Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Dodávky kolejnic – třída oceli R350HT 2020-2022

Dodávky kolejnic – třída oceli R350HT 2020-2022

Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody (dále jen „dílčí zakázky“) jsou dodávky kolejnic tvarů kolejnic 49 E1 a 60 E2 z oceli třídy R350HT do organizačních složek zadavatele na území České republiky pro zabezpečení provozuschopnosti železniční dopravní cesty, pro opravu a údržbu tratí dle požadavků organizačních jednotek zadavatele, případně dle potřeby zadavatele též pro investiční akce.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941200-7
Železniční kolejnice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lisované ocelové plechy pro automobilový průmysl i další odvětví

Lisované ocelové plechy pro automobilový průmysl i další odvětví

Naše lisované ocelové plechy mají mimo jiné využití převážně v automobilového průmyslu, a to zejména v oblasti výroby karoserií, ocelových plechových dílů sedacích elementů, nosných a výfukových systémů, olejových van nebo komponentů pro okenní systémy. Nově se soustředíme i na výrobu součástí mechanismů určených pro automatické stahování střechy u cabrio vozů. Kromě automobilového průmyslu mají naše lisované ocelové plechy a další výrobky úspěch i při využití v ostatních odvětvích, a to například jako komponenty do myčky nebo díly na popelnice. Naší dlouholetou tradicí je lisování olejových van do hospodářských strojů. K výrobě lisovaných ocelových plechů používáme hydraulické a mechanické lisy a veškerá naše produkce odpovídá normám. Zakládáme si na vysoké kvalitě provedení výrobků, avšak důraz klademe i na optimalizaci nákladů, aby byla vzájemná spolupráce výhodná pro obě strany. Lisované ocelové plechy nabízejí celou řadu využití zejména v automobilovém průmyslu: - části karoserií - nosné systémy - výfukové systémy - olejové vany - komponenty pro okenní systémy - mechanismy pro automatické stahování střechy u vozů cabrio Kromě lisovaných ocelových plechů nejrůznějších typů vám rádi poskytneme také další služby - 3D měření, zajištění povrchových úprav jako je práškování nebo lakování, odmašťování oceli a hliníku, svařování, nýtování a bodování.


Koncovky madel, záslepky na nerezová zábradlí - prodej příslušenství na e-shopu

Koncovky madel, záslepky na nerezová zábradlí - prodej příslušenství na e-shopu

Prodejem koncovek madel, záslepek a dalšího příslušenství na nerezová zábradlí se zabývá na svém e-shopu společnost Anděl CZ s.r.o. Navštivte náš e-shop, kde naleznete velký výběr držáků příslušenství na nerezová zábradlí. Prodáváme koncovky a záslepky, které jsou určeny k zakončení trubek, šprušlí, výplní, záslepky se osazují naklepnutím nebo lepením dle modelu. Koncovky a záslepky na madla máme k dispozici nerezové nebo dřevěné, různých tvarů a velikostí. S námi si sestavíte zábradlí, které se bude dokonale hodit do vašeho interiéru nebo k venkovnímu schodišti domu. Nakupujte na našem e-shopu pohodlně díly k madlům, výplně zábradlí, držáky skel a výplní, koncovky a záslepky a další veškeré příslušenství k zábradlí.


Kvalitní střižné a ohýbací přípravky – výroba pro průmysl

Kvalitní střižné a ohýbací přípravky – výroba pro průmysl

Naše společnost TECHNICKO - INŽENÝRSKÉ SLUŽBY z Letovic je zaměřená nejen na výrobu kvalitních střižných a ohýbacích přípravků pro průmysl. Dodáváme střižné a ohýbací přípravky pro strojírenství a průmysl za účelem : - usnadnění procesu výrobu - zajištění větší produktivity a hospodárnosti při výrobě Můžou být jimi například nástroje pro tváření plechů a jiných materiálů za tepla. V případě potřeby přizpůsobíme individuální návrh, konstrukci a rozsah výroby. Také poskytujeme možnost montáže a následné broušení nástrojů.


Kovovýroba, výrobky z plechu pro domácnost, lopatky, kuchyňská struhadla, krbové příslušenství

Kovovýroba, výrobky z plechu pro domácnost, lopatky, kuchyňská struhadla, krbové příslušenství

Kvalitní plechové předměty vhodné jak do domácnosti, tak pro automobilový průmysl výhodně pořídíte u rodinné společnosti ANTIKORO VILÉMOV s.r.o. z okresu Havlíčkův Brod. Naši zákazníci si mohou vybrat z širokého sortimentu plechových výrobků, jako jsou kovové lopatky na smetí i na uhlí, kuchyňská struhadla, krbové příslušenství, vratové závěsy či odpařovače vody na ústřední topení. Pro technické účely máme k dispozici pouzdra vzduchových filtrů, vzduchové filtry pro naftové motory či dílčí prvky kabelových rozvodů. Naše výrobky vyvážíme nejen do České republiky, ale v rámci celé Evropské unie.


Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec s.r.o. vyrábí na zakázku výkovky do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300mm, nebo do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. Hravě jich dokážeme zpracovat přes 3 000 tun ročně. Další služby zápustkové kovárny Stako: Povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování). K výrobkům můžeme doložit výsledky nedestruktivních zkoušek, chemických a mechanických analýz, dle požadavku zákazníka. Firma Stako je certifikována dle ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004


Vozítka pro děti Beroun - koloběžky a tříkolky pro děti od 4 let s parkovacími stojany

Vozítka pro děti Beroun - koloběžky a tříkolky pro děti od 4 let s parkovacími stojany

Dětské koloběžky s označením Bára jsou vyrobeny z trubkové konstrukce s povrchovou úpravou práškovými barvami (komaxit). Plastové disky mají polyuretanovou obruč. Koloběžky jsou opatřeny nožní brzdou. Jsou testovány a schváleny Státní zkušebnou a bylo na ně vystaveno Prohlášení o shodě. Technické údaje pro kolobežku: - řidítka ve tvrau Y nebo T - váha: 3,3 nebo 3,4kg - šířka řidítek: 410 nebo 450mm - délka: 900mm - maximální výška: 650 nebo 720mm. Technické údaje pro tříkolku: - váha: 6kg - šířka řidítek: 410mm - délka 900mm - maximální výška: 660mm - posun sedátka 450 - 500mm. Stojany pro koloběžky a tříkolky dodáváme se 4 nebo 5 místy ke stání.