Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Rozšírenie služby zabezpečenia verejného osvetlenia v obci Matúškovo

Rozšírenie služby zabezpečenia verejného osvetlenia v obci Matúškovo

Predmetom zákazky je rozšírenie služby zabezpečenia verejného osvetlenia o nové technológie vrátane doplnenia prvkov SMART City technológií.
Za týmto účelom dodávateľ vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť nainštaluje v priestoroch obce vlastnú
osvetľovaciu sústavu a iné potrebné technológie na základe požiadaviek stanovených obcou. Zodpovednosť za
prevádzku, funkčnosť, opravy, údržbu a kontrolu týchto zariadení bude počas celej doby trvania zmluvy znášať
dodávateľ, ktorý tiež zodpovedá za to, že jeho zariadenia umiestnené v priestoroch obce budú vyhovovať príslušným
technickým normám a zodpovedá za vykonanie predpísaných odborných prehliadok a odborných skúšok (revízii) týchto
zariadení.
Dodávateľ je zároveň povinný zabezpečiť počas celej doby trvania zmluvy vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť dodávku elektriny do novovybudovaných zariadení doplnených do osvetľovacej sústavy obce. Služby budú uhrádzané priebežne na mesačnej báze, počas trvania zmluvy (120 mesiacov).
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2020 12:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Matúškovo

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
13.03.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Matúškovo

Zadavatel IČ:
00800287

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50232110-4
Prevádzka verejného osvetlenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní, průmyslová svítidla - prodej, e-shop - vhodné osvětlení

Venkovní, průmyslová svítidla - prodej, e-shop - vhodné osvětlení

Zabýváme se prodejem svítidel a disponujeme širokou škálou nejrůznějších produktů určenou pro jakékoliv použití - od interiéru, přes průmyslové až po venkovní osvětlení. Vybrat si můžete v naší prodejně i na e-shopu. Prodej, e-shop: - moderní venkovní svítidla - stopní a nástěnné svítidla, bodové svítidla, venkovní sloupky, vestavná, světla s pohybovým čidlem, se senzorem, venkovní LED světla - klasická venkovní svítidla – závěsné, nástěnné, světla se senzorem, klasické sloupkové osvětlení - průmyslová svítidla. U naší firmy ELMA nakoupíte rychle, jednoduše a navíc za příjemné ceny. Naším hlavním a prvořadým cílem je spokojený zákazník.


Osvětlení pro domácnosti, firmy i průmyslové haly, veřejné i interiérové osvětlení, e-shop

Osvětlení pro domácnosti, firmy i průmyslové haly, veřejné i interiérové osvětlení, e-shop

Interiérové i exteriérové osvětlení poskytuje společnost Best - LED s.r.o. z Mariánských Lázní. Specializujeme se na dodávku kvalitního osvětlení, jež dodáváme pro domácnosti, firmy, obce i skladové a výrobní haly. Disponujeme pestrým sortimentem světelných zdrojů dle konkrétního způsobu využití. Vybrat si můžete z LED výrobků, jako jsou žárovky, zářivky, panely a lineární svítidla, nebo šáhnout po jednom z našich chytrých světel s čidly a senzory. LED systémy představují také vhodnou volbu v případě světelné reklamy a nasvětlení budov. Na našem e-shopu si můžete vybrat světlo dle Vašich konkrétních představ a my Vám zajistíme jeho rychlou dopravu i profesionální montáž.


Transformovny a rozvody jejich rekonstrukce a výstavba. Okamžitý servis a revize.

Transformovny a rozvody jejich rekonstrukce a výstavba. Okamžitý servis a revize.

Pokud potřebujete vystavět rozvodnu nebo transformovnu, neváhejte a obraťte se na nás, na firmu ELMONT GROUP, a.s., sídlí v Brně, která poskytuje služby v oblasti rekonstrukcí a výstavby transformoven a rozvoden. Rozvodné sítě pro venkovní i vnitřní použití od firmy ELMONT GROUP, a.s. v Brně. Provádíme realizace a rekonstruujeme rozvodná zařízení pro přenosové a rozvodné sítě, pro rozvodny a transformovny 6 kV, 22 kV, 35 kV ve venkovním i vnitřním provedení. Rekonstruujeme a vystavujeme skříňové rozvaděče VN od všech výrobců, dále pak kobkové rozvodny, kabeláže VN, přípojky, které se používají na napájení objektů a závodů elektrickou energií.Zajistíme také údržbu i servis rozvoden i transformoven. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Scénické osvětlení, osvětlovací technika do divadel, kulturních domů i televizí, výroba

Scénické osvětlení, osvětlovací technika do divadel, kulturních domů i televizí, výroba

Světelné zdroje s širokým využitím v uměleckém průmyslu vyrábí společnost Art Lighting Production, s.r.o. z Újezdu u Brna. Naší hlavní činností je vývoj a výroba scénického osvětlení, jež zhotovujeme pro divadla, kulturní domy, televizní studia i další umělecká místa. Poskytujeme kompletní zpracování projektu daného osvětlení včetně montáže i servisu. Disponujeme širokým sortimentem osvětlovací techniky počínaje LED svítidly přes výrobníky mlhy, stmívače a kabely. Veškeré námi zhotovené produkty jsou té nejvyšší kvality, která je navíc doplněna o individuální přístup ke každému zákazníkovi.


