Zimná údržba miestnych komunikácií a chodníkov v meste Zvolen 2020

Zimná údržba miestnych komunikácií a chodníkov v meste Zvolen 2020

Predmetom zákazky je poskytnutie služby: zimná údržba miestnych komunikácií a chodníkov v meste Zvolen v roku 2020 (cca. 3 mesiace v mesiacoch január - marec 2020) podľa operačného plánu zimnej údržby. V zimnom období je predmetom údržby cca. 101 km ciest a cca. 91 km chodníkov.
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Zvolen

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.01.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Zvolen

Zadavatel IČ:
00320439

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50230000-6
Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba strojů - cisternové nástavby, vodní cisterny NCS, příslušenství k cisternám

Výroba strojů - cisternové nástavby, vodní cisterny NCS, příslušenství k cisternám

Vyrábíme stroje pro údržbu vozovek a komunikací pro použití v létě i v zimě. Naše nástavby dodáváme s podvozky MULTICAR, BUCHER, MAGMA, HOLDER, STIGA, GIANNI FERRARI, MITSUBISHI FUSO CANTER, RENAULT, IVECO, MAN a umíme i další dle Vašeho přání. Můžete se spolehnout na to, že Vám stroj nejen prodáme, ale i oservisujeme i opravíme. Cisternové nástavby NCS vyrábíme od 500 l až do 10000 l ze sklolaminátového materiálu. Cisterny jsou vybavené různými typy a velikostmi tlakových čerpadel. K cisternám lze přidat příslušenství na přání zákazníka. Splní Vám všechny požadavky na provoz určený k mytí vozovek, snižování prašnosti, zálivce zeleně apod. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Prodej použitých zemědělských strojů Příbram

Prodej použitých zemědělských strojů Příbram

Nabízíme vám použité zemědělské, lesnické a komunální stroje za výhodné ceny jako jsou např. traktory, kombajny, závěsnou techniku a další. Firma Agrobazar Průša se s několikaletými zkušenostmi zabývá prodejem použité zemědělské techniky ze zahraničí. Veškeré naše dovážené zemědělské stroje jsou plně funkční Máme mnohaleté zkušenosti v prodeji zemědělských strojů a jejich náhradních dílů. Pokud budete mít o nějaké zboží zájem, rádi Vám jej dovezeme domů, nebo na jiné Vámi určené místo. Vyberte si u nás stroj na míru vašim potřebám v zemědělství. V případě zájmu nás kontaktujte.


Zemědělská, komunální a lesnická technika -  široký výběr a servis profesionálních strojů

Zemědělská, komunální a lesnická technika - široký výběr a servis profesionálních strojů

Momentálně Vám nabízíme skladové stroje k okamžitému dodání za výrazně zvýhodněné ceny! Hloubkový kypřič/podrývák Digger 3 N Kypřič radličkový Fantom 300 N Podmítač diskový Softer 6 PS Kompaktomat K 600 PS Svinovací lis, samonakládací balička balíků s dálkovým ovládáním McHale 991 BE a další stroje. Prodáváme náhradní díly pro stroje většiny značek strojů na českém trhu. Zajišťujeme prodej sortimentu spotřebních materiálů pro pícninářství, silážování a senážování jako jsou například sítě, vaky, plachty, balící fólie, dále pak autobaterie, elektro-doplňky a sortiment produktů pro mototechny. Servis a technické poradenství, seřízení a obsluha strojů, pravidelné údržby techniky, montáže pevných a demontovatelných nástaveb, drobné či generální opravy včetně renovace jsou náplní také naší práce. Naši provozní kancelář včetně skladu náhradních dílů a servisní dílnu najdete v Roudnici nad Labem, na ulici B. Němcové 1345.


Lesní a zahradní technika, motorové pily v prodeji za skvělé ceny

Lesní a zahradní technika, motorové pily v prodeji za skvělé ceny

Hledáte-li v oblasti Moravského Krumlova prodejce zahradní a lesní techniky, konkrétně motorových pil, pak se bez váhání zastavte k nám! Naše firma se zabývá prodejem a servisem zahradní, lesní, malé zemědělské a komunální techniky. V našem sortimentu naleznete benzínové a elektrické řetězové pily, rotavátory, kultivátory, zahradní nářadí, postřikovače, robotické sekačky, travní traktory, sekačky na trávu, malotraktory ad. V prodeji máme zboží značek HUSQVARNA, HONDA, GARDENA, MAKITAm VARI, FISKARS, KIOTI, McCULLOCH, LASKI, Wisconsin ad. Kompletní nabídku zboží naleznete na našich webových stránkách.


Pořiďte si zahradní či profesionální komunální ridery na sekání trávy

Pořiďte si zahradní či profesionální komunální ridery na sekání trávy

Hledáte-li přístroj na sekání trávy, který poseká velké travnaté plochy a zároveň se dokáže obratně vyhnout překážkám, jako jsou stromy a keře, navštivte prodejnu zahradní a lesní techniky Václav Fučík Zahradní technika v Jemnici. Naleznete zde ridery značky Stiga s přední sekací hlavou, které jsou určeny jak pro sekání velkých zahrad, tak i profesionální Ridery pro komunální použití. Proč si pořídit ridery Stiga: - skvělá dostupnost v jakémkoliv terénu - možnost univerzálního celoročního využití díky přídavných zařízení (sněhová fréza nebo radlice, čelní kartáč, sběrač trávy, cepová sekačka apod.) - kloubové řízení - výborná manévrovací schopnost - jsou určeny na sekání velkých zahrad a travnatých ploch v areálech, ale i na sekání travnatých ploch v parcích V prodejně Václav Fučík Zahradní technika si můžete vybrat i ze široké škály příslušenství a již zmíněných přídavných zařízení pro Ridery.


Úklidová technika pro úklid venkovních a vnitřních prostor

Úklidová technika pro úklid venkovních a vnitřních prostor

Jsme společnost Unikont Group s.r.o. se sídlem Služeb 609, Praha 10 – Malešice nabízející kompletní úklidovou techniku, jak na venkovní úklid, tak na vnitřní. Venkovní úklidové stroje a pomůcky nabízíme lehké užitkové vozy a nosiče vč. nosičů nástaveb, komunální vozidla, která se využívají při úklidech ve městech a obcích. Je možné je využít v komunální sféře, odpadovém hospodářství, stavebnictví, zemědělství a průmyslu. Na úklid vnitřních prostor nabízíme několik pomocníků od podlahových mycích strojů, zametacích a leštících strojů, profesionálních a průmyslových vysavačů až k úklidovým pomůckám vč. chemie.