Asociace českých nábytkářů - společná cesta vzdělávání

Asociace českých nábytkářů - společná cesta vzdělávání

Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Asociace českých nábytkářů

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Asociace českých nábytkářů

Zadavatel IČ:
71377077

Zadavatel ulice:
Na poříčí 1041/12

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80400000-8
Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Servis systémů požární ochrany Plzeň

Servis systémů požární ochrany Plzeň

Poskytujeme servis hasicí techniky, hasicí přístroje, periodické zkoušky hasicích přístrojů, hydrantové systémy, bezpečnostní značení dle ČSN, kontrolu protipožárních dveří a požárních ucpávek, speciální uzávěry, periodické kontroly a zkoušky tlakových láhví a svazků, revize tlakových nádob stabilních, kontroly požárních vodovodů, provádíme školení BOZP a PO. Zabezpečujeme plnění úkolů a řešení požární ochrany vyplývajících ze zákonných právních předpisů. Jsme profesionálové v protipožární bezpečnosti. Zákazník a perfektně odvedená práce je pro nás na prvním místě. Na nás se můžete vždy spolehnout!


Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Hlavní činnost naší firmy jsou revize zdvihacích a jeřábních strojů např.: - autojeřáby - jeřáby (bez omezení únosnosti) - kabelové a trolejové vozy - kladkostroje (elektrické) - pracovní plošiny - regálové zakladače - ruční zvedáky, vrátky a kladkostroje - zdvihací zařízení Revize probíhají za provozu podniku, aby nebyl chod narušen a zbytečně by nedošlo k časovým omezením práce. Dbáme na preventivní prohlídky, aby se předešlo zbytečným zraněním či škodám na strojích. Revize strojů je dána ze zákona a je potřeba si termíny kontrol hlídat. Naše revizní služba podléhá pravidelné kontrole mezinárodního certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci Praha , BOZP dokumentace, audit, školení v Praze, ČR a EU

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci Praha , BOZP dokumentace, audit, školení v Praze, ČR a EU

Milan Kovařík - školení a audit BOZP a požární ochrany Praha Staráme se o bezpečnost zdraví při práci a na pracovištích. Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP a PO v Praze, ČR a EU podle nejnovějších platných legislativních a souvisejících předpisů. Sledujeme dodržování právních předpisů dle Evropské Unie. Neváhejte oslovit o pomoc naší firmu Milan Kovařík - školení a audit BOZP a požární ochrany Praha. Služby BOZP a požární ochrany: Vypracování povinné dokumentace BOZP  Provádění povinných ročních kontrol BOZP, audit Vyhledávání, posouzení a hodnocení rizik Spolupráce při kolaudaci nových staveb Zpracování pracovních postupů Provádění kontrol stavu BOZP Bezpečnostní tabulky Osobní ochranné pracovní prostředky


Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Hledáte školící středisko, které pořádá kurzy na stavební stroje a motorové pily? Pak se obraťte na společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě. Školení probíhá především v celém Moravskoslezském kraji. Máme akreditovaná střediska v Opavě, Havířově, Vítkově a Třinci, ale jezdíme školit i do Bruntálu, Krnova, Olomouce a do Brna. Naše učebny jsou nově zrekonstruované a školení probíhá v příjemném prostředí s využitím moderní techniky. Školení strojníků stavebních strojů: nakladače, rypadla, válce, dozery a jiné kategorie dle dohody Druhy kurzů: - základní kurz – pro pracovníky, kteří nemají žádný strojnický průkaz - rozšiřovací kurz – pro vlastníky strojnického průkazu - rozšíření dalších kategorii strojů - sdružený kurz – sloučení základního a rozšiřovacího kurzu - opakované školení s přezkoušením – každé 2 roky se musí obnovit platnost strojnických průkazů Školení obsluhy motorové pily: - základní školení – řezání do průměru 15 cm - základní školení – kácení - opakovací školení - základní školení - křovinořezy - opakovací školení Výstupní doklad: Průkaz k obsluze motorové pily či křovinořezu, anebo potvrzení do tohoto průkazu. Více informací o termínech a cen kurzů se dozvíte na stránkách společnosti AUTO EDU nebo si můžete zavolat na číslo 596614179.


Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Členové Regionální hospodářské komory Brno plně využívají nadstandartních služeb pro své podnikání. Regionální hospodářská komora Brno slouