Konzultačné služby a služby podpory pre Microsoft produkty

Konzultačné služby a služby podpory pre Microsoft produkty

Predmetom zákazky je poskytovanie konzultačných služieb a služieb podpory pre Microsoft produkty v rámci prostredia Národnej banky Slovenska na obdobie štyroch rokov za podmienok stanovených v súťažných podkladoch a v príslušnom návrhu rámcovej dohody.
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.02.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA

Zadavatel IČ:
30844789

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Kučera

Zadavatel telefon:
+421 257 871 246

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nbs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72000000-5
Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Informační systém GINIS, komplexní softwarové řešení pro veřejnou správu

Informační systém GINIS, komplexní softwarové řešení pro veřejnou správu

Jste ve veřejné správě a sháníte komplexní softwarové řešení, pak neváhejte využít náš informační systém GINIS! Informační systém GINIS® je komplexní softwarové řešení, které Vám pomůže řídit celou organizaci. V současnosti ho používá více než 6 000 klientů, mezi které patří organizace veřejné správy všech velikostí (od příspěvkových organizací až po ministerstva). Ve veřejné správě je nejrozšířenějším informačním systémem vůbec. Máme dlouholeté zkušenosti se správou velkého množství různých organizací. Sledujeme nové IT trendy. Snadno se propojíte i s dalšími systémy a nadstavbami. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Systém pro kontejnerové překladiště KONTI, logistické informační systémy, instalace

Systém pro kontejnerové překladiště KONTI, logistické informační systémy, instalace

Přehlednou logistiku ve všech firemních oblastech poskytuje neustále se rozrůstající společnost CID International a.s. sídlící v Olomouci. Zaměřujeme se na vývoj informačních systémů pro kontejnerová překladiště za účelem propojení a sjednocení s ostatními systémy. V rámci systému KONTI našim zákazníkům umožňujeme přehlednější vedení kontejnerových karet, automatické vyskladňování, kalkulace i jednodušší tvorbu inventur. Ochotně pomůžeme s řízením kontejnerových překladišť s jednoduchými parametry nastavení od přesunů kontejnerů po překladišti až po maximální bezpečnost. Pro naše klienty navrhujeme řešení přímo na míru jejich potřebám společně s instalací, servisem i odborným poradenstvím.


Datové komunikace Kralupy nad Vltavou – dokonalá znalost tohoto oboru

Datové komunikace Kralupy nad Vltavou – dokonalá znalost tohoto oboru

Hledáte odborníky na datovou komunikaci? Společnost ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou a její odborníci na tuto problematiku nabízí služby datové komunikace vždy jakou součást dodávky řídících systémů, ale také jako samostatná řešení problematických úloh této oblasti. Komunikační návaznost na speciální zařízení jako jsou analyzátory, chromatografy, GDS, EPS a znalost této problematiky jsou naší velkou výhodou. Poradíme si s komunikací řídicích systémů, které jsou vyrobeny u různých společností nebo s komunikací s inteligentními periferiemi, ale také se vzdálenou bezdrátovou komunikací prostřednictvím radiových, mikrovlných či GSM sítí a umožníme vzdálenou správu řídících a databázových aplikací jednoduše po internetu. Odborníky na datové komunikace hledejte u společnosti ELMEP s.r.o.


Vytváření a výroba aplikací pro Android na míru podle Vašich představ

Vytváření a výroba aplikací pro Android na míru podle Vašich představ

Společnost Peko Studio s.r.o. se sídlem ve Znojmě Vám vytvoří aplikaci pro Android na míru podle vašich představ, ať už se jedná o hru, aplikace pro osobní rozvoj či business. Vytváříme Android aplikace, které se dají používat jak na mobilu, tabletu tak i smart hodinkách. Vytvoření Android aplikace od Peko Studio s.r.o. přináší: - komplexní servis při vývoji Android aplikace – analýza, UX návrh (jak bude aplikace vypadat), grafický návrh, vývoj, testování a následnou podporu vytvořené aplikace - Android aplikaci vyvinutou v nativním jazyce JAVA - s tím související lepší rozšiřitelnost aplikace, vyšší kvalita a rychlost, lepší uživatelská přístupnost - možnost využití Android aplikace v mobilech, tabletech i smart hodinkách


Dodavatel, specialista na software, informační systém pro geodetické výpočty, pozemkové mapy Brno

Dodavatel, specialista na software, informační systém pro geodetické výpočty, pozemkové mapy Brno

Sháníte software pro geodetické výpočty? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma G-VIEW Ing. Svatopluk Sedláček z Brna, je specializována na orientaci a tvorbu softwaru, který je přímo určen pro geodetické výpočty a pro informační systémy na GIS navazující. Realizujeme i grafické aplikace, které podporují GIS a tvorbu map. Můžete si zkusit program G-VIEW, který má použití na náhled digitálních map s databází) a také program určený pro geodety VKM, G-NET, GASACOR/WIN, GASSERV/WIN. Zaškolíme Vás dle potřeby, poskytneme technickou pomoc při řešení určitých problémů, aplikace je možno uzpůsobit požadavkům klienta, pronajímáme software. Školení provádíme bezplatně po dobu 3 hodin. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.


Přístupový systém Praha 6, zamezí vstup neoprávněným osobám

Přístupový systém Praha 6, zamezí vstup neoprávněným osobám

Zamezit přístupu neoprávněných osob do prostorů zařídíte pomocí přístupových systémů karet. Identifikační čipy jsou modernější obdobou klíčů. Navíc nejen že dokážou zamezit vstupu neoprávněných osob do místností, umí i identifikovat místa, kde a kdy k pokusu o vstup došlo a čí karta byla využita. Díky systému PowerKey máte možnost rozložit přístupy do jednotlivých karet a definovat nastavení snímačů. Připravíme pro Vás i elektronické závory a turnikety pro zabezpečení parkovišť a hal. Pokud máte na pracovišti atypické prostory, vymyslíme pro Vás vyhovující řešení jejich uzavření. Karta je lehce přenositelná a je jen jedna na všechny vstupy, které na pracovišti máte. Na rozdíl od klíčů se nedá přesně duplikovat a dá se propojit i s docházkovým systémem. Vaše prostory budou zabezpečené proti jakémukoliv pokusu o vniknutí přes dveřní systém a Vy můžete mít klidnější myšlenky.