OZ Šaštín

OZ Šaštín

Vyhotovenie geometrických plánov pre majetko-právne usporiadanie pozemkov a stavieb, rozčlenenie, oddelenie pozemkov a stavieb, na zriadenie vecného bremena, polohopisné a výškopisné zameranie pozemku, geodetické práce súvisiace s vytýčením pozemkov a stavieb, a porealizačným zameraním stavieb, prešetrenie majetko-právnych vzťahov, vrátane ich zápisov do evidencie katastra nehnuteľností alebo pre ďalšie konanie orgánov štátnej správy a samosprávy, pre potreby súdnych sporov a iných konaní pre organizačné zložky objednávateľa v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi a to všetko na základe samostatných zákaziek.
Veřejná zakázka vložena:
12.11.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2019 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71354300-7
Katastrálne vymeriavanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geodetické práce, geodeti Zlín, Inženýrská geodézie, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány

Geodetické práce, geodeti Zlín, Inženýrská geodézie, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány

GSP Geodetická kancelář Ing. Petr Müller Zlín Chcete stavět a hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Potřebujete si oplotit pozemek? Oslovte GSP Zeměměřickou kancelář, kterou provozuje Ing. Petr Müller ze Zlína. Zeměměřická společnost GSP je zaměřena na geodetické práce. Provádíme vytyčování hranic pozemků, geometrické plány všech druhů, polohopisné a výškopisné plány pro projektování, zakládání veškerých staveb, zpracování geodetické dokumentace dle skutečností. Geodetické práce: Inženýrská geodézie Katastr nemovitostí Práce v bodových polích Činnost úředně oprávněného zeměměřického inženýra Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese třída T. Bati 813/60, Zlín.


Geodetické práce Bor

Geodetické práce Bor

Potřebujete spolehlivého geodeta? Zajistíme Vám veškeré geodetické činnosti. Včas, kvalitně a za ceny nižší než u konkurence. Kontaktujte firmu Radek Petrášek – GEODETICKÁ KANCELÁŘ. Sídlím ve městě Bor nedaleko Tachova. Zajišťuji kompletní servis v oblasti zeměměřictví jako například vytyčování hranic pozemků, vyhotovování geometrických plánů, vytyčení stavby, geodetické práce, zaměření skutečného provedení stavby. Připravím Vám podklady pro pozemkové úpravy či vyhotovím dokumentaci pro získání Akceptačního protokolu Digitální technické mapy Plzeňského kraje. Poskytuji i široké spektrum dalších služeb v oblasti geodezie, kartografie a katastru nemovitostí. Pokud si nevíte rady, neváhejte se zeptat a vše zkonzultujeme. Radek Petrášek – GEODETICKÁ KANCELÁŘ to je záruka kvality a příznivé ceny v oblasti geodetických prací.


Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Hledáte-li na brněnsku společnost, která se zabývá pozemním laserovým skenováním s 3D laserem nebo také laser scanningem, pak se neváhejte obrátit na naši společnost ADITIS s.r.o. Pozemní laserové skenování (laser scanning) je bezkontaktní měření, umožňující sběr dat ve viditelném rozsahu přístroje. Skenování probíhá ze statického postavení přístroje v rozsahu 360° horizontálně a 300° vertikálně. Prostor 60° pod skenerem skenován není. Výsledkem skenování je barevné mračno bodů, což jsou miliony zaměřených bodů s prostorovou polohou. Výrobcem deklarovaná rychlost měření je až milion bodů za sekundu. Naskenovaná data můžete předat ve formátu HTML do několika hodin od ukončení měření. Jsme firma s dlouholetou zkušeností a svou práci odvádíme kvalitně, rychle a profesionálně.


Majetkoprávní služby Tábor

Majetkoprávní služby Tábor

Chcete prodat či koupit stavební pozemek, zahradu nebo dům? Ke každému přepisu nemovitosti a majetku je zapotřebí mít správně zhotovenou a podepsanou smlouvu, která chrání obě strany obchodu. S tím Vám pomůže naše společnost GK Dvořáček Ing. Pavla Dvořáčka. Zajišťujeme komplexní majetkoprávní služby v oblasti sepisování kupních, darovacích či nájemních smluv. Dále pak Vám zhotovíme znalecký posudek či podklady k prohlášení vlastníků. Obstaráme vše k dělení pozemků i geodetické práce a návrhy na vklad do katastru nemovitostí. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, najdete nás v Táboře.


Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Opavská geodetická firma 100KLASA, jejímž majitelem je Ing. Ivo Stoklasa, provádí kompletní geodetické služby, zeměměřičské práce, inženýrská geodezie - převážně v okrese Opava, Ostrava. Vypracujeme geometrické plány pro zápis v katastru nemovitostí – nutné pro vytyčování hranic pozemků, pro rozdělení pozemků, zaměření stavby, budovy. Nachystáme podklady pro stavební projekt, pro stavební projektanty vytvoříme polohopisné a výškopisné plány, digitální účelové mapy, mapování. Vypracujeme dokumentaci skutečného provedení stavby. Po dokončení stavby provedeme nové zaměření pozemku i stavby. Nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.


Státní geologické služby Praha, geologický výzkum, mapování, ochrana přírodních zdrojů, laboratoře

Státní geologické služby Praha, geologický výzkum, mapování, ochrana přírodních zdrojů, laboratoře

Státní geologické služby Praha Česká geologická služba Praha shromažďuje, zpracovává a poskytuje údaje o geologickém složení území, ochraně a využití přírodních nerostných zdrojů a zdrojů podzemních vod a o geologických rizicích. Veškeré tyto údaje dále předává správním orgánům pro politická, hospodářská a ekologická rozhodování. Společnost je dále pověřena zajistit geologický výzkum a mapování, monitoring sesuvů, správu a poskytování geologických informací, posudkový servis oblastních geologů a specialistů. Státní geologická služba poskytuje: Projektování, provádění a vyhodnocování geologických prací Evidence geologických prací Geologická dokumentace a výsledky geologických prací Nerostné suroviny Úložná místa těžebního odpadu Územní plánování Sesuvná území, monitoring sesuvů Posudkový servis