Vybudovanie fyzickej a technickej ochrany Letiska Bratislava

Vybudovanie fyzickej a technickej ochrany Letiska Bratislava

Prevádzkovateľ letiska je povinný v zmysle § 34 ods. 2) Leteckého zákona zabezpečiť ochranu cestujúcich, batožiny, poštových zásielok, nákladu, lietadiel a ich posádok, letiska a leteckých pozemných zariadení pred činmi protiprávneho zasahovania a tiež je zodpovedný za vykonávanie preventívnych opatrení v určenom rozsahu.
Prevádzkovateľ letiska je ďalej zodpovedný za to, aby prístup do letovej časti letiska, používanej pre potreby civilného letectva, bol kontrolovaný pre účely zabránenia neoprávnenému vstupu. Podľa ustanovenia 1.1.1.2 prílohy Vykonávacieho nariadenia komisie (EÚ) 2015/1998 ktorým sa stanovujú podrobné opatrenia na vykonávanie spoločných základných noriem bezpečnostnej ochrany letectva, hranicu medzi verejnou časťou letiska a letovou časťou letiska tvorí fyzická prekážka, ktorá je pre širokú verejnosť jasne viditeľná a ktorá zabraňuje vstupu neoprávnených osôb.
Cieľom projektu je systémovo a súborom opatrení minimalizovať bezpečnostné hrozby ako aj ekonomické náklady pri pomere bezpečnostná hrozba vs. vynaložené finančné prostriedky. Komplexnou inováciou a modernizáciou oplotenia ako aj vybudovania novej silovej a dátovej infraštruktúry, informačného a databázového systému rizík, vybudovania a doplnenia špeciálneho vybavenia nevyhnutného pre včasnú a efektívnu intervenciu počas špecifických mimoriadnych bezpečnostných udalostí v závislosti od konkrétneho typu mimoriadnej udalosti a odolnosti proti mimoriadnym udalostiam ovplyvnených možných bezpečnostných hrozieb s prepojením na ostatné systémy miestnej, národnej a medzinárodnej úrovni v reálnom čase.
Pri predmete zákazky s názvom Vybudovanie fyzickej a technickej ochrany letiska Bratislava ide o aktívne a pasívne zabezpečenie letiska M. R. Štefánika v Bratislave (BTS) proti vzniku kritických situácií vstupov/výstupov do areálu BTS s možnosťou prijímať efektívne bezpečnostné opatrenia a riadiť z centrálneho dispečingu postupy a kroky v rámci BTS s možnosťou napojenia na vybrané orgány štátnej správy. V rámci inovácie oplotenia ide o dĺžku 14 534 m vrátane inovácie vstupov a brán. Súčasťou predmetu zákazky sú aj všetky súvisiace licencie a služby zabezpečenia 4- ročnej servisnej podpory dodávaných zariadení a služby, ktoré priamo súvisia s dodaním konkrétneho požadovaného tovaru, t.j. konfigurácia a inštalácia týchto technických zariadení, doprava na miesto určenia (spojená s vykládkou tovaru, likvidáciou obalov). Verejný obstarávateľ zároveň požaduje oceniť služby súvisiace s plnením p
Veřejná zakázka vložena:
04.02.2020 11:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.02.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45340000-2
Inštalovanie oplotenia, zábradlí a bezpečnostných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Potřebujete vyrobit žebřík či schodiště na míru? Pokud hledáte spolehlivé zámečnictví s profesionálním přístupem, firma s dlouholetou tradicí Opravny Telč, a.s. bude pro ta pravá. Zaměřujeme se na výrobu zámečnických výrobků. Na zakázku vyrobíme vrata, schodiště, přístřešky, požární žebříky, ploty, mříže a další konstrukce. Při zámečnické výrobě dbáme na dodržování systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. V zámečnickém provozu nabízíme komplexní služby včetně povrchové úpravy. Provádíme řezání, vrtání, frézování, soustružení a svařování metodami TIG a MIG/MAG. Veškeré námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat v rámci České republiky.


Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

NESSY, spol. s r.o. Hradec Králové je předním dodavatelem pokladních a turniketových systémů pro sportovní a kulturní zařízení. Úspěšně zastupujeme rakouskou firmu SYSTEMS AG pro Českou a Slovenskou republiku. Dále se specializujeme na parkovací systémy pro plynulou obsluhu parkovišť a automatické závory. Parkovací systémy Součástí vstupenkového systému je i náš parkovací systém. Naprosto snadným a spolehlivým způsobem umožňuje plynule obsluhovat parkoviště jakékoli velikosti. Automatické závory Jsme schopni dodat závory pro všechny typy aplikací i včetně příslušenství. Automatické závory zvládnou jakoukoliv úroveň zatížení a fungují i v těžkých klimatických podmínkách.


Beton formy na bloky a svodidla Most, prodej, pronájem, bazar použité silniční panely, beton bloky

Beton formy na bloky a svodidla Most, prodej, pronájem, bazar použité silniční panely, beton bloky

VAMIRO s.r.o. Most Potřebujete vyrobit či upravit stávající betonovou formu? Nebo chcete vyrobit formu podle svých požadavků? Pro naši firmu to rozhodně není problém, stačí nás oslovit. Představujeme Vám firmu VAMIRO, která se zabývá výrobou betonových forem na bloky a svodidla. Součástí našich služeb je prodej, pronájem a bazar použitých silničních panelů a bloků. Naše produkty do sebe perfektně zapadnou a drží a to i bez použití pojiva. Vynikají bezproblémovou statikou. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vtelenská 3337, Most.


Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Firma Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové se zaměřuje na strojírenskou výrobu a zámečnické práce. Specializujeme se také na výrobu a montáž sekčních vrat. Sekční vrata – provedení lamelové, kazetové Vrata jsou výsuvně podsuvná pod strop, jsou opatřena torzní pružinou pro lehký a plynulý chod. Sekční vrata lze vybavit prosklením okýnky, nebo plným prosklením v rámové sekci respektive integrovanými dveřmi. Speciální umělohmotný nástřik zaručuje dlouhodobou životnost a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Základní barva je bílá, dle individuálního přání lze dodat vrata v libovolném barevném provedení.


Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis

Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis

Alustar CK s.r.o. vratová a stínící technika Praha Představujeme Vám firmu Alustar CK, která se zabývá realizací, montáží a servisem vratové a stínící techniky. Součástí služeb je dále vypracovaná nabídka, zaměření, záruční i pozáruční servis. Provádíme montáže do novostaveb, ale i do již postavených domů a bytů, kanceláří a průmyslových objektů. Poskytujeme tyto produkty: - rolety - žaluzie - vrata - brány - mříže Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod Bukem 361, Štěchovice, Praha.


Obchodní a poradenská společnost v oblasti nedestruktivního testování

Obchodní a poradenská společnost v oblasti nedestruktivního testování

Jste výrobní firma v oblasti strojírenství, energetiky nebo stavebnictví? Máme pro Vás řešení v oblasti nedestruktivního testování. Díky našim zkouškám, zajistíme spolehlivý provoz Vašeho zařízení či majetku. Naše obchodní a poradenská firma PAPco, s.r.o. působí na trhu služeb nedestruktivního testování již od roku 1992. Během let jsme získali zastoupení zahraničních společností pro Českou republiku jako např. GE Inspection Technologies či HELLING GmbH. K dispozici máme profesionální tým a zařízení té nejvyšší kvality, které můžeme poskytnout i Vám. Nabízíme Vám ultrazvukové, rentgenové, penetrační i magnetické zkoušky. Vybereme pro Vás ideální zařízení, které Vám bude po mnoho let dobře sloužit. Ušetříme Vám čas i peníze pomocí účinných zkoušek. Najdete u nás široký sortiment spotřebního materiálu, přístrojů i zařízení v oblasti NDT. Ultrazvuky, sondy, endoskopy, videoskopy, fibroskopy, RTG přístroje a kabiny, magnetické stoly a systémy, UV lampy, tvrdoměry aj.