Rozšírenie služby zabezpečenia verejného osvetlenia v obci Matúškovo

Rozšírenie služby zabezpečenia verejného osvetlenia v obci Matúškovo

Predmetom zákazky je rozšírenie služby zabezpečenia verejného osvetlenia o nové technológie vrátane doplnenia prvkov SMART City technológií.
Za týmto účelom dodávateľ vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť nainštaluje v priestoroch obce vlastnú
osvetľovaciu sústavu a iné potrebné technológie na základe požiadaviek stanovených obcou. Zodpovednosť za
prevádzku, funkčnosť, opravy, údržbu a kontrolu týchto zariadení bude počas celej doby trvania zmluvy znášať
dodávateľ, ktorý tiež zodpovedá za to, že jeho zariadenia umiestnené v priestoroch obce budú vyhovovať príslušným
technickým normám a zodpovedá za vykonanie predpísaných odborných prehliadok a odborných skúšok (revízii) týchto
zariadení.
Dodávateľ je zároveň povinný zabezpečiť počas celej doby trvania zmluvy vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť dodávku elektriny do novovybudovaných zariadení doplnených do osvetľovacej sústavy obce. Služby budú uhrádzané priebežne na mesačnej báze, počas trvania zmluvy (120 mesiacov).
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2020 12:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Matúškovo

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.03.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Matúškovo

Zadavatel IČ:
00800287

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50232110-4
Prevádzka verejného osvetlenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Chcete oslovit spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá ocelovými sloupy a stožáry pro veřejné a venkovní osvětlení vysoké kvality? Pak se neváhejte obrátit na společnost AMAKO, spol. s r.o. poblíž města Břeclav. Výroba sloupů veřejného osvětlení v Amako Strachotín probíhá za přispění automatických, poloautomatických i počítačově řízených výrobních strojů. Při spojení těchto výrobních technologií se zkušenostmi kvalifikovaných pracovníků tak vznikají vysoce odolné sloupy veřejného osvětlení i další stožáry. Společnost Amako nabízí stožáry a sloupy veřejného osvětlení i další typy sloupů a stožárů vhodných pro signalizaci, jako například: - stožáry a sloupy dopravní signalizace - stožáry a sloupy pro dekorativní účely - stožáry a sloupy určené pro železniční dopravu.


Elektroinstalační práce, energetické poradenství, audity a stavby

Elektroinstalační práce, energetické poradenství, audity a stavby

Hledáte firmu, která zajišťuje kompletní dodávku jakýchkoli elektroinstalačních prací spolu s poradenstvím, výrobou, montáži a poté uvedením do provozu včetně všech potřebných revizí? Naše společnost JiTa – energo, s.r.o. z Prahy – Dolní Počernice tyto služby nabízí. Specializujeme se na energetické poradenství a energetické audity. Řídíme projekty a energetické stavby od vypracování projektu přes dozorování až k zajištění kolaudace. Realizujeme energetické stavby a provozní soubory od výroby přes montáž, opravy až k potřebným revizím podle přání a požadavků zákazníka. Zajišťujeme servisní a havarijní služby pro energetické stavby. To vše od jedné společnosti, tak nás neváhejte kontaktovat!


Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Při modernizaci stávajících rozvoden lze dosáhnout významných úspor v nákladech při dosažení srovnatelných technických parametrů jako u nového zařízení. Dodávky VN rozvodny na klíč. Od projekčních prací, přes dodávky, montáž, odzkoušení, uvedení do provozu po záruční a pozáruční servis. Rekonstrukce kobkových rozvoden - řešení 2 systémové kobky chráněno užitným vzorem. Rekonstrukce dvousystémové kobky pro dva motorové výstupy. Rekonstrukce skříňových rozvoden. Tzv. RETROFIT je zmodernizování stávající rozvodny nejmodernější komponenty, kde docílíme vylepšení jejich technických parametrů a výkonu. Výhody RETROFITu: -výrazná úspora nákladů -rychlost řešení -snížení nákladů na údržbu -minimální provozní prostoje. Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách.


Venkovní, průmyslová svítidla - prodej, e-shop - vhodné osvětlení

Venkovní, průmyslová svítidla - prodej, e-shop - vhodné osvětlení

Zabýváme se prodejem svítidel a disponujeme širokou škálou nejrůznějších produktů určenou pro jakékoliv použití - od interiéru, přes průmyslové až po venkovní osvětlení. Vybrat si můžete v naší prodejně i na e-shopu. Prodej, e-shop: - moderní venkovní svítidla - stopní a nástěnné svítidla, bodové svítidla, venkovní sloupky, vestavná, světla s pohybovým čidlem, se senzorem, venkovní LED světla - klasická venkovní svítidla – závěsné, nástěnné, světla se senzorem, klasické sloupkové osvětlení - průmyslová svítidla. U naší firmy ELMA nakoupíte rychle, jednoduše a navíc za příjemné ceny. Naším hlavním a prvořadým cílem je spokojený zákazník.


Atypická designová svítidla, kovovýroba a zámečnické služby včetně lakovny

Atypická designová svítidla, kovovýroba a zámečnické služby včetně lakovny

Hledáte atypická svítidla, která jen tak nikdo nemá či hledáte firmu, která nabízí zámečnické služby? Obraťte se na nás – Tůma Tomáš s.r.o. z Kamenického Šenova. Jsme firma, která vyrábí designová atypická svítidla ze skla nebo kovu do interiérů a exteriérů. Ze svítidel u nás můžete vybírat z lamp, lustrů, bodových světel a led osvětlení. Svítidla distribuujeme a prodáváme do celého světa již několik let. Navíc naše firma disponuje kovovýrobou. Zhotovujeme kovové ploty, schody a zábradlí. Kovové výrobky lakujeme, aby nepřišli k újmě díky vnějším vlivům. Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás.


Rekonstrukce a výstavba rozvodny, transformovny VN, přípojky pro napájení

Rekonstrukce a výstavba rozvodny, transformovny VN, přípojky pro napájení

Jestliže sháníte firmu, která provádí výstavbu rozvodoven či transformoven vysokého napětí v Brně a okolí, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost ELMONT GROUP, a.s. má v tomto oboru mnoho zkušeností. Mezi naši činnost patří rekonstrukce a výstavby rozvodných zařízení pro přenosové a rozvodné sítě, pro rozvodny a transformovny 6 kV, 22 kV, 35 kV a to ve venkovním i vnitřním provedení. Provádíme rekonstrukce a výstavbou nejen skříňových rozváděčů VN všech výrobců, ale také kobkových rozvoden, kabeláží VN a přípojek pro napájení různých objektů a závodů elektrickou energií. Zároveň také zajišťujeme servis a údržby rozvoden a transformoven VN. Neváhejte a obraťte se na nás. Navštívit nás můžete Brně na ulici Bieblova. Více informací najdete na webových stránkách.