Prodej čelovky, čelové i klíčenkové svítilny LED LENSER - široký sortiment

Prodej čelovky, čelové i klíčenkové svítilny LED LENSER - široký sortiment

Hledáte svítilny a čelovky, které budou dostatečně kvalitní a budou odpovídat přesně vašim představám? Pak jste na správném místě, v našem širokém sortimentu si vyberete: B7: - svítilna splňující nejvyšší nároky - vybavena Hight End Power LED diodou - vhodná pro všechna použití. D14: - uplatnění najde v "mokrém" prostředí jako u vodních sportů, při revizích a opravách kanalizačních a vodovodních opravách. H14R: - dobíjející čelová svítilna - nízké provozní náklady - doporučena pro profesoinální použití. H14: - multifunční čelová svítilna - konstrukční novinka. H7R: - dobíjející čelová svítilna - plynulé ovládání tlumení intenzity světla - přesná optika. H5: - elegantní vzhled - speciální patentovaná optika - jednoduché ostření. H4: - malá čelová svítilna. H3: - čelová svítilna - vhodná pro čtení, myslivost, outdoor, rybolov - intenzita světla je ovladatelná. Laser Pointer V9: - laserové ukazovátko. K3: - šetřeno na váze, ale ne na kvalitě a výkonu. K2: - novinka - vysoká svítivost - elegantní. K1L: - klíčenková svítilna - svítí něuvěřitelně zářivě bílým světlem. K1: - novinka - svítilna vybavena otočným systémem zaostřování. HOCUS FOKUS: - nejosvědčenější svítilna. M14, M8, M7, M5. M7R: - vysoký výkon . MT7: - taktická svítilna koncipovaná pro speciální jednotky. M1: - kapesní model - více světla, menší hmotnost, menší velikost. L7: - doma v extrémních podmínkách, odolná extrémním teplotám, chladu. L6: - lehká svítilna a odolná vůči nárazu - odolná proti stříkající vodě, nadměrnému teplu a chladu - snadno ovladatelná. L5: - malá, lehká svítilna, která je napájena pouze jedním monočlánkem. P17: - odolná proti nárazům a velkých rozdílným teplotám - používají ji hasiči, policisté, záchranné složky. P14: - světelná třída. P6: - dlouhá, štíhlá svítilna. P5R: - malá dobíjecí svítilna - extrémně jasná, vybavená jednoduchým systémem dobíjení. P5: - svítilna, která je malá, lehká, šetří energii. P4 AFS: - vybavená technologií Advanced Focus System - světlo je jasnější. P4 BM: - svítilna pro montéry, techniky. P3 AFS: - klíčenková svítilna. P3 BM: - větší hlava reflektoru a proto má tato svítilna větší dosah. P2AFS: - klíčenková svítilna. P2 BM: - malá svítilna. X21R: - dobíjející svítilna. X21: - unikátní svítilna, působící senzačním dojmem. X14: - extrémní výkon ve dvojlůžovém balení. X7R: - velkolepá dobíjející svítilna. P7: - nejpoužívanější typ - nejvhodnější pro použití na přilbu. H7: - u této svítilny je kabelový systém, který je řešen odolným spirálovým vodičem. V8 Photonpump: - mikrosvítilna s kultovním image. David 19 Rechargeable: - ušlechtilý design, nízká hmotnost, vysoký světelný výkon. V2 Triplex: - čistý kovový povrch z kvalitního hliníku.


Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Chcete oslovit spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá ocelovými sloupy a stožáry pro veřejné a venkovní osvětlení vysoké kvality? Pak se neváhejte obrátit na společnost AMAKO, spol. s r.o. poblíž města Břeclav. Výroba sloupů veřejného osvětlení v Amako Strachotín probíhá za přispění automatických, poloautomatických i počítačově řízených výrobních strojů. Při spojení těchto výrobních technologií se zkušenostmi kvalifikovaných pracovníků tak vznikají vysoce odolné sloupy veřejného osvětlení i další stožáry. Společnost Amako nabízí stožáry a sloupy veřejného osvětlení i další typy sloupů a stožárů vhodných pro signalizaci, jako například: - stožáry a sloupy dopravní signalizace - stožáry a sloupy pro dekorativní účely - stožáry a sloupy určené pro železniční dopravu.