Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Rekonštrukcia strechy ZŠ Za vodou

Rekonštrukcia strechy ZŠ Za vodou

Predmetom zákazky je záväzok Dodávateľa zabezpečiť Odberateľovi stavebné práce v rozsahu podľa projektovej dokumentácie, ktorá tvorí prílohu č. 7 týchto súťažných podkladov, za účelom rekonštrukcie strechy objektu ZŠ Za vodou. Navrhovaný stav pozostáva:
1.Odstránenie vrchných vrstiev strechy až po predpäté nosné panely SPIROLL. ( viď. PD)
2.Na existujúce panely realizovať novú skladbu strechy podľa PD. Strechu spádovať do existujúcich zvodov.
3.Demontáž existujúceho oplechovania atiky.
4.Zateplenie realizovať minerálnou vlnou s celoplošným lepením hr. 80 mm. Montáž nového oplechovania s kotvením.
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Stará Ľubovňa

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
29.01.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Stará Ľubovňa

Zadavatel IČ:
00330167

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214210-5
Stavebné práce na objektoch základných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce a realizace střech, opravy střešních systémů - od profesionála se zárukou kvality

Rekonstrukce a realizace střech, opravy střešních systémů - od profesionála se zárukou kvality

Střecha je základem každého domu. Kompletní realizace střech zajistí firma Ristić s.r.o., která působí na Znojemsku a v oblasti a Hrušovan nad Jevišovkou. Poskytujeme profesionální a odborné služby v oblasti realizace a rekonstrukce střech a oprav střešních systémů. Ristic – odborník na realizace i rekonstrukce střech: - realizujeme střechy na míru - poskytujeme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce - střecha na klíč od jednoho dodavatele - montáž a opravy všech druhů střech a střešních systémů - kompletní izolační práce včetně hydroizolace, tepelné izolace střech - montáže tesařských konstrukcí - montáže hromosvodů, střešních světlíků, prosvětlovacích systémů - klempířské konstrukce, - zaměření, zhodnocení stavu a návrh technického řešení. Nechte si udělat střechu od profesionálů a se zárukou. Našim zákazníkům zaručujeme 15 letou záruku na naše střechy.


Pokrývačské, klempířské, tesařské práce - rekonstrukce a realizace všech typů střech

Pokrývačské, klempířské, tesařské práce - rekonstrukce a realizace všech typů střech

Potřebujete novou střechu, rekonstrukci nebo jen opravu střechy? Kompletní servis plochých i šikmých střech, opravy, rekonstrukce, hydroizolaci, zateplování, pokrývačské, klempířské, tesařské práce a rekonstrukce a realizace všech typů střech provádí v okolí Brno-venkov stavební firma OULEHLA-REAL s.r.o. Provádíme montáž všech druhů krytin včetně dodávky materiálu. Zajistíme opravy, rekonstrukce i výstavbu nové střechy na novostavbu. Zařídíme kompletní výstavbu nebo renovaci střechy. Působíme v oborech tesařství, klempířství, pokrývačství. Nabízí veškeré služby, které se týkají rekonstrukce a realizace všech typů střech. Zaručujeme kvalitu materiálu a preciznost našich služeb.


Rekonstrukce střech, střešních systémů od odborníků

Rekonstrukce střech, střešních systémů od odborníků

Rekonstrukce střechy snadno, rychle a od skutečných odborníků? Oslovte specialistu na realizaci střešních systémů, společnost Prodom CZ z Humpolce. Naše dlouhodobé zkušenosti, schopní a zruční řemeslnici i prvotřídní produkty, se kterými pracujeme, a snaha dělat věci co nejlépe, zaručí Vaši spokojenost. Prodom CZ, to je střecha, která Vám bude sloužit po dlouhou dobu! Jsme připraveni Vám se vším pomoci a poradit. Svěřte se do našich rukou. Neváhejte a kontaktujte nás!


Izolace a rekonstrukce střech, špičkové klempířské a pokrývačské práce na Vsetínsku

Izolace a rekonstrukce střech, špičkové klempířské a pokrývačské práce na Vsetínsku

Střechu s dobrými tepelnými vlastnostmi Vám zhotoví společnost Václav Vondráček z Valašského Meziříčí. Poskytujeme kompletní střešní práce počínaje rekonstrukcemi střech přes pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se především na opravy a izolace daných střech, u kterých používáme kvalitní zateplení, díky němuž razantně snížíme Vaše náklady za topení. Hravě si poradíme nejen s domácí, ale také průmyslovou tepelnou izolací i izolací technologických zařízení. Veškeré práce zajišťujeme kromě Vsetínska i v celém Zlínském, Moravskoslezském i Olomouckém kraji. Zrealizujeme Vám špičkovou střechu, jež bude odolná proti větru, sněhu i dešti.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, střechy na klíč, Rakovník

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, střechy na klíč, Rakovník

Chystáte se postavit novou střechu nebo rekonstruovat tu starou? Nevíte kde začít? Kontaktujte nás. Naší dominantou je výstavba střech na klíč. Ve firmě Josefa Musela stavíme nejen střechy, ale zabýváme se také kompletními pracemi v oblasti tesařství, klempířství i pokrývačství. Zaizolujeme podkroví, namontujeme okapy, položíme či opravíme střešní krytinu. Dodáváme a opravujeme střešní krovy, montujeme sádrokartony. Dle Vašich požadavků a ve špičkové kvalitě provádíme také zateplování fasád, výrobu pergol, altánů, dřevěných chat, dřevěných rodinných domů i roubenek. Najdete nás v Hořesedlích v okrese Rakovník.


Klempířství, klempířské práce - montáž okapů, rýn, žlabů, oplechování komínů

Klempířství, klempířské práce - montáž okapů, rýn, žlabů, oplechování komínů

Klempířské práce jsou nedílnou součástí každé střechy. Hledáte odborníky v oboru klempířství, kteří Vám zajistí kvalitní klempířské práce? Pak se obraťte na firmu Ristić s.r.o. Zajišťujeme oplechování komínů, montáž okapů, rýn, svodů, žlabů i výměnu starého lemování. Zakázky realizujeme v okolí Znojma a Hrušovan nad Jevišovkou. Provádíme klempířské práce všeho druhu: - výroba klempířských prvků. - oplechování nových rodinných domů - oplechování komínů - montáž rýn, žlabů, svodů, okapů, okapních systémů - výměna starého lemování - olemování a úžlabí, lemovací prvky - čištění rýn. Zabýváme se opravou a také kompletní výměnou oplechování i okapových systémů.