Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Dodávka technologie

Dodávka technologie

Předmětem plnění této veřejné zakázky je obstarání všech prací, služeb a dodávek souvisejících s projektem zadavatele
název: Záchyt fugitivních emisí při výrobě nátěrových hmot VITON s.r.o.
registrační číslo: CZ.05.2.32/0.0/0.0/15_008/0000314,
konkrétně se jedná o dodávku technologického celku (dále jen „technologie“) na výrobu nátěrových hmot, specifikovaného v této zadávací dokumentaci, která tvoří přílohu č. 1 smlouvy o dílo a obstarání záležitosti spočívající v zajištění zejména řádné dimenzace celé technologie odpovídající požadovanému výkonu a kvalitě, zhotovení, dopravy a dodávky včetně montáže, uvedení do provozu, kalibrace, zaškolení obsluhy, zajištění záručního a pozáručního servisu na místě instalace. Na technologii budou vyráběny rozpouštědlové nátěrové hmoty VITON. Typy vyráběných nátěrových hmot a jejich bezpečnostní listy jsou k dispozici na https://www.barvy-viton.cz/produkty/. Přesná specifikace požadované technologie tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2020 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VITON s.r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VITON s.r.o.

Zadavatel IČ:
25164953

Zadavatel ulice:
Planá č.p. 90

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
Planá

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Pracujete ve Vaší výrobě s přístroji na leštění forem a nástrojů? Pak Vás jistě zaujme nabídka zařízení na elektrické přímočaré leštění, které dodává společnost NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy. Přístroje na elektrické přímočaré leštění dodáváme se zárukou odborného záručního i pozáručního servisu a široké nabídky spotřebního materiálu. Garantujeme jejich dlouhou životnost a snadnou ovladatelnost. Pokud Vás nabídka zaujala a máte k produktu dotazy, neváhejte se obrátit rovnou na zástupce společnosti NOVAPAX CZ s.r.o.


Návrhy, prodej, servis, zařízení pro PUR pěny a reaktivní nátěry, dávkovací systémy

Návrhy, prodej, servis, zařízení pro PUR pěny a reaktivní nátěry, dávkovací systémy

K naší hlavní činnosti patří návrhy, realizace, prodej i servis pro aplikační systémy pro rozvody a nanášení barev, lepidel a tmelů. Systémy jsou vhodné pro izolace stěn a střech, hydroizolace betonových základových pásů, opěrných stěn, výplně betonových spár, nátěry nádrží a potrubí, sekundárního opláštění či pro ochranné nástřiky pro korby nákladních vozidel, stavební strojů či bagrů. Dávkovací systémy dodáváme se vzduchovým, elektrickým nebo hydraulickým pohonem. Vybírat můžete modely od základních až po profesionální. Zajímají Vás bližší informace? Ozvěte se nám, rádi Vám řekneme, co potřebujete.


Jednoúčelové stroje pro slévárny, ocelárny a nástrojárny

Jednoúčelové stroje pro slévárny, ocelárny a nástrojárny

Potřebujete vyrobit speciální jednoúčelový stroj pro slévárnu či ocelárnu? Naše společnost VÚHŽ a.s. se kromě jiného zaměřuje i na výrobu jednoúčelových strojů. Vybrat si můžete z našich zařízení pro slévárnu či ocelárnu, ale vyrábíme i jednoúčelové stroje na zakázku dle výkresové dokumentace zákazníků. Vyrábíme také speciální válcované profily či odstředivě lité odlitky. Specializujeme se i na výrobu přesných nástrojů a strojních dílů nebo zařízení pro ZPO. Naše společnost má také vlastní akreditované laboratoře a zkušebny. Sídlo naší společnosti najdete v obci Dobrá v okrese Frýdek-Místek, naše výrobky směřují ale do celého světa – od Slovenska, Německa až po Indii, USA nebo Čínu.


Etiketovačky lahví, opravy a servis etiketovacích strojů různých značek

Etiketovačky lahví, opravy a servis etiketovacích strojů různých značek

Hledáte-li firmu, která poskytuje servis či opravy pro etiketovací stroje do potravinářského nebo nápojářského průmyslu? pak se neváhejte obrátit na firmu Vladimír Jarůšek JV servis ve městě Mikulov, která má dlouholeté zkušenosti se servisem a opravami etiketovaček lahví různých značek. Nabízíme Vám především: -nové a starší stroje pro skleněné a plastové láhve jako jsou baličky a plničky -opravy, servis, seřizování a přestavby těchto strojů převážně etiketovací stroje láhví pro pivovary a sodovkárny -zabýváme se i výrobou některých náhradních dílů -dodáme formátové díly při jakékoli změně láhví či etikety -a další. Neváhejte a pro více jakýchkoli informací nás kontaktujte. Můžete také navštívit naše webové stránky.


Ultrazvuková zařízení pro náročné průmyslové odmašťování a čištění dílů - výroba

Ultrazvuková zařízení pro náročné průmyslové odmašťování a čištění dílů - výroba

Firma SUMMA spol. s r.o. je specialistou na vývoj, výrobu a prodej ultrazvukových zařízení. Pokud hledáte zařízení, které bude vhodné pro náročné průmyslové odmašťování a čištění dílů, pak zvolte výkonné kompaktní zařízení ATTOL. Ultrazvuková zařízení ATTOL: - je vhodné pro odmašťování a čištění jednodušších i geometricky náročných dílů znečištěných olejem nebo emulzemi - také umožňuje čištění nejen postřikem, ale i ponorem, případně použitím ultrazvuku, díky čemuž dosáhnete vysokého stupně čistoty před montáží. Veškerá ultrazvuková zařízení jsou dodávány po celé České republice, na Slovensko a do zahraničí.


Stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí

Stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí

Jste výrobci trubek či potřebujete do své výroby jednoúčelové stroje? Máme pro Vás řešení. Potřebná zařízení Vám vyrobí a dodá naše společnost Prestar, s. r. o. Zaměřujeme se na zhotovování jednoúčelových strojů pro výrobce trubek a tyčí, které usnadní manipulaci a zdokonalí konečný produkt. Vyrábíme dopravníky, balící stroje, brusky vnějšího i vnitřního průměru, pily, leštičky či kontrolní stoly. Veškerá zařízení jsou variabilní pro použití různých velikostí délek a průměrů. Na zakázku Vám zhotovíme i jiné zařízení pro automatizaci průmyslové výroby. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v Opavě.