Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Poptávám pokrývačské a klempířské práce

Poptávám pokrývačské a klempířské práce

Poptávám spolehlivou firmu k zateplení střechy novostavby izolací Steico a položení střešní krytiny Poptávám nadkrokevní zateplení střechy novostavby izolací Steico ve 2 vrstvách o celkové síle 28 cm. Popis: jedná se o sedlovou střechu cca 260 m2.Následné zalaťování zabudování střešních oken, klempířské práce oplechování 2 komínů, žlaby aj. Potřebná izolace Steico a parotěsné folie jsou zakoupeny, střešní latě jsou také na stavbě. Musí se dodat tašky Tondach a klempířský materiál.
Poptávka byla vložena dne:
14.02.2020 11:13

Platnost poptávky:
14.03.2020 11:03

Kontaktní osoba:
Trhlík Josef

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Plzeň-jih

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ploché střechy, rekonstrukce, hydroizolace teras a bazénů

Ploché střechy, rekonstrukce, hydroizolace teras a bazénů

Potřebujete zrekonstruovat, opravit či udělat novou plochou střechu? Neváhejte a obraťte se na společnost Střechy a izolace – Petr Kvapil, která sídlí na adrese Gemerská 492/10, 784 01 Litovel. Vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům zákazníka. Provádíme zaměření objektu, sestavení cenové nabídky, rozpočet a následnou realizaci. Vegetační střechy, střechy na výrobních halách či pergolách pro nás nejsou žádná obtížnost a rekonstrukce starších střech na panelových či bytových domech samozřejmost. Dále nabízíme prodej střešních doplňků, střešních oken a krytin či klempířských prvků. Realizujeme i hydroizolaci teras a bazénů.


Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Základem každého domu je kvalitní střecha. Svěřte rekonstrukci či stavbu střechy do rukou specialistů na střechy. Společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou realizuje výstavbu střešních konstrukcí včetně včetně tesařských a pokrývačských. Realizace střech - poskytujeme kompletní pokrývačské a tesařské práce, střešní konstrukce, hydroizolace, zateplení plochých a šikmých střech, opláštění, pokládku střešní krytiny. S realizacemi střech máme mnohaleté zkušenosti.


Dodávka a montáž vzduchotechnických zařízení

Dodávka a montáž vzduchotechnických zařízení

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec a celý Liberecký kraj Jsme členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů. Zabýváme se pokládkou šikmých a plochých střech, vzduchotechnikou a stavebními pracemi. Z našich dalších činností je výroba a montáž a dodávky vzduchotechnických zařízení pro průmyslové, užitné i obytné budovy. Vzduchotechnika od firmy STŘECHY Reiner, s.r.o. Vám zlepší pracovní prostředí. Pro bližší informace k naší činností nás neváhejte kontaktovat.


Pokrývačské práce, pokrývačství, pokládka střešní krytiny, opravy i izolace střech

Pokrývačské práce, pokrývačství, pokládka střešní krytiny, opravy i izolace střech

Střecha dělá dům! Potřebujete novou střechu nebo rekonstrukci střechy? Profesionální pokrývačské práce při rekonstrukci i realizaci střech zajišťuje firma Ristić s.r.o. Poskytujeme profesionální a odborné služby v oblasti pokrývačství. Působíme v oblasti Znojma i Hrušovan nad Jevišovkou. Realizujeme pokládku střešní krytiny, opravy, rekonstrukce i izolace střech. Používáme výhradně střešní krytiny od výrobců s léty prověřenou kvalitou produkce. Zabýváme se pokrývačskými pracemi jak na klasických sedlových, valbových, tak i plochých střechách. Provádíme montáž střešních oken Velux a Roto. Zajistíme rekonstrukci a výměnu střešní krytiny i opravu zničených střech. Jsme firma s dlouholetou historií a spoustou zkušeností.


Střechy pro průmyslové objekty, haly, výrobní prostory

Střechy pro průmyslové objekty, haly, výrobní prostory

Potřebujete novou střechu? Spolehněte se na společnost Prodom CZ s.r.o., která zajišťuje komplexní dodávky střešních systémů pro průmyslové objekty, haly a výrobní prostory. Působíme v oblastech – Jihlava, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov a Žďár nad Sázavou. Zajišťujeme prodej střešních krytin a okapových systémů, realizaci střech, klempířské i pokrývačské práce. Využíváme materiály od léty ověřených českých i zahraničních výrobců  Bramac, Tondach, KM Beta, Creaton, Satjam, Blachotrapez, Lindab, Comax Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat!


Kvalitní zateplování rodinných domů, zateplení budov

Kvalitní zateplování rodinných domů, zateplení budov

Stavební firma K&T SYSTÉM, s.r.o. Kutná Hora poskytuje služby v oblasti zateplování rodinných domů, zateplování budov, dodávky zateplovacích a stavebních materiálů, poradenské služby, zpracování cenové nabídky atd. Naše společnost K&T SYSTÉM působí po celém Středočeském kraji včetně Kutné Hory, Čáslavi nebo Kolína. Neváhejte nás přímo v Kutné Hoře navštívit nebo nás kontaktovat. zateplování rodinných domů zateplování bytových domů zateplování panelových domů občanské výstavby průmyslových objektů