Vzdělávání zaměstnanců Krajské hospodářské komory Zlínského kraje - Obecné IT

Vzdělávání zaměstnanců Krajské hospodářské komory Zlínského kraje - Obecné IT

Předmětem veřejné zakázky je zajištění odborného vzdělávání pro členy zadavatele v oblasti OBECNÉ IT
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.01.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
899 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Zadavatel IČ:
29319676

Zadavatel ulice:
Vavrečkova 5262

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Pavla Volaříková

Zadavatel telefon:
+420 601 589 813

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.khkzk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80511000-9
Školení zaměstnanců

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení řidičů pro přepravu nebezpečných věcí, základní, obnovovací a nástavbový kurz ADR

Školení řidičů pro přepravu nebezpečných věcí, základní, obnovovací a nástavbový kurz ADR

Potřebujete si po pěti letech udělat obnovovací kurz ADR? Nebo naopak uvítali by jste kurz základní? Oslovte společnost AUTO EDU, s.r.o. se sídlem v Ostravě, která pořádá školení řidičů pro přepravu nebezpečných věcí, kurzy ADR jak základní, obnovovací tak i nástavbový pro cisterny. Kurzy zajišťují pro zájemce z celé České republiky i ze Slovenska. Všichni řidiči převažující nebezpečné věci jsou povinni absolvovat školení ADR, které je zakončené zkouškou, a získat „Osvědčení o školení řidičů přepravující nebezpečné věci“, které je platné pouze na 5 let a poté je potřeba si kurz obnovit. Rozdělení kurzů: - základní pro kusovou přepravu a volně ložené věci - nástavbový pro třídu 1 – výbušné látky a předměty - nástavbový pro třídu 7 – radioaktivní látky - nástavbový pro cisternovou přepravu - obnovovací kurz – základ, cisterny a třídy 1 nebo 7 – tento kurz je určen pro držitele platného průkazu, kterému se blíží konec platnosti - seminář pro manipulující osoby přicházející do styku s nebezpečnými věcmi Na našich webových stránkách naleznete v sekci ADR všechny potřebné informace, jako je délka jednoho kurzu, přehled dat konání kurzů, druhy tříd pro cisterny.


Kontroly a revize v oblasti BOZP a požární ochrany, zkoušky hasicích přístrojů a hydrantů

Kontroly a revize v oblasti BOZP a požární ochrany, zkoušky hasicích přístrojů a hydrantů

Komplexní služby v oblasti BOZP provádí odborníci ze společnosti Bc. Luboš Mrklas – Techproservis se sídlem v Jablonci nad Nisou. Zajišťujeme veškeré zabezpečování požární ochrany a bezpečnosti práce pro firmy, organizace, výrobní provozy i obytné domy. Postaráme se o revizi a kontrolu nejrůznějších typů hasicích zařízení, jako jsou hydranty, hasicí přístroje a ostatní hydrantové systémy. Usilujeme především o prevenci v rámci ochrany majetku a zdraví osob před případným nebezpečím požáru. Z tohoto důvodu také provádíme školení zaměstnanců v oblasti BOZP, abychom těmto rizikům do budoucna mohli společně předejít.


Školení obsluhy montážních plošin - základní, opakovací školení obsluhovatelů pracovních plošin

Školení obsluhy montážních plošin - základní, opakovací školení obsluhovatelů pracovních plošin

Zájemci o školení obsluhy montážních plošin se mohou obrátit na společnost PLOŠINY CZ s.r.o. Termín školení naplánujeme individuálně po dohodě. Školení provádíme pro zájemce z celé ČR - možnost absolvovat školení přímo v Nivnici, nebo školení probíhá přímo u zákazníků. Školení obsluhovatelů pracovních plošin: - nové školení - základní s vystavením oprávnění - opakovací školení. Pro bližší informace nás kontaktuje na tel.: 602861170. Sídlo firmy: Nivnice u Uherského Brodu - Zlínský kraj.


Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Pokud pracujete s elektřinou, zákon vyžaduje získání osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb. Chcete-li takové osvědčení získat, přihlaste se na školení, které pořádá Institut vzdělávání a informací BAEL. Naše školení a přezkoušení je určené pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky i projektanty. Jedná se o jednodenní školení, probíhající v naší učebně od 9 hodin. Vedou ho profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi, které Vám velmi rádi předají. Školení poskytujeme pro osvč, živnostníky, podnikatele a firmy z celého Moravskoslezského kraje, ale není pro nás problém ho zařídit i v rámci celé České republiky. Je možné, aby školení probíhalo přímo u Vás ve firmě, ale požadujeme minimálně osm uchazečů. Nezapomeňte si sebou vzít veškeré doklady o dosaženém vzdělání, potvrzení o zdravotní způsobilosti, o délce praxe v oboru elektro a případně starší osvědčení. Je nutné, abyste se vždy přihlásili e-mailem, telefonicky či na našich webových stránkách!


Nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP – odborný nadstavbový kurz

Nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP – odborný nadstavbový kurz

Sledovat nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP a jejich další předávání je úkolem instruktorů Vzdělávacího střediska Praha, které pořádá na toto téma nadstavbové kurzy. Kurzy doporučujeme absolvovat technikům požární ochrany,osobám odborně způsobilým v prevenci rizik, podnikovým ekologům a osobám, které mají za povinnost zajišťovat dodržování předpisů v oblasti preventivní požární ochrany nebo BOZP. Kurzy na téma nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP pořádá Vzdělávací středisko zpravidla 2x ročně a jejich součástí jsou také odborné diskuze a konzultace.


Semináře, kurzy pro neziskovky-účetnictví, daně neziskové organizace

Semináře, kurzy pro neziskovky-účetnictví, daně neziskové organizace

Potřebujete získat znalosti pro vedení účetnictví a správné odvody daně neziskové organizace ? Můžete se přihlásit na kurzy, semináře u Vzdělávací agentury JVN Uherské Hradiště. Získáte teoretické znalosti i praktické dovednosti díky aplikaci na příkladech z praxe. Základní účetní postupy a aplikace zákona o daních z příjmů v nestátní neziskové organizaci. Novinky v oblasti účetnictví, daně z příjmu, DPH pro rok 2020. Termín semináře: 3.2.2020 Místo konání: Klub kultury, Hradební 1198, Uherské Hradiště Harmonogram: od 9 do 14hodin Lektor: Ing. Miroslava Nebuželská, auditorka Seminář je vhodný především pro účetní, daňové poradce a jiné ekonomické pracovníky, kteří mají již základní přehled o účetnictví a daních v neziskovém sektoru. Obsah kurzu: - Daně a účetnictví nestátní neziskové organizace - Účetnictví a daně nestátní neziskové organizace v příkladech - DPH v neziskové organizaci v roce 2020, novinky - Sestavení přiznání k dani z příjmů neziskové organizace (DPPO) za uplynulý rok.