Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Brineura 150 mg infúzny roztok

Brineura 150 mg infúzny roztok

Brineura obsahuje liečivo cerliponázu alfa, ktorá patrí do skupiny liekov známych ako substitučné enzýmové terapie.

Používa sa na liečbu pacientov s ochorením neuronálna ceroidná lipofuscinóza typu 2 (CLN2), známym aj ako deficit tripeptidylpeptidázy 1 (TPP1).
Ľudia s ochorením CLN2 nemajú enzým nazývaný TPP1 alebo ho majú príliš málo, čo spôsobuje hromadenie látok nazývaných lyzozómové akumulačné látky. U ľudí s ochorením CLN2 sa tieto látky hromadia v niektorých častiach tela, najmä v mozgu.
Tento liek nahrádza chýbajúci enzým nazývaný TPPA, a tým minimalizuje hromadenie lyzozómových akumulačných látok. Tento liek účinkuje tak, že spomaľuje postup ochorenia.

Odporúčaná dávka je 300 mg cerliponázy alfa, ktorá sa podáva jedenkrát za dva týždne intracerebroventrikulárnou infúziou.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2020 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.04.2020 12:45

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33610000-9
Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Máte překyselený organismus? Potřebujete rychle tělu pomoci s překyselením, abyste nebyli náchylní k nemocem? Při překyselení organismu, pro doplnění hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku zkuste zásaditou sypkou směs od společnosti Galenická laboratoř Ostrava, kterou je možnost zakoupit i na e-shopu. Připravte si nápoj ze sypké směsi zásadotvorných minerálních látek, který účinně a rychle pomáhá tělu s překyselením organismu. Překyselení napomáhá vzniku a rozvoji nemocí. Dochází k němu při konzumaci některých potravin, napětí, stresu a při pobytu v znečištěném ovzduší a také při nesprávném životním stylu. Proto je důležité do svého jídelníčku zařadit více syrové zeleniny, ovoce, česneku, bylinek, hub, podmáslí, amarantu či medu. Dále dbát na pohyb a na pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu. A také zklidnit své každodenní tempo. Pomoci si můžete i naší zásaditou směsí, která dodává tělu potřebné minerály, vápník, hořčík, sodík a draslík. Pro více informací o přípravku, či návod na jeho přípravu naleznete na našich webových stránkách, kde si jej můžete rovnou objednat.


Lékárnické služby, prodej léků Náměšť nad Oslavou

Lékárnické služby, prodej léků Náměšť nad Oslavou

Vše pro zdraví a krásu na jednom místě Vám přináší Lékárna Na Poliklinice v Náměšti nad Oslavou. Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných léků, vitamínů, minerálů a potravinových doplňků. Dále nabízíme bylinné čaje, kojeneckou výživu, ortopedické pomůcky a kosmetiku na objednání. Vyrábíme a odstraňujeme nepoužitelná léčiva, kontrolujeme a klinicky testujeme léky. Naše lékárna, díky kvalitnímu pracovnímu kolektivu, nabízí odborné poradenství lékárníka. A to vše na adrese Husova 898, Náměšť nad Oslavou 675 71, nedaleko autobusového a vlakového nádraží. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Laboratorní chemikálie, zkoumadla a farmaceutické suroviny špičkové kvality

Laboratorní chemikálie, zkoumadla a farmaceutické suroviny špičkové kvality

Standardní nabídka firmy FAGRON a.s. obsahuje chemikálie a zkoumadla jako aceton, ethanol, kyselina octová, xylen, kyselina sírová, May-Grünwald, Temesvari, a dále více než 1500 produktů zahrnujících léčivé a pomocné látky, masťové základy, práškové směsi, pestrou nabídku obalového materiálu, laboratorních pomůcek a mnoho dalšího. FAGRON a.s. je spolehlivý dodavatel se znalostmi, jistotou a odborným zákaznickým servisem. Přísné posuzování dodavatelů je zárukou vysoké kvality všech dodávaných produktů a uspokojí i ty nejnáročnější odběratele. Stálými odběrateli jsou vedle lékáren a zdravotnických zařízení také laboratoře a výrobní sektory farmaceutického, potravinářského nebo kosmetického průmyslu. FAGRON a.s. – záruka kvality a profesionality - odbornost a celosvětová síť - síla centrálního nákupu - bezplatné konzultace - kompletní sortiment na eshopu shop.fagron.cz. - dodávky standardního zboží do 24 hodin po celé ČR - volně dostupné dokumenty potvrzující kvalitu.


Lékárna Nepomuk, volně prodejné léky i léky na předpis, potravinové doplňky a vitamíny

Lékárna Nepomuk, volně prodejné léky i léky na předpis, potravinové doplňky a vitamíny

Kvalitní léky proti bolesti, závažným onemocněním i jejich příčinám prodává specializované pracoviště PharmDr. Anna Hánová - LÉKÁRNA NEPOMUK. Připravili jsme široký sortiment nejrůznějších zdravotnických prostředků a materiálu pocházejících od světových farmaceutických společností. K dispozici máme rozličné volně prodejné léky i léčiva na předpis. Vybrat si můžete z pestré palety potravinových a výživových doplňků, vitamínů i homeopatik. V našich regálech dále naleznete chutné a voňavé čaje, zdravotní pomůcky včetně potřeb pro děti i dospělé. Maminky si u nás mohou zakoupit kvalitní kojeneckou výživu či certifikovanou pleťovou i tělovou kosmetiku.


Lékárna - léky, léčiva, zdravotnické potřeby - prodej léků na lékařský předpis

Lékárna - léky, léčiva, zdravotnické potřeby - prodej léků na lékařský předpis

Hledáte v Uherském Ostrohu lékárnu, kde Vám nabídnou široký sortiment léků, léčiv či zdravotního materiálu? Máte léky na lékařský předpis a nevíte kde je vyzvednout? Navštivte Lékárnu v Uherském Ostrohu, kde zakoupíte léky na předpis i volně prodejné léky, vitamíny, léčivé čaje, homeopatika, dětskou výživu, kosmetiku značky Avene, Bioderma, LaRoche, Eucerin, Vichy aj., vakcíny, zdravotnické potřeby a další pomůcky. Najdete u nás nejen bohatý výběr běžného lékárenského zboží, ale také ortopedické pomůcky a zdravotní boty pro děti a dospělé. Otevřeno máme od pondělí do pátku, Platit u nás můžete poukázkami firmy SODEXO a Edenred CZ. Vše za velmi příznivé ceny. Neváhejte a navštivte nás.


Zdravotnický materiál, léčivé přípravky, farmaceutické suroviny - e-shop

Zdravotnický materiál, léčivé přípravky, farmaceutické suroviny - e-shop

Firma FAGRON a.s. jako světová jednička na trhu magistraliter se zabývá výrobou farmaceutických surovin, léčivých látek a přípravků, které splňují specifické požadavky farmaceutů a pracovníků ve farmaceutickém, kosmetickém a veterinárním průmyslu. Na našem e-shopu naleznete: - laboratorní sklo - léčivé přípravky - laboratorní chemikálie - obalový materiál - IVLP - OPL a prekurzory - farmaceutické suroviny - pomocný materiál - speciální zdravotnický materiál - dezinfekce - doplňky stravy - čaje - želatinové tobolky - zkoumadla. Patříme mezi přední výrobce a distributory léčivých látek.