Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Stropné statívy - 4 ks

Stropné statívy - 4 ks

Predmetom zákazky je dodanie stropných statívov pre oddelenie operačných sál a centrálnej sterilizácie FNsP J. A. Reimana Prešov v počte 4 ks. Predmet zákazky musí byť nový, nepoužívaný a nerepasovaný, v bezchybnom stave a musí zodpovedať všetkým platným právnym predpisom Slovenskej republiky.
Neoddeliteľnou súčasťou zákazky je doprava predmetu zákazky do dohodnutého miesta dodania, doprava do miesta dodania a späť, vyloženie v mieste dodania, odovzdanie písomných dokladov potrebných pre nadobudnutie vlastníckeho práva k predmetu zákazky, poskytnutie užívateľskej dokumentácie k predmetu zákazky, uvedenie predmetu zákazky do prevádzky (inštalácia) s vydaním potvrdenia o inštalácii, zaškolenie personálu verejného obstarávateľa o správnom užívaní predmetu zákazky s vydaním potvrdenia o zaškolení obsahujúceho menný zoznam zaškoleného personálu, ako aj poskytovanie záručných opráv v prípade výskytu vád predmetu zákazky v priebehu záručnej doby. Všetky písomné doklady musia byť vyhotovené v slovenskom jazyku. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2020 12:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2020 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33100000-1
Zdravotnícke vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zkoušky a servis pro používání zdrojů ionizujícího záření Jindřichův Hradec

Zkoušky a servis pro používání zdrojů ionizujícího záření Jindřichův Hradec

V dnešní moderní době se lékařství neobejde bez kvalitních přístrojů a tím jsou i veškerá zařízení na principu ionizované záření. Těmito zdroji záření jsou například rentgeny, CT či mamografy, které v medicíně slouží k diagnostickým účelům. O tyto přístroje je nutno se řádně starat a zajišťovat jim pravidelný servis. Tuto činnost pro Vás provede společnost Rentgen - servis Karel Zeman, sídlící v Jindřichově Hradci. Realizujeme veškeré zkoušky RTG – přijímací, dlouhodobé stability a provozní stálosti, pravidelný i jednorázový servis těchto zařízení. Vyhotovíme potřebnou dokumentaci a vykonáme dozor při radiační ochraně.


Zástěny do ordinací a nemocnic – skládací, mobilní i pevné

Zástěny do ordinací a nemocnic – skládací, mobilní i pevné

O soukromí pacientů nebo klientů v ordinacích a nemocnicích se postarají zástěny v mnoha variantách, které dodává společnost LABO-MS z Prahy. Zástěny do ordinací jsou dodávány jako mobilní i jako pevné, jako skládací nebo jako speciální sprchové. Na výběr je vždy z několika velikostí i výšek podle prostorových dispozic a účelu použití. Samozřejmostí je také široká škála barev nebo vzorů. O výhodách jednotlivých typů skládacích pevných nebo mobilních zástěn do ordinací a nemocnic se informujte u společnosti LABO-MS z Prahy.


Zdravotnický materiál, technika a přístroje - LaparoTech Instruments

Zdravotnický materiál, technika a přístroje - LaparoTech Instruments

Již od roku 1999 dodáváme českému a slovenskému zdravotnictví zdravotnický materiál, instrumentační techniku a zdravotnické přístroje. Vyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních laparoskopických nástrojů a dalšího vybavení. Všechny naše služby jsou poskytovány vyškolenými a certifikovanými pracovníky, naše technické oddělení Vám pomůže s výběrem vhodného přístroje. V nabídce máme také široké spektrum polypropylenových pásek a sítěk v oboru urogynekologie od renomované firmy Promedon. Naše divize speciální laparoskopie a inovační techniky zahrnuje distribuci inovativních a progresivních operačních technologií. Zlepšujeme kvalitu lidského života. Najdete nás na ul. Školní v Brandýse nad Labem.


Speciální mobilní zástěny Praha - pro okamžité vytvoření diskrétní zóny

Speciální mobilní zástěny Praha - pro okamžité vytvoření diskrétní zóny

Rychlé vytvoření diskrétní zóny nejen ve zdravotnickém zařízení, ale všude, kde si to podmínky žádají, poskytne speciální mobilní zástěna od české společnosti LABO-MS se sídlem v Praze. Tyto mobilní zástěny mají promyšlenou a funkční konstrukci, podvozek je mobilní, avšak velmi stabilní a zabere minimum prostoru. Speciální mobilní zástěny jsou v nabídce ve dvou délkách – 1,5 a 2 metry a výškách 1,55 nebo 1,85 metru. Obě varianty jsou díky použití segmentů natolik skladné, že ve složeném stavu zaberou pouze 0,55 metru na šířku. Firma LABO-MS z Prahy, Váš dodavatel mobilních zástěn.


Inhalátory a nebulizátory vhodné pro nemocnice i pro domácí použití

Inhalátory a nebulizátory vhodné pro nemocnice i pro domácí použití

Firma PROMOS spol. s.r.o. je producentem inhalátorů a nebulizátorů, které jsou skvělými pomocníky při léčbě horních a dolních cest dýchacích. Inhalátory a nebulizátory najdou své uplatnění také při nástupu nachlazení nebo při dlouhodobých problémech s astmatem. V portfoliu firmy PROMOS spol. s.r.o. najdete tyto typy inhalátorů a nebulizátorů: - Profesionální ultrazvukový inhalátor Prosi Sonic - skvělý pro použití v nemocnicích, léčebných klinikách, domech pro seniory - Profesionální kompresorový nebulizátor PRIZJet – pomocník při léčbě poruch dýchacích cest doma nebo v nemocnici - Ultrazvukový inhalátor Nebtime UN600A - určen k léčbě pacienta pomocí odpařování kapalné formy léku


Komplexní laparoskopické portfolio, zdravotnické přístroje a materiál

Komplexní laparoskopické portfolio, zdravotnické přístroje a materiál

Jste zdravotnické zařízení a hledáte dodavatele zdravotnických přístrojů nebo zdravotnického materiálu? Naše společnost LaparoTech Instruments s.r.o. nabízí komplexní laparoskopické portfolio. U nás najdete zdravotnické přístroje pro všeobecnou chirurgii, gynekologii, ORL, urologii, ortopedii, hrudní, kardiovaskulární i plastickou chirurgii. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že potřebujete kompletní laparoskopické sestavy, světelné zdroje, generátory, dokumentační zařízení, vybavení pro urologické resektoskopie aj. Součástí našich služeb jsou i pravidelné roční PBTK a elektrické revize v době záruky zdarma. Ze zdravotnického materiálu nabízíme polypropylenové a polyesterové pásky a síťky.