Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Chromatografy

Chromatografy

Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 ks chromatografů pro zajištění provozu služební laboratoře Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Veřejná zakázka je rozdělená na 2 samostatné části:
Část 1: Vysokoúčinná proteinová kapalinová chromatografie
Část 2: Purifikační systém na bázi středotlaké chromatografie

Pro každou část veřejné zakázky bude s vítězným účastníkem uzavřena samostatná smlouva.
Veřejná zakázka vložena:
02.12.2019 10:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
09.01.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Zadavatel IČ:
00159816

Zadavatel ulice:
Pekařská 664/53

Zadavatel PSČ:
656 91

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38432200-4
Chromatografy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdroje studeného světla, světlovody a prstencové osvětlení pro mikroskopii

Zdroje studeného světla, světlovody a prstencové osvětlení pro mikroskopii

Pokud potřebujete kvalitní osvětlení k mikroskopu, pak se určitě podívejte na široký výběr osvětlení k mikroskopii, které poskytuje brněnská firma RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky. Vybrat si můžete ze širokého okruhu osvětlení: - zdroje studeného světla (LED, se světlovodem, s plynulou regulací) - světlovody (jednoramenné, dvouramenné, tříramenné) - LED prstence (s plynulou regulací, kruhové, s nastavitelnou intenzitou) - fluorescenční prstence (v několika typech, E12, E24, EZ) - osvětlení halogenové, LED, samostatné světlovody, husí krky Tak neváhejte a pořádně si posviťte na svou práci s kvalitním a flexibilním osvětlením od brněnské firmy RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky.


Přesné pytlovací dávkovací váhy - plnění přesné dávky do pytlů

Přesné pytlovací dávkovací váhy - plnění přesné dávky do pytlů

Odměřte přesnou dávku díky kvalitním pytlovacím váhám od společnosti KADLEC, spol. s r.o.. Pytlovací váhy dokážou plnit pytle přednastavenou dávkou, jsou určeny pro přesné dávkování sypkého a drobného kusového zboží jako jsou těstoviny, luštěniny, sušeného ovoce, byliny, čaje, oříšky, kokos, káva, bonbóny či korálky apod. Plnící váha má robustní konstrukcí a velmi dobrou prachotěsnost. Práci Vám usnadní velice přehledný display s indikací hmotnosti. Váha se jednoduše ovládá jedním startovacím tlačítkem a dokáže navážit až 200 pytlů za hodinu. Další vlastnosti: - maximální váživost váhy je 50kg / 5g - velikost jedné dávky plnění 5 až 50 kg - napájení 230 Vss - rozsah pracovních teplot +5 až +40 °C - výrazný červený LED display s indikací hmotnosti - ovládaní stlačeným vzduchem - plnění za pomocí volného pádu materiálu z připojeného zásobníku - určeno pro suché prostředí. Pokud máte nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Nový systém automatizace inteligentních budov - Modulo 6

Nový systém automatizace inteligentních budov - Modulo 6

Toužíte mít komfortní bydlení v inteligentní domácnosti? S tím souvisí i pohodová regulace systémů pro vytápění, větrání, klimatizací, osvětlení a měření energie. Abyste měli ten nejlepší komplexní systém nechte si nainstalovat Modulo 6 od společnosti SAUTER Automation, spol. s r.o., která sídlí v Praze. Tento nový systém automatizace budov je vysoce výkonný s rychlým zpracováním dat. I přes tyto výborné vlastnosti je malých rozměrů s vysokou bezpečnostní ochranou a kvalitním šifrováním. Modulo 6 se intuitivně ovládá z chytrého telefonu, a tak snadno a rychle zjistíte naměřené hodnoty v budově a můžete je na dálku regulovat.


Zpětné klapky k vodoměrům Praha – instalace zpětných klapek bez stavebních úprav

Zpětné klapky k vodoměrům Praha – instalace zpětných klapek bez stavebních úprav

Montujeme prověřené a kvalitní vodoměry měřícího systému Maddeo včetně zpětných klapek. Ty vám navíc vyřeší zpětný průnik vody. Chytře zabráníme zkresleným hodnotám při jejich odečtech. Montujeme 4 druhy zpětných klapek: 1. Zpětná klapka membránová plastová 2. Zpětná klapka pružinková do vodoměru 3. Zpětná klapka pružinková plastová do šroubení 4. Zpětná klapka pružinková mosazná do potrubí Neponechejte nic náhodě a kontaktujte naši firmu Maddeo Praha.


Speciální elektroměry pro měření el. energie – eshop s širokou nabídkou

Speciální elektroměry pro měření el. energie – eshop s širokou nabídkou

Sdružení KRALgroup v Praze, provozující eshop, nabízí zákazníkům široký sortiment nejrůznějších elektroměrů pro měření elektrické energie, včetně speciální nabídky. Naleznete zde elektroměry na lištu, předplatné a řízené elektroměry, elektroměry mobilní a elektroměry speciální dvoukvadrantní s monitorem sítě a zásuvkové. Samozřejmostí je také poradenství pro zákazníky, kteří si nevědí s výběrem rady nebo pokud máte k vybranému elektroměru technické dotazy. Sháníte-li elektroměry, neváhejte se podívat na nabídku shopu sdružení KRALgroup v Praze.


Váhy, pokladní systémy, EET pokladny, vybavení pro masný průmysl, supermarkety, prodejny

Váhy, pokladní systémy, EET pokladny, vybavení pro masný průmysl, supermarkety, prodejny

Široký sortiment v oblasti vah, pokladen a dalších systémů poskytuje společnost VAH SERVIS - Miroslav Rýdl z Lomu v okrese Tábor. Patříme k autorizovaným prodejcům kvalitních registračních pokladen, restauračních systémů i vah na počítání kusů, jež dodáváme pro malé podniky i největší obchodní řetězce. K dispozici máme obchodní pokladny na EET, nářezové stroje pro masný průmysl i prodejny se spotřebním zbožím. Našimi hlavními zákazníky jsou především supermarkety, jako je ALBERT, TESCO, PRAMEN CZ či GLOBUS, pro které zajišťujeme kompletní non-stop servis. V rámci našich služeb poskytujeme úřední ověřování i kalibrace vah a dalších měřidel.