výsadby stromů a zahrad, arboristické práce Zlín

Péče o vzrostlé dřeviny, rizikové kácení i výsadby stromů a zahrad, arboristické práce Zlín

Odborníka na arboristické práce naleznete ve městě Zlín, kde sídlí firma Marek Vidlák. Poskytujeme komplexní péči o vzrostlé dřeviny různých druhů ve Zlínském kraji i širokém okolí. Realizujeme rizikové kácení všech stromů, jež jsou v havarijním stavu či provozně nebezpečné. Pro tyto účely disponujeme moderními technologiemi, stromolezeckou technikou, speciálními plošinami i jeřáby. V rámci našich služeb provádíme profesionální údržbu i výsadby nových ovocných stromů, zakládání sadů i zahrad. Vždy usilujeme o nalezení co nejefektivnějšího řešení v oblasti ošetření daného stromu. V krajním případě také provádíme bezpečnostní, zdravotní či redukční řez. Strom se snažíme v maximálně míře zachránit a to i za cenu instalace bezpečnostní vazby.


Statutární město Frýdek-Místek, malebné dvojměstí na březích Ostravice v podhůří Beskyd

Statutární město Frýdek-Místek, malebné dvojměstí na březích Ostravice v podhůří Beskyd

Historické spojení dvou měst v rámci Moravskoslezského kraje představuje statutární město Frýdek-Místek. Frýdek-Místek je malebné dvojměstí rozprostírající se na březích řeky Ostravice v podhůří moravskoslezských Beskyd. Město je součástí lašského regionu, který je typický svým lokálním folklórem, bohatým společenským i sportovním vyžitím. Nachází se zde řada městských cyklostezek, historických pamětihodností i přírodních krás, ať už se jedná o frýdecký les či Přírodní rezervaci Palkovické hůrky. Frýdek-Místek poskytuje široké stravovací i ubytovací služby počínaje kvalitními restauracemi a kavárnami až po špičkové hotely a penziony.


Kompletní zahradnické služby od návrhu zahradního architekta po realizaci zahrad, parků

Kompletní zahradnické služby od návrhu zahradního architekta po realizaci zahrad, parků

Vhodné architektonické řešení zahrady či parku profesionálně zpracuje firma GARD&N Staré Město. Poskytuje kompletní zahradnické služby, které začínají nevrhy zahradního architekta a končí realizací zahrad, parků a krajinných úprav. Každý projekt je jedinečný, návrhy zahrady přizpůsobíme Vaší osobnosti a vkusu, při realizaci zeleně v okolí firmy navrhneme vše tak, aby místo Vašeho podnikání bylo reprezentativní. Pro města a obce stále trvá možnost využít dotace na zeleň a krajinné úpravy. Při realizaci máme k dispozici celý tým, spolupracujeme také s dalšími odborníky, díky tomu pracujeme kvalitně, rychle a efektivně.