Komplexní pozemková úprava Huntířov a Komplexní pozemková úprava Kocléřov

Komplexní pozemková úprava Huntířov a Komplexní pozemková úprava Kocléřov

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování dvou samostatných návrhů komplexních pozemkových úprav, kdy jedna KoPÚ bude v části katastrálního území Huntířov a druhá v části katastrálního území Kocléřov s navazující částí katastrálního území Huntířov a s navazující částí katastrálního území Záboří u Dvora Králové, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Veřejná zakázka vložena:
11.11.2019 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Královéhrade

Originální záznam:

Okres:
Trutnov

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 248 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Královéhrade

Zadavatel IČ:
01312774

Zadavatel ulice:
Kydlinovská 245

Zadavatel PSČ:
503 01

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Žáková

Zadavatel telefon:
+420 721 945 389

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Uvažujete o výstavbě rodinného domu a hledáte firmu, která Vám jej pomůže postavit? Pak se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která staví rodinné domy v okrese Nový Šaldorf nedaleko Znojma. Společnost se zaměřuje na kompletní stavitelské práce od projektování po samotnou realizaci. Firma vypracuje: - studie - projekční plány - datum výstavby a realizace - stavební práce Pokud stále váháte podívejte se na webové stránky společnosti, kde najdete nejen bohatou fotogalerii, ale také moderní 3D vizualizace, které Vám ukážou jak plánované interiéry, tak exteriéry, rozvržení ulic i návrh celého rodinného domu. Tak nečekejte a svěřte se do rukou profesionálů. Rodinné domy od společnosti ATLANTA, a.s. ze Znojma Vám zajistí příjemný a pohodlný domov v krásném prostředí Nového Šaldorfu.


Geodetická a projekční kancelář, znalecké posudky v oboru katastru nemovitostí, Opava

Geodetická a projekční kancelář, znalecké posudky v oboru katastru nemovitostí, Opava

Zkušeného a precizního zeměměřiče naleznete u společnosti GEOPORT, s.r.o. z Opavy. Poskytujeme kompletní geodetické služby v oblasti katastru nemovitostí, stavebnictví a jiných odvětvích týkajících se nejrůznějších pozemkových úprav. Naše geodetická a projekční kancelář se postará o profesionální plnění i těch nejsložitějších zakázek, které vyhotovujeme dle specifických požadavků každého zákazníka. Zaměřujeme se primárně na geodetické úkony, jako jsou vytyčování hranic pozemků, vyměřování inženýrských sítí či změny hranic katastrálního území. Důležitou součástí našich služeb jsou spolehlivé znalecké posudky v oboru katastru nemovitostí, jež provádí naši úředně oprávnění zeměměřičští inženýři.


Spolehlivé a přesné vyhledávání kabelů a podzemního vedení - inženýrských sítí

Spolehlivé a přesné vyhledávání kabelů a podzemního vedení - inženýrských sítí

V oblasti vyhledávání inženýrských sítí jako jsou kabely a podzemní vedení, vám bude jistě výborným partnerem firma ADITIS s.r.o.. Své služby realizuje v okolí Brna pro firmy, obce i projektanty. V čem vlastně lokace inženýrských sítí spočívá? - v zaměření sítí stávajících - používá se zde model RD8100 PDL nejvyšší řady lokátorů Radiodetection, jež dokáže získávat adekvátní informace ohledně umístění sítí - trasování probíhá vždy pro danou požadovanou síť i v těch nejkomplikovanějších podmínkách Neváhejte a kontaktujte nás.


Komplexní geodetické práce v okrese Benešov, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány

Komplexní geodetické práce v okrese Benešov, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány

Profesionální geodetické činnosti ve Středočeském kraji poskytuje společnost Pavel Korec - geodetické práce se sídlem v Týnci nad Sázavou. Zajišťujeme komplexní geodetické práce v okresu Benešov od zaměřování hranic pozemků až po dílčí úkony v oblasti katastru nemovitostí. Dále se zaměřujeme na vyhotovení geometrických plánů za účelem výstaveb nových objektů, vybudování inženýrských sítí či jako tvorbu nových mapových podkladů. Našim zákazníkům dokážeme s naprostou přesností vyměřit jakýkoli pozemek a v případě potřeby provést nutné pozemkové úpravy. Máme bohaté zkušenosti v oboru zeměměřičství, díky kterým můžeme garantovat opravdu kvalitní služby za velmi za rozumnou cenu.


Geodetické práce, zpracování geometrického plánu, zaměřování staveb a inženýrských sítí

Geodetické práce, zpracování geometrického plánu, zaměřování staveb a inženýrských sítí

Stavíte dům a nevíte, kde jsou hranice vašeho pozemku? Pokud potřebujete vypracovat geometrický plán, obraťte se na společnost Geoprofil s.r.o. se sídlem v Olomouci. Provádí komplexní geodetické práce na profesionální úrovni. Zajistíme zaměřování staveb a inženýrských sítí vytyčování i dělení pozemků. Nabídka inženýrské geodézie a geodézie v katastru nemovitostí: - geodetické práce - geometrické plány - zaměřování staveb, zaměření a vytyčení budov‎ - rozdělení pozemku - hranice pozemku - zeměměřič - věcné břemeno - vyznačení budovy do katastru nemovitostí - kolaudace. Geodetické práce zajišťujeme pro soukromé osoby, obce, stavební firmy i velké investory.


Projekční kancelář Plzeň, vodohospodářské stavby

Projekční kancelář Plzeň, vodohospodářské stavby

Potřebujete ochránit obec před ničivou povodní či zadržet vodu v krajině? Nechte si naprojektovat vhodná opatření od profesionála Ing. Alfréda Samka. Specializuji se na projektování vodohospodářských a vodních staveb. Zhotovuji projektové dokumentace pro výstavbu či rekonstrukci vodních nádrží, hrází, poldrů, jezů, odbahnění rybníků, úpravy vodních toků, rybích přechodů aj. Poskytuji i odborné poradenství v přípravné fázi a návrhu. Při realizaci stavby zajišťuji i odborný autorský dozor. Inženýrskou činností poskytuji již řadu let v Plzni v ulici Brojova.