ZŠ Bezručova - přístavba a rekonstrukce odborných učeben

ZŠ Bezručova - přístavba a rekonstrukce odborných učeben

Předmětem jsou stavební úpravy a přístavba v objektu ZŠ Bezručova v Hradci Králové. Jsou navrženy stavební úpravy pro zajištění bezbariérového propojení jednotlivých prostor a podlaží pavilonů základní školy. Propojení podlaží je řešeno instalací výtahů, v pavilonu „A“ je pro vyrovnání výškového rozdílu prostoru chodby navržena vyrovnávací rampa. Nový výtah je navržen v pavilonu „B“, „C“ a „E“. Tyto výtahy budou umístěny u jednotlivých schodišť uvnitř budov. Další výtah bude umístěn v přístavbě u jižní fasády pavilonu „F“ na pozemku parcelní číslo 2169/1, k.ú. Pražské Předměstí [647101]. V 1.NP pavilonu „A“ a „D“ je navrženo nové WC pro imobilní, ve 3.NP pavilonu „C“ je navrženo WC pro učitele. Dále jsou navrženy stavební úpravy a dodávka nábytku v odborných učebnách.
Veřejná zakázka vložena:
02.12.2019 10:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Hradec Králové

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.01.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Hradec Králové

Zadavatel ulice:
Československé armády 408

Zadavatel PSČ:
502 00

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Iveta Kyralová

Zadavatel telefon:
+420 495 707 682

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.hradeckralove.org

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavební úpravy školních budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zateplování obvodových plášťů budov, fasád, tepelná izolace

Zateplování obvodových plášťů budov, fasád, tepelná izolace

Naše firma K&T SYSTÉM, s.r.o. je specialistou v oboru zateplování obvodových plášťů budov. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a tak se ničeho jen tak nezalekneme. Umíme plnit přání a požadavky našich klientů k jejich spokojenosti a to vše včas a za rozumné ceny. Zateplíme Vám rádi rodinné domy, bytové domy, panelové domy, občanské stavby, průmyslové objekty a další, na které si vzpomenete. Vše začíná tepelně-technickým posouzením, pokračuje přes návrh odpovídajícího řešení a konče provedením prací. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Rekonstrukce domů a bytů, zednické práce, realizace střech a obkladů

Rekonstrukce domů a bytů, zednické práce, realizace střech a obkladů

Chystáte se stavět či rekonstruovat byt či dům? Hledáte profesionála za rozumnou cenu? Právě pro Vás je tu Oldřich Král z Višňové na Znojemsku. Nabízím profesionální přístup i kvalitně a rychle odvedenou práci. Provádím zednické, obkladačské, malířské a natěračské práce, pokládku plovoucích podlah, sádrokartonářské práce, rekonstrukci bytů, bytových jader a další práce i opravy v domácnosti či kolem domu. Zabývám se také terénními pracemi, stavbou či opravou střechy, pokládkou dlažby na terasách či balkonech, pokládkou zámkové dlažby i stavěním zídek či plotů. Pokud hledáte zručného řemeslníka, neváhejte kontaktovat pana Oldřicha Krále z Višňové.


Stavební a zemní práce, výstavba a rekonstrukce domů na klíč

Stavební a zemní práce, výstavba a rekonstrukce domů na klíč

Hledáte dodavatele zemních nebo stavebních prací? Chcete postavit dům na klíč? Firma KONOPA Vladimír s.r.o. z obce Jimlíkov v okrese Karlovy Vary Vám nabízí své služby. Realizujeme veškeré stavební i zemní práce. Našim klientům nabízíme i dodání staveb na klíč. Zrekonstruujeme Vám dům, byt nebo bytové jádro. Provádíme rekonstrukce střech, zajišťujeme ale i veškeré zemní a výkopové práce, přípravné práce, terénní úpravy i stabilizaci terénu. Naše společnost nabízí také služby v oblasti autodopravy. Disponujeme nákladními automobily o nosnosti až 17 t, valníkem o nosnosti 15 t i hydraulickou rukou. Přepravujeme i sypký stavební materiál.


Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Uvažujete o zateplení fasády? Chcete ochránit Váš dům před nepříznivými vlivy počasí a zároveň chcete snížit náklady na vytápění a ohřev vody? Zateplení domů a fasád zajišťuje v okolí Jemnice a Dačic stavební firma Jaromír Vyhnálek, která sídlí v Jemnici. Zateplením fasády vašeho domu bude Váš dům nejen chráněn před nepříznivými vlivy počasí, ale také navíc ušetříte značný finanční obnos díky snížení nákladů na vytápění a ohřev vody. Zateplením fasády navíc Váš dům získá moderní vzhled a bude minimalizováno pronikání množství hluku z vnějšího prostředí.


Výstavba, rekonstrukce a opravy rodinných domů, bytů, bytových jader, stavební práce

Výstavba, rekonstrukce a opravy rodinných domů, bytů, bytových jader, stavební práce

Odborníky na stavební činnost naleznete u stavební firmy Larysa Prodanets, jež sídlí ve Hvozdnicích v okresu Hradec Králové. Poskytujeme kompletní stavební práce za účelem výstavby, opravy a rekonstrukce rodinných domů, bytů i bytových jader. Provádíme veškeré stavební úkony od zednických činností přes instalatérské až po obkladačské práce. Spolupracujeme s řadou zkušených a kvalifikovaných řemeslníků, kteří se postarají o hladký průběh dané stavby. Disponujeme bohatými zkušenostmi na poli stavebnictví, proto našim zákazníkům garantujeme dobře odvedenou práci za slušnou cenu.


Stavební firma, rekonstrukce domů a bytů, pozemní stavitelství, Plzeň

Stavební firma, rekonstrukce domů a bytů, pozemní stavitelství, Plzeň

Hledáte dodavatele stavebních prací nebo zemních prací? Chystáte se rekonstruovat dům nebo byt? Družstvo Stav Inter Kontakt, družstvo nabízí své služby v oblasti stavebnictví. Poskytujeme stavební práce v oboru pozemního stavitelství, rekonstrukce domů a bytů. Nabízíme různé typy stavebních prací, od výkopů až po výstavbu, případně zednické, řemeslnické a pomocné stavební práce. Pokud máte o naše služby zájem, kontaktujte nás prosím a na všem se domluvíme. V oboru stavebnictví máme dlouholeté zkušenosti. Sídlíme na ul. Karlova 434/14 v západočeské Plzni na Jižním Předměstí. Dbáme na preciznost i plnění dohodnutých termínů.