OZE Podlesí

OZE Podlesí

Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení staveb „OZE Podlesí“ spočívajících v přístavbě a stavebních úpravách stávající kotelny. Záměrem investora je vytvoření nové kotelny na dřevní štěpku, která bude plně automatická a bude odpovídat standardům dnešní doby. Součástí stavby je i kotle na biomasu.
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMANT UNIPOOL s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMANT UNIPOOL s.r.o.

Zadavatel ulice:
Bynina 186, 757 01 Valašské Meziříčí

Zadavatel PSČ:
757 01

Zadavatel obec:
Valašské Meziříčí

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211100-0
Stavební úpravy domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Čeká Vás rekonstrukce či stavba vodovodů? Pokud ano, obraťte se na společnost DILES Company s.r.o., kde Vám rádi poradí při výběru vhodných materiálů a pomohou Vám s nalezením optimálního technického řešení. Navíc objednávku dodají přímo na stavbu nebo na místo, které si sami určíte. Dodají veškerý sortiment potřebný při stavbě vodovodů: - Potrubí PE80, PE100 a PE100RC – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - Tvarovky PE100, mechanické spojování PE potrubí – ISIFLO, GEBO, UNIDELTA - Potrubí a tvarovky z tlakové tvárné litiny PN10 – PN40, ocelové, PVC tlakové - Redukční ventily, filtry, montážní vložky, zemní soupravy apod.) - Vodoměrné šachty betonové a plastové (tubusové i vlezné) - Poklopy vodárenské litinové, ocelové, plastové a kompozitní - Příslušenství – žebříky, madla, betonové a plastové podkladky a jiné… A spoustu dalšího sortimentu … pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Moderní fasády na klíč – realizace fasád včetně zateplení

Moderní fasády na klíč – realizace fasád včetně zateplení

Zvažujete renovaci fasády? Spolehněte se na kvalitně odváděnou práci týmu stavební firmy Zednictví Jeneš z Kuřimi, která pro Vás zajistí realizaci moderních fasád na klíč, včetně jejich zateplení. Provádíme kontaktní zateplení fasád, fasády bez zateplení, provětrané fasády, odvětrané sokly, izolace půdy a sklepů. Investujte do budoucnosti. Díky správě provedené fasádě bude Váš dům nejenom skvěle vypadat, ale získá také lepší tepelně-izolační vlastnosti a ochranu před povětrnostními vlivy. Navíc ušetříte náklady na vytápění. Po celou dobu realizace s Vámi budeme úzce spolupracovat tak, aby bylo vše podle Vašich představ. Společně s Vámi vytvoříme vizualizaci vzhledu fasády, určíme vhodný materiál a vyřídíme dotaci NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na reference našich klientů.


Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Pro provozovatele plynových zařízení platí ze zákona povinnost provádět revize ve stanovených lhůtách. V lokalitě Uherské Hradiště se můžete obrátit na společnost HASTEKO s.r.o. Uherský Brod, která zajiští revize i kontroly plynového zařízení a tlakových nádob. Zařízení pro spotřebu plynu spalováním: - plynový kotel, ohřívač vody, sporák. Kotelna: - teplovodní - parní - kapalná. Zařízení pro rozvod plynu: - domovní, průmyslové plynovody - NTL, STL plynovody a přípojky pro veřejnou potřebu. Zařízení pro zvyšování a snižování tlaku plynu: - regulační stanice. Kontrola: - u plynového zařízení 1x/rok. Provozní revize: - u plynového zařízení 1x/3 roky. Provádíme i výchozí revize. Tlakové nádoby. - expanzomat - vzdušník kompresoru, vzdušník vodárny. Revize: - provozní 1x / rok - vnitřní 1x / 5 let. Zkoušky: - těsnosti 1x / 5 let - tlaková zkouška 1x / 9 let.


Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo modernizaci domu, bytu či nebytových prostor, kontaktuje stavební společnost Tomáš Viktorini s.r.o. z Jeseníku. Naše firma se zabývá širokým spektrem stavebních úprav v domech a bytech. U každé zakázky navíc poskytujeme komplexní služby, které zahrnují vypracování projektu a jeho realizaci, zajištění stavebních povolení, dodání materiálu i závěrečný úklid. Služby poskytované stavební společností Tomáš Viktorini s.r.o.: - renovace a rekonstrukce bytových jader - rekonstrukce a renovace koupelen - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP - izolace půdních prostorů - sádrokartonové konstrukce - obkladačské práce - pokládka podlahových krytin - montáž interiérových dveří - pokládka obkladů a dlažeb z přírodního kamene - zateplování fasád - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP


Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy zajišťuje firma MONTEMA spol. s r.o. z Otrokovic - Zlínský kraj. Působíme v mnoha průmyslových odvětvích - strojírenství, gumárenství, chemický průmysl, stavebnictví, potravinářství. Naše firma provádí po celé ČR montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků i potrubních rozvodů. Také se zaměřujeme na stěhování výrobních strojů a strojních zařízení v rámci ČR i do-ze zahraničí. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni, ručíme tedy za odbornost provedených prací. Obory působnosti: - výroba, montáž, demontáž ocelových konstrukcí - montáže, demontáže technologických celků - výroba, montáž, výměna potrubních průmyslových rozvodů - montáž, demontáž vzduchotechniky - stěhování strojních zařízení, výrobních linek.


Montáž prefabrikovaného potrubí, výměna, údržba

Montáž prefabrikovaného potrubí, výměna, údržba

Hledáte profesionály v oblasti montáži prefabrikovaného potrubí? Jste z Litvínova či jeho okolí? Obraťte se na společnost STROJCONSULT Litvínov, s.r.o. Na základě výměny či údržby čerpadel, ventilů, klapek, částí chladících okruhů, kolon a výměníků provádíme montážní činnosti na zařízeních a technologických celcích. Dle evropských norem s vyššími požadavky provádí naši pracovníci s dlouhodobou praxí a potřebným školením prefabrikace a montáže potrubí. Jsme držiteli několika potřebných certifikátů pro provádění oprav. Spolupracujeme se společnostmi, které splňují nejpřísnější kritéria kvality. Tak neváhejte a obraťte se na nás.