Poptávám výměnu plynového kotle

Poptávám výměnu plynového kotle

Poptávám výměnu a dodávku plynového kotle za stávající - OCEAN NUVOLA 24CFi. Spěchá.
Poptávka byla vložena dne:
27.01.2020 11:23

Platnost poptávky:
27.02.2020 07:12

Kontaktní osoba:
Ivan Kalaš

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Znojmo

Obrázek:
Poptávám výměnu plynového kotle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zajištění komplexní dodávky regulačních stanic plynu - návrh, projektová dokumentace, výroba, dodávka

Zajištění komplexní dodávky regulačních stanic plynu - návrh, projektová dokumentace, výroba, dodávka

Potřebujete vyrobit regulační stanici technického plynu? Máte požadavek, aby návrh i výroba probíhali dle Vašeho přání a potřeb? Hledáte spolehlivou firmu, která má dlouholeté zkušenosti s návrhem i výrobou regulačních stanic? Určitě se obraťte na společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o. se sídlem v Třinci. Postaráme se o veškeré práce spojené s regulačními stanicemi plynu různých úrovní tlaku a výkonu. Od návrhu, projektové dokumentace až po atypickou výrobu. Stanice jsou vždy sestavovány dle individuálních potřeb a přání klienta. Provádíme i stavby na klíč. Výroba probíhá v souladu s platnou legislativou a normami, se zárukou nejvyšší kvality. Stanice jsou jednořadé, víceřadé, s jedno i vícestupňovou regulací tlaku. Armatury a komponenty jsou do zařízení vloženy na přání zákazníka. Také je možné do stanic vložit zařízení dálkového ovládání i přenosu dat či automatickým řídicím systémem. Neváhejte se na nás obrátit a nechte si vyrobit kvalitní regulační stanici.


Podlahové topení – dodávka, montáž

Podlahové topení – dodávka, montáž

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Uvažujete o montáži podlahového topení? Pokud jste z okolí Znojma oslovte společnost FATO Hlaváč, s.r.o. Postaráme se Vám o kompletní realizaci podlahového topení, od návrhu systému topení přes dodávku materiálu a výslednou realizaci. A proč zvolit právě podlahové vytápění? Protože je praktické. Vytápění prostřednictvím podlahových otopných soustav je úspornější, umožňuje rovnoměrné rozložení tepla v místnostech, nevíří prach a nevysušuje vzduch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Plynařské práce Karlovy Vary

Plynařské práce Karlovy Vary

Potřebujete odborníky na plynařské práce v Karlových Varech a blízkém okolí? Spolehněte se na firmu Petr Merha. Odborně provedeme veškeré plynařské práce v novostavbách i při rekonstrukcích od výměny kotle, rozvodu plynu od plynoměru k vybranému spotřebiči, zapojení plynových spotřebičů po montáže nebo demontáže plynového potrubí v budově. K naší práci využíváme kvalitní a prověřené materiály. Plynařské práce žádejte u firmy Petr Merha.


Ústřední topení, montáž plynu, plynové kotle Hradec Králové -  instalace, opravy a výměny kotlů

Ústřední topení, montáž plynu, plynové kotle Hradec Králové - instalace, opravy a výměny kotlů

Pavel Reichl voda, topení, plyn Hradec Králové Zabýváme se topenářskými pracemi. Firma Reichl Pavel provádí montáže a rekonstrukce topení, vody a plynu, včetně dodávky materiálu. Nabízíme instalace, opravy a výměny kotlů osvědčených firem VAILLANT, GEMINOX, PROTERM, KORADO, VIEGA. Firma je registrována v projektu zelená úsporám - solární kolektory, kotle na biomasu, tepelná čerpadla. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Rozvody plynu Hradec Králové - Komplexní plynařské práce

Rozvody plynu Hradec Králové - Komplexní plynařské práce

Pavel Reichl Hradec Králové Firma Reichl Pavel provádí montáže a rekonstrukce topení, vody a plynu, včetně dodávky materiálu. Komplexní plynařské práce v Královéhradeckém kraji. Poskytujeme komplexní služby v oblasti plynařských prací včetně projektové dokumentace a pravidelných revizí plynu. Komplexní plynařské práce: rozvody plynu v bytech, bytových a rodinných domech i rekreačních objektech - průmyslové plynovody NTL (nízkotlaké), STL (středotlaké) - servis plynových spotřebičů a pravidelné revize plynu - montáž, opravy a údržba venkovních plynovodů - instalace propanbutanových zásobníků - spotřebiče pod 50 kW


Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Pokud jste ze Znojma nebo jeho okolí a potřebujete opravit plynový nebo kondenzační kotel pak se obraťte na firmu Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která kromě prodeje provádí i veškeré ostatní práce jako servis, opravy a revize. Plynové spotřebiče je třeba udržovat v dobrém technickém stavu, mezi další služby firmy Servis plynospotřebičů patří i čištění a každoroční revize plynových spotřebičů, které zajišťují dobrý a bezpečný chod. Mezi další služby patří: - montáže ohřívačů vody a termostatů - montáže kotlů - zapojení sporáků - montáž CO hlásičů - detektory oxidu uhličitého Jsme firma s dlouholetou tradicí a naši práci děláme poctivě a zodpovědně. Obraťte se na naši emailovou adresu s případnými dotazy, rádi Vám odpovíme.