Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Příprava referenčních vzorků materiálů a změření jejich základních resonančních vlastností II

Příprava referenčních vzorků materiálů a změření jejich základních resonančních vlastností II

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb umožňujících studium vývoje mikrostruktury materiálů (hořčíkové, titanové slitiny, intermetalika a jiné) na základě bezkontaktního měření okamžitých mechanických vlastností během mechanického namáhání.

Zadavatel požaduje provedení následujících činností, které zároveň představují minimální technické podmínky plnění ve smyslu § 61 odst. 4 ZZVZ:
Přípravy referenčních vzorků z dodaných materiálů
i) řezání a broušení vzorku do požadovaného tvaru
ii) úprava povrchu pro použití optických metod
iii) testovaní akustického buzení dopadem fokusovaného laserového svazku
iv) optimalizace tvaru vzorku pro resonanční měření v ultrazvukové oblasti;
Měření resonanční odezvy vzorků (metoda RUS) a vyhodnocení elastických vlastností v požadovaném rozsahu teplot (70-1000k)
Měření rychlosti šíření povrchových vln a vyhodnocení elastických vlastností v závislosti na jednoosém tlakovém mechanickém zatížení (max. zatížení 6kN).
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i.

Zadavatel ulice:
Husinec - Řež, čp. 130

Zadavatel PSČ:
250 68

Zadavatel obec:
Husinec, Řež

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

73111000-3
Laboratorní výzkum

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kryogenní skladování a přeprava tkání a buněk určených pro člověka, pronájem kontejnerů

Kryogenní skladování a přeprava tkání a buněk určených pro člověka, pronájem kontejnerů

Na skladování vzorků v kryozkumavkách se specializuje společnost KRYO s.r.o. z Velkého Meziříčí. Poskytujeme skladování biologických vzorků při teplotě -196°C za účelem uložení a následného monitorování. Kryogenní skladování provádíme v kryozkumavkách, kryovacích či kryogenních obalech, jež jsou maximálně odolné. Zamrazujeme infekční i neinfekční vzorky rostlinného a živočišného původu včetně organických a anorganických sloučenin. Pro naše klienty zajišťujeme pronájem skladovacích kontejnerů s možností přepravy tkání a buněk určených pro člověka i zvíře. Veškeré vzorky jsou pravidelně kontrolovány a dané hodnoty jsou neustále ukládány.


Testování genetického původu, DNA, původ maternální a paternální linie

Testování genetického původu, DNA, původ maternální a paternální linie

Chcete zjistit váš genetický původ? Zajímáte se jaký je váš geografický a etnický původ? Společnost Genexone s.r.o. se sídlem v Olomouci poskytuje odborné konzultace v oblasti lékařské genetiky a molekulární diagnostiky na úrovni DNA. Zajišťuje testování genetického původu, testy DNA, původ maternální a paternální linie. Testováním genetického původu zjistíte, zdali mají vaše kořeny židovský či indiánský původ, jestli jste nositeli genetického znaku dlouhověkosti a další zajímavosti. Zjišťování genetického původu: - nechte si otestovat svoje DNA. Stačí zaslat stěr buněk bukální sliznice, vyplnit formulář a odeslat spolu se vzorky na naši adresu. Maternální původ - testování mtDNA: - můžete se dostat zpět do bližší minulosti cca 40.000 – 1.000 let Paternální původ - Y-DNA testování: - analýza 17ti markerů, můžete se dostat zpět do minulosti cca 5.000 – 500 let. DNA diagnostikujeme na základě požadavků klienta.


Laboratorní služby Kladno – nejen rozbory pitné vody, měření přírodních radionuklidů ve vodě

Laboratorní služby Kladno – nejen rozbory pitné vody, měření přírodních radionuklidů ve vodě

Středočeské vodárny v Kladně mají laboratoř, kde si mohou lidé udělat rozbor pitné či odpadní vody. Pokud potřebujete rozbory pitné vody, tak je laboratoř provádí jak pro interní potřeby, tak pro obce a města, firmy či soukromníky. Služby nabízené s rozborem vody jsou: -mikrobiologický a hydrobiologický rozbor vody -základní chemický rozbor -rozbor na kovy -rozbor na pesticidy Po domluvě se zákazníkem mohou odeslat vzorky i do registru Pitná voda.


Testy určení pohlaví ptáků, diagnostika virových infekcí a chlamydií u ptactva

Testy určení pohlaví ptáků, diagnostika virových infekcí a chlamydií u ptactva

Společnost Genexone s.r.o. poskytuje služby v oblasti genetiky. Testujeme ptactvo na určení pohlaví, určování rodičovství u ptactva. Provádíme diagnostiku virových infekcí a chlamydií u ptactva. Zabýváme se DNA diagnostikou v oblasti nehumánního genomu - pohlaví u ptactva, diagnostiku vybraných patogenů, geneticky podmíněné choroby u chovných i domácích zvířat, identifikační analýzy. Extrahumánní genom: - testy určení pohlaví ptáků letců a běžců pomocí analýzy DNA v genech CHD-W a CHD-Z metodou PCR - určení ptačího genetického profilu analýzou DNA - test příbuzenství u papoušků (rod Ara, Amazoňan) a poštovních holubů - určování rodičovství u ptactva – parentita Diagnostika virových infekcí ptáků: - Avian polyomavirus - Cirkoviróza PBFD Přímá DNA diagnostika chlamydií u ptáků: - jedná se o onemocnění způsobené bakterií Chlamydophila psittaci. Naše laboratoř vyšetřila již tisíce vzorků u desítek druhů např. papoušci, sovy, holubi, loskutáci, krkavci atd.


Rozbory povrchových vod Praha -  rychlý a levný odběr vzorků

Rozbory povrchových vod Praha - rychlý a levný odběr vzorků

Stanovujeme jak mikrobilologické, tak fyzikálně-chemické a chemické ukazatele. Nabízíme a provádíme různé typy rozborů pitných, odpadních a povrchových vod pro soukromé firmy a širokou veřejnost. Potřebujete rozbor pitné vody? - Obraťte se na nás! Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Rozbory bazénové vody a koupališť ve volné přírodě - laboratoř Říčany, s.r.o.

Rozbory bazénové vody a koupališť ve volné přírodě - laboratoř Říčany, s.r.o.

Vodohospodářská laboratoř poskytuje služby dle platné legislativy. Provádíme rozbory i odběry bazénové vody a koupališť ve volné přírodě. Dále pak potoků, rybníků, jezírek a vodních nádrží. Provádíme také chemické a mikrobiologické rozbory. Výsledky rozborů od nás obdržíte od 7 do 15 pracovních dnů s ohledem na rozsah Vaší objednávky. Naším cílem je poskytnout klientům vysoce kvalitní, rychlé a přesné rozbory vod, v maximální šíři a komplexnosti.