Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Zajištění lékařské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství

Zajištění lékařské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství

Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování lékařské pohotovostní služby pro dospělé, lékařské pohotovostní služby pro děti a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství, a to do 31.12.2022.
Dle § 110 zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), kraj odpovídá za organizaci a zajištění lékařské pohotovostní služby, lékárenské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství.
Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části:
1. část: Lékařská pohotovostní služba pro dospělé
2. část: Lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost
3. část: Pohotovostní služba v oboru zubní lékařství.
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravskoslezský kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
11.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravskoslezský kraj

Zadavatel IČ:
70890692

Zadavatel ulice:
28. října 117

Zadavatel PSČ:
702 18

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85140000-2
Různé zdravotnické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastika prsou od opravdových profesionálů - zmenšení, zvětšení i modelace

Plastika prsou od opravdových profesionálů - zmenšení, zvětšení i modelace

Trápí Vás nízké sebevědomí z důvodu malých prsou nebo naopak máte poprsí velké a tím způsobené boleti zad? Pak jste na správném místě. Kontaktujte kliniku Plastická a kosmetická chirurgie v Třinci, která Vám pomůže a provede plastiku prsou, která v současné době patří mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie. Indikace plastické operace prsou: - redukční mammaplastika - řeší úpravu nadměrné velikosti prsou a tím uleví od bolestí zad a páteře - mammoplastika - modelace poklesu poprsí, vylepšení tvaru - augmentace - zvětšení prsou pomocí prsních implantátů. Vyřešíme Vaše psychické i zdravotní problémy pomocí modelace, zmenšení či zvětšení poprsí. Přestaňte se trápit a obraťte se na nás. Jsme tým odborníků, který se snaží ke každému klientovi přistupovat profesionálně a s maximální úctou!


Soukromá kožní ordinace Praha 12, vyšetření a léčba kožních chorob

Soukromá kožní ordinace Praha 12, vyšetření a léčba kožních chorob

Trápí Vás bradavice nebo trpíte atopickým ekzémem? V naší soukromé kožní ambulanci v Praze Vám pomůžeme vyřešit vše, co se týká kožních potíží a navrhneme účinnou léčbu, která Vám bude vyhovovat. Odstraňujeme bradavice, kožní útvary, léčíme atopický ekzém, bércové vředy i psoriázu – lupénku. Provádíme chemický peeling. Prostřednictvím lékařské pošty poskytujeme odbornou lékařskou konzultaci online. Společnost Kožní ambulance Zárubova, s.r.o. můžete navštívit každý všední den na ulici Zárubova 498/31 v Praze 12 – Kamýk od pondělí do čtvrtku bez objednání. V pátek je ordinace určena pro objednané pacienty.


Domácí zdravotní a hospicová péče, charitní pečovatelská služba, Přerov, pomoc rodinám

Domácí zdravotní a hospicová péče, charitní pečovatelská služba, Přerov, pomoc rodinám

Kvalitní domácí zdravotní péči bez nutnosti hospitalizace poskytuje zdravotnické zařízení Charita Přerov. Naším hlavním cílem je pomoct rodině při náročné péči o blízkou nemocnou osobu a přitom vše zařídit tak, aby pacient mohl strávit co nejdelší čas svého života ve svém přirozeném domácím prostředí. Naše charitní pečovatelská služba poskytuje zdravotní a hospicovou péči v Přerově a přilehlých obcích. Po konzultaci s lékařem a rodinou provádíme ošetření vředů, proleženin, kontrolujeme krevní tlak, pomáháme s aplikací inzulínu i injekcemi. V rámci paliativní péče poskytujeme umírajícím léky na bolest včetně fyzické a psychické podpory.


Ortopedie Praha - léčba nemocí a úrazu pohybového aparátu

Ortopedie Praha - léčba nemocí a úrazu pohybového aparátu

Máte problémy s klouby, vazy či páteří? Nejlepším řešením je vyhledat odborného lékaře v oboru ortopedie. Zavítejte do naší ordinace společnosti MONADA spol. s r.o., která se nachází v Praze. Jsme specialisté při léčbě nemocí a úrazů pohybového aparátu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti diagnostiky i sonografické diagnostiky, léčby a prevence vrozených vývojových vad. Naši péči provádíme ambulantní formou, v rámci denního a týdenního stacionář či léčby u Vás doma. Při řešení Vašich obtíží poskytujeme obstřikovou a infuzní terapii, MRI a CT vyšetření a propojení s ortopedickými, rehabilitačními a neurologickými klinikami.


Pečovatelská služba – spojení pacientů se sesterským personálem

Pečovatelská služba – spojení pacientů se sesterským personálem

Potřebujete spolehlivé komunikační zařízení pro domov s pečovatelskou službou? Propojení mezi pacienty a sesterským personálem zajistí systém od společnosti ALCAD, s.r.o., který se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem. Vhodný je nejen do domovů s pečovatelskou službou ale také nemocnic či domovů pro seniory. Je také ideálním řešením, jak mít pod kontrolou pacienty s Alzehimerem, demencí či jinou psychickou nemocí. Systém Sestra-Pacient zajistí nejenom trvalý dohled a rychlou komunikaci s pacientem. Umožňuje také kontrolu pohybu osob a monitoring objektu, např. kolem dveří, průchodů a výtahů. Pokud se pacient přiblíží k monitorovaném místu, je personál informován o pohybu osob v zakázané zóně. Podle druhu zapojení pak přijímač signálu aktivuje svítidlo, sirénu a uzamkne dveře. Podrobnější informace o systému naleznete na našich webových stránkách.


Interní ambulantní péče - MUDr. Jan Neugebauer, Rakovník

Interní ambulantní péče - MUDr. Jan Neugebauer, Rakovník

Trápí Vás špatný zdravotní stav, máte problémy s tlakem, srdcem či trávícím traktem? Pokud Vás praktický lékař odešle na odborné vyšetření k internistovi, tak navštivte naši ambulanci MUDr. Jana Neugebauer, která se nachází ve městě Rakovník. V naší specializované ordinaci vnitřního lékařství provádíme diagnózu a nechirurgickou léčbu chorob vnitřních orgánů. Realizujeme vyšetření a monitorování krevního tlaku, ergometrické vyšetření pro vyhodnocení práce srdce při zátěži a jeho možných onemocnění. Dále pak vykonáváme měření EKG, předoperační vyšetření a odběry biologického materiálu.