Dodávky bažantí zvěře pro LZ Konopiště (rámcová dohoda)

Dodávky bažantí zvěře pro LZ Konopiště (rámcová dohoda)

Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky bažanta obecného (Phasianus colchicus) v různém stáří dle potřeb bažantnice. Konkrétní počet kusů a stáří bažantí zvěře poptávané v rámci této části veřejné zakázky bude vždy specifikován v zadávacích podmínkách každého minitendru.
Veřejná zakázka vložena:
19.03.2020 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p

Originální záznam:

Okres:
Benešov

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
30 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19 Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Mgr. Radek Mach

Zadavatel telefon:
+420 956 999 584

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03324000-6
Drůbež živá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Potřebujete si pořídit nové terárium? Chcete si udělat radost a pořídit si krásné nové skleněné akvárium, které dokonale zapadne do Vašeho interiéru? Akvárium nebo terárium na míru podle vašich představ Vám vyrobí sklenářství Jiří Grunt v Olomouci. Naše sklenářská dílna se zabývá zakázkovou výrobou skleněných akvárií a terárií. Akvária nebo terária vyrábíme v různých rozměrech podle potřeb a přání zákazníka.


Pěstování a prodej obilovin, brambor, ovoce, zeleniny a možnost odlovu zvěře - Farma Vendolský s.r.o.

Pěstování a prodej obilovin, brambor, ovoce, zeleniny a možnost odlovu zvěře - Farma Vendolský s.r.o.

V létě pro jablka nebo třešně na podzim pro brambory nebo dobrou zvěřinu? Kam? No přeci do Bohušova na Farmu Vendolský s.r.o., která se zaměřuje na rostlinnou výrobu a myslivost. Farma se rozkládá na ploše kolem 1 300 ha v Bohušově na Bruntálsku a zaměřuje se na pěstování obilovin, klasických zemědělských komodit, ekologické pěstování ovoce a živočišnou výrobu, konkrétně chovu prasat. Mezi komoditami najdete: - pšenici jarní a ozimou - ječmen ozimý - cukrovou řepu - řepku olejnou - konzumní brambory - kukuřici na zrno - hrách a pohanku setou V oblasti ovoce se pak můžete těšit na klasické jablka, hrušky, švestky nebo třešně. Farma Vendelovský s.r.o. zajišťuje i myslivost a honitbu. Můžete si tak odlovit třeba danče, srnče, muflonče, kance a další. Cena odlovu i dalších služeb je podrobněji vypsána na webu společnosti.


Čerstvé pštrosí maso, steaky i salám, klobásy přímo od chovatele pštrosů

Čerstvé pštrosí maso, steaky i salám, klobásy přímo od chovatele pštrosů

Pokud preferujete zdravý životní styl a máte chuť do jídelníčku zahrnout něco nového - doporučujeme pštrosí maso na pečení či steaky. Chutí lze maso přirovnat k hovězímu, připomíná však i zvěřinu, např. na rozdíl od krůtího je mnohem chutnější. Čerstvé pštrosí maso, salám či klobásy můžete zakoupit přímo od chovatele pštrosů - Lenka Ficbauerová provozuje farmu Jestřabí ve Fulneku nedaleko Nového Jičína. Mezi naše nejžádanější produkty patří pštrosí steaky. V kuchyni maso upravíte podobně jako hovězí maso. Má svoji typickou chuť, proto je vhodné používat bylinky. Produkty: - pštrosí steaky - pštrosí maso na pečení, na guláš - křídla, krky, žaludky, játra. - výrobky z pštrosího masa - salámy, klobásky.


Labradorský retrívr, štěňátka s PP - prodej Praha 4 - cena dohodou

Labradorský retrívr, štěňátka s PP - prodej Praha 4 - cena dohodou

Štěňátka jsou po velmi úspěšných rodičích na zkouškách i výstavách. K odběru budou v polovině září. Budou plně socializovaní, očkovaní, odčervení, čipovaní s PP, pet pasem a kupní smlouvou, chovatelský servis samozřejmostí. Více informací najdete na našich stránkách www.labradorfibi.estranky.cz Budeme se na Vás těšit. Vážní zájemci prosím volat na 604687156. Cena dohodou!


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Chcete nabýt znalosti v oblasti myslivosti a nevíte si rady, na koho se obrátit, či kde hledat ty správné informace? Naše společnost se v Česku a na Slovensku již celou řadu let odborně věnuje tématu myslivosti, chovu a péče o zvěř, lovu, dále pak lesnictví a ochraně přírody. Již od roku 1923 vydáváme odborný časopis Myslivost, mimo to distribuujeme a nabízíme celou řadu knih, časopisů, odborných publikací na téma myslivosti. Náš e-shop je největším na našem trhu zaměřeným na mysliveckou tematiku, kde nabízíme od malých nožů pro zpracování zvěřiny až po profesionální fotopasti, dalekohledy či puškohledy. Zkušeným, ale také začínajícím a malým myslivcům rádi nabízíme odborné poradenství, rady a užitečné tipy pro jejich aktivity, stejně jako pravidelně informujeme o nejdůležitějších událostech v myslivecké branži. Základní informace, ale také mnohem více, naleznete na našem webu www.myslivost.cz.