Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Spektrometr vibračního cirkulárního dichroismu

Spektrometr vibračního cirkulárního dichroismu

Předmětem veřejné zakázky je dodávka spektrometru vibračního cirkulárního dichroismu.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2020 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Zadavatel IČ:
60461373

Zadavatel ulice:
Technická 1905/5

Zadavatel PSČ:
166 28

Zadavatel obec:
Praha 6 - Dejvice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38433000-9
Spektrometry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diagnostika a sortiment pomůcek pro zdravotnictví do nemocnic, lékaren a laboratoří

Diagnostika a sortiment pomůcek pro zdravotnictví do nemocnic, lékaren a laboratoří

Naší činností je také výroba základních farmaceutických výrobků a přípravků, immunohemtologických sér pro určení krevních skupin. - Diagnostické soupravy HISTO TRAY - SeraScreen FCT60 - Médium pro separaci lymfocytů - Soupravy HISTO TYPE a vyhodnocení pomocí softwaru - HISTO TYPE pro realtime PCR - KIR TYPE a EPITOP TYPE SSP testy - HISTO SPOT SSO - doplňkové soupravy pro PCR - immunohematologická séra - molekulárně genetické testy a další. V této chvíli připravujeme rychlý RT-PCR test na diagnostiku SARS-CoV-2. Podrobnější informace najdete na našich webových stránkách. BAG Diagnostics GmbH je nositelem CE certifikace pro veškerou in vitro diagnostiku.


Laboratorní digestoř - praktická ochrana zaměstnanců před zplodinami

Laboratorní digestoř - praktická ochrana zaměstnanců před zplodinami

Hledáte praktické řešení, které podpoří odtah zplodin ve vaší laboratoři a tím ochrání vaše pracovníky? Pořiďte si malou laboratorní digestoř, díky které budete mít o tento problém skvěle postaráno. Digestoř nezabere mnoho místa a tak ji lze umístit na laboratorní stoly, či kovové podstavce, přičemž je z vnější i vnitřní části chráněna malaninovou fólií, která zaručí skvělou odolnost, dekontaminovatelnost i otěruvzdornost. Díky hornímu i spodnímu odsávání bude postaráno o veškeré zplodiny, které v laboratoři vzniknou. Dokoupit si můžete také ventilátor, který bude elektronicky regulovat množství odsátého vzduchu a další vhodné příslušenství. Celá pracovní plocha digestoře je navíc skvěle osvětlena, neváhejte a objednávejte laboratorní digestoř již dnes!


Moderní mikroskopy Euromex iScope vhodné do škol i do odborných laboratoří

Moderní mikroskopy Euromex iScope vhodné do škol i do odborných laboratoří

Brněnská firma RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky sídlící nedaleko Brna prodává kvalitní mikroskopy holandské značky Euromex. Moderní mikroskopy Euromex iScope pro biologické, biomedicínské a veterinární účely, jsou profesionální mikroskopy, které využijete jak pro univerzitní praktika, tak pro náročné vědecké aplikace. Mikroskopy mají vysokou rozlišovací schopnost planárních objektivů a jsou provedeny v různých nastaveních. Bohatý zdroj světla zajistí výkonné světla 3W NeoLed. Mikroskopy zakoupíte v těchto typech: - Metalografický mikroskop Euromex iScope PLMi - Mikroskop Euromex iScope EPLi - Mikroskop Euromex iScope PLi - Mikroskop Euromex iScope PLi-De pro pozorování v temném poli - Mikroskop Euromex iScope PLPHi-B - Mikroskopy iScope FluoLED PLi - Polarizační mikroskop Euromex iScope PLPOLi Nechte se okouzlit výkonnými, moderními a kvalitními mikroskopy značky Euromex, které zakoupíte ve firmě RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky.


Měřicí přístroje pro měření extrémních teplot - Termosondy Kladno

Měřicí přístroje pro měření extrémních teplot - Termosondy Kladno

Vyrábíme měřící přístroje pro měření extrémních teplot jako jsou například: měřící sondy pro hutní i slévarenský průmysl, čidla pro měření teploty, kalibrátory a kontrolní přístroje, přístroje pro kontaktní a bezkontaktní měření a další příslušenství. Dále provádíme a poskytujeme kompletní servis a poradenství v oboru měření a měřicích zařízení a služby v oblasti kalibrace akreditované. Měřicí přístroje je možné si u nás také zapůjčit včetně dodaného návodu. K zapůjčení vystavujeme protokol a jeli požadován kalibrační list, tak ten také vystavujeme. Naše kalibrační laboratoř je akreditována ČIA pod číslem 2305 podle normy ČSN EN ISO/IEC17025:2005.


Rázová charpyho kladiva Ibertest - nejmodernější technologie, vysoká kvalita

Rázová charpyho kladiva Ibertest - nejmodernější technologie, vysoká kvalita

Rázová kladiva dodávaná firmou Labormachine, s.r.o. využívají nejmodernější technologie. Díky rozsáhlému know-how jsme schopní vyhovět všem národním i nadnárodním normám. Tyto rázová kladiva složí k provedení zkoušky rázem podle Charpyho a Izod. Naše stroje mají motorizované ustavení kladiva a digitální ovládání. Prostřednictvím barevného dotykového displeje se provádí konfigurace systému. Systém má rovněž možnost připojení k PC za pomocí USB. Díky rázovému kladivu máte možnost provést tyto zkoušky: - instrumentované zkoušky vrubové houževnatosti - plné robotizace zkoušky. V nabídce máme také potřebné příslušenství: - centrovací zařízení - chladící komory na vzorky - optické kontrolní přístroje rozměrů vrubu - přístroje pro tvorbu V a U vrubu - provádění přímé a nepřímé akreditované kalibrace.


Klimatické a zkušební komory DYCOMETAL - prachové, teplotní i solné

Klimatické a zkušební komory DYCOMETAL - prachové, teplotní i solné

Hledáte-li spolehlivého dodavatele v oblasti testování produktů nejen na náhlé meteorologické změny, nejlepším partnerem vám bude firma Labormachine s.r.o. z Otic, která zprostředkovává klimatické a zkušební komory nově španělské značky DYCOMETAL. Komory slouží k prokázání odolnosti vašeho výrobku při náhlých klimatických změnách či jiném extrémním například prašném prostředí. Výrobky jsou využívány ve všech zkušebních laboratořích průmyslu a simulují působení vnějších vlivů jako je mráz, vlhkost, prach, sůl, voda, teplota a její rychlé či pomalé změny. Proto u nás naleznete široké portfolio druhů komor: - šokové, teplotní, klimatické - stabilitní, růstové, korozní, solné - prachové, humidostatické, ostřikové V případě zájmu jsme schopni zajistit také komory řešené na míru přímo podle vašich požadavků.