Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Výstavba Zariadenia pre seniorov v meste Liptovský Mikuláš

Výstavba Zariadenia pre seniorov v meste Liptovský Mikuláš

Predmetom zákazky je Výstavba Zariadenia pre seniorov v meste Liptovský Mikuláš. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch, výkaze výmer a v projektovej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
14.02.2020 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov pre seniorov Golden Age

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
13.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov pre seniorov Golden Age

Zadavatel IČ:
37848836

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profese HSV  - kompletní stavební činnost

Profese HSV - kompletní stavební činnost

Naše firma HAVAX a.s. Liberec zajišťuje kompletní stavby, tak organizaci a řízení staveb. Profese HSV Jedná se o hrubou stavbu objektů občanské, bytové a průmyslové výstavby, inženýrské sítě, objekty vodního hospodářství. Firma HAVAX a.s. Liberec zajišťuje: zemní práce inženýrské sítě zakládání staveb a provádění staveb základy, základové desky svislé konstrukce (obvodové stěny, příčky) vodorovné konstrukce (stropy ) betonová schodiště úpravy povrchů vnější a vnitřní omítky podlahy a podlahové konstrukce dokončovací práce


Developerské projekty Praha, projektový management, výstavba bytů, rodinných domů

Developerské projekty Praha, projektový management, výstavba bytů, rodinných domů

Realizaci developerských projektů zajišťuje společnost BERTURA industry a.s. z Prahy 8 Čimice. Specializujeme se na projektový management, kdy máme v rukou kompletní správu projektu počínaje výběrem pozemku a kolaudací objektu konče. Postaráme se o veškeré územní náležitosti, zajištění stavebního povolení včetně odborného stavebního dohledu. Provádíme individuální výstavbu bytových jednotek, rodinných domů i rezidenčního bydlení. Poradíme si s realizací dřevěných, montovaných i zděných staveb v nejrůznějších cenových relacích. Naším zákazníkům poskytujeme prvotřídní developerské služby doplněné o profesionální přístup zkušené a neustále se rozvíjející společnosti.


Stavební firma kompletní stavební činnost inženýrská činnost projektová příprava developerské projekty Liberec Jablonec.

Stavební firma kompletní stavební činnost inženýrská činnost projektová příprava developerské projekty Liberec Jablonec.

Stavební firma HAVAX s.r.o. Liberec se od roku 1991 zabývá kompletní stavební činností a to od výstaveb veškerých typů bytové a občanské vybavenosti, rekonstrukcí veřejných budov a chráněných objektů, zateplování budov, venkovních úprav až po stavby velkých průmyslových komplexů. Firma zajišťuje tyto služby: -developerská činnost -projektová příprava staveb -stavební inženýrská činnost -budování a realizace interiérů -hrubé stavby objektů občanské, bytové a průmyslové výstavby, inženýrské sítě a objekty vodního hospodářství. -dokončovací řemeslné práce -zajišťování financí a úvěrů -stavebně technický dozor -nákladní autodoprava Dbáme na maximální zajištění kvality všech našich prací a služeb. Neváhejte se na Nás obrátit!


Výstavba rodinných domů, budov občanské vybavenosti

Výstavba rodinných domů, budov občanské vybavenosti

Potřebujete kvalitně a rychle postavit dům či kancelářskou budovu? S tím Vám pomůže společnost ZISTAV s.r.o. Naše stavební firma se specializuje na komplexní realizaci staveb a rekonstrukcí obytných a občanských objektů na klíč. Provádíme výstavby i opravy bytů, bytových jader, rodinných domů, škol, hal, administrativních či veřejných budov. Dále pak zateplení plášťů budov a fasády. Součástí naší práce je zajištění veškerých řemeslnických prací a potřebných podkladů jako statické a znalecké posudky, kalkulace, technický dozor. Neváhejte nás kdykoliv oslovit, sídlíme v Karlových Varech.


Designové rodinné domy Praha - stavby pro bydlení na klíč

Designové rodinné domy Praha - stavby pro bydlení na klíč

Plánujete stavbu svého vysněného rodinného domu? Postavíme Vám dům na klíč podle Vašich představ. Stavíme funkční a moderní rodinné domy, bytové domy i garáže. Naše společnost SPING STAV spol. s r.o. je na českém trhu již od roku 1993. Svým zákazníkům poskytujeme vysokou kvalitu provedení a krátké dodací lhůty. Součástí stavby na klíč je zpracování studie, projektové dokumentace pro stavební povolení, zpracování prováděcí dokumentace, zajištění stavebního povolení, geodetická zaměření a samozřejmě provedení všech zemních prací, přípojek, hrubé stavby i řemesel včetně dokončovacích prací. Nabízíme Vám kompletní zhotovení díla ve špičkové kvalitě.


Nové byty do OV - vyhledávaná lokalita v Bystřici nad Pernštejnem

Nové byty do OV - vyhledávaná lokalita v Bystřici nad Pernštejnem

Uvažujete o koupi vlastního bytu v Bystřici nad Pernštejnem? Vsaďte si na oblíbenou a vysoce vyhledávanou lokalitu na Rovinkách, v komplexu Residence Forota v Bystřici nad Pernštejnem. Splňte si své sny o komfortním bydlení v útulném slunném bytě. Do našich bytů se jistě zamilujete. Splňují jak funkční, tak estetické nároky na bydlení a zároveň také nároky na nízké provozní náklady. Bytový komplex, který tvoří harmonický celek, nabízí k prodeji byty o dispozicích od 1+kk po 4+kk v bytových domech o čtyřech nadzemních podlažích. Dostupnost bytů je zajištěna bezbariérovým výtahem. Ke každému bytu náleží sklad, balkón či terasa. Součástí společných prostor je kolárna/kočárkárna. Více informací ohledně dispozic jednotlivých bytů, vybavení a cen naleznete na našich webových stránkách.