Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Nákup kameniva bez dopravy

Nákup kameniva bez dopravy

Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému (ďalej len DNS) a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: Nákup kameniva, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupiny:
a) 14212000-0 (Granuly, dryina, kamenný prach, riečny štrk, horninová drvina, drvený a mletý kameň, kamenné zmesi, štrkopieskové zmesi a iné štrkopiesky do betónu)
b) 44900000-9 (Kameň na stavebné účely, vápenec, sadrovec a bridlica), ktorý je rozdelený na dve časti:
a) časť A - Nákup kameniva BEZ dopravy
b) časť B - Nákup kameniva S dopravou

Verejný obstarávateľ zriaďuje (vyhlasuje) DNS, pre svoje organizačné jednotky - odštepné závody:
1) OZ Šaštín
2) OZ Smolenice
3) OZ Levice
4) OZ Topoľčianky
5) OZ Prievidza
6) OZ Trenčín
7) OZ Považská Bystrica
8) OZ Žilina
9) OZ Čadca
10) OZ Námestovo
11) OZ Liptovský Hrádok
12) OZ Beňuš
13) OZ Čierny Balog
14) OZ Slovenská Ľupča
15) OZ Žarnovica
16) OZ Kriváň
17) OZ Rimavská Sobota
18) OZ Revúca
19) OZ Rožňava
20) OZ Košice
21) OZ Prešov
22) OZ Vranov
23) OZ Sobrance
24) OZ Lesnej techniky
25) OZ Semenoles.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2020 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
27.04.2020 12:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14212000-0
Granuly, dryina, kamenný prach, riečny štrk, horninová drvina, drvený a mletý kameň, kamenné zmesi, štrkopieskové zmesi a iné štrkopiesky do betónu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Hledáte-li v okolí Zlína a Otrokovic dodavatele štěrku, písku či drceného kameniva, pak se obraťte na společnost Kamenivo Zlín Rybníky. Štěrk, písek i kamenivo se využívá pro širokou škálu aplikací - stavbu chodníků, silnic, budov, pro odvodnění nebo jako výplňový materiál. Při jeho koupi je tedy důležité dbát na kvalitu, jelikož právě kvalitní sypké hmoty Vám dají dobrý základ, na kterém můžete později budovat. Potřebujete-li štěrk, písek či kamenivo v jakémkoli množství, pokusíme se maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Veškerý materiál, který u nás zakoupíte, jsme schopni zavést na stavbu či jiné místo určení. Neváhejte a kontaktujte nás.


Prodej písku a štěrkopísku pro stavební účely, pískovna

Prodej písku a štěrkopísku pro stavební účely, pískovna

Potřebujete nakoupit písek či štěropísek pro stavební účely? Pak navštivte firmu Pískovnu Javorník v Moravském Písku, kde nabízí prodej písku a zeminy. Prodáváme písek, štěrkopísek a zeminu. Máme v prodeji písek žlutohnědé barvy, který je určen právě pro stavební účely, štěrkopísky jsou barvy šedomodré a také určeny pro stavební účely, zemina je hlinitopísčitá a využívá se především k terénním úpravám. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Doprava písku Nymburk - doprava písku pomocí nákladního auta

Doprava písku Nymburk - doprava písku pomocí nákladního auta

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Nymburk Předěláváte, inovujete, zkrátka stavíte své vysněné bydlení? Tak to určitě hledáte vhodné stavební materiály za rozumnou cenu. Naše firma vám nabízí zpracování stavební projektové dokumentace a můžete využít náš poradenský servis. Při jakékoliv stavbě nesmí chybět kvalitní písek. Zajišťujeme dopravu písku pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery. Dodáváme: písek tříděný písek maltový písek na betony


Okrasná kamenná drť na zahradu, do interiéru i hroby - růžová, bílá, zelená, hnědá (medová)

Okrasná kamenná drť na zahradu, do interiéru i hroby - růžová, bílá, zelená, hnědá (medová)

Jako dekorační prvek ve Vašem bytě a domě či na zahradách poslouží naše kamenné drtě v různých barvách - růžová, bílá, zelená, hnědá (medová). Můžete je použít k obsypání rostlin, keřů, stromů a ploch kolem bazénů nebo na hroby. Pro lepší design je můžete nakombinovat s kamennými valounky, oblázky nebo okrasnými valouny. Okrasné drtě mají řadu využití a jsou vhodné zejmená - do záhonů - na hroby a hřbitov - chodníky - na zahradu - k jezírkům - na kamenné koberce - pro kamíky, kamenosochaře - kamenosochařství - pro akvaristy - do interiéru - do cest - na květinové dekorace - pro květináře. Můžete si vybrat z řady barev a možností. K růžové drti výborně kontrastují bílé solitérní kameny. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. těšíme se na vaší návštěvu.


Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Sháníte spolehlivou firmu s velkou zásobou štěrku a písku? Pak je tady pro Vás firma POMP Vlaštovičky s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů v Opavě a okolí. V nabídce máme kvalitní štěrk i písek. Zakoupený sortiment nabízíme s rozvozem až domů. Můžete si vybrat: - těžený a stavební písek - těžený a tříděný štěrk - drcený kámen - úlomky kamene a štěrkopísek - kamenivo pro stavebnictví. Garantujeme včasné dodání v termínu na smluvené místo, tím Vám ušetříme mnoho starostí s dopravou. Náš vozový park má sklápěče, nakládače, rýpadla, shrnovače i dozery.


Prodej štěrku a písku - rozvoz sypkých materiálů

Prodej štěrku a písku - rozvoz sypkých materiálů

Potřebujete štěrk nebo písek? Nevíte na koho se v této oblasti obrátit? Rádi by jste si nechali sypký materiál nechat dovézt až domů? Kontaktujte firmu Velocha Josef, kde vám vše zajistí. Rozvoz sypkých materiálů pro Hranice na Moravě a okolí: - štěrk, písek, kamenivo - odvoz sutí kontejnery do 5 t. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat - 581070814 nebo 724719941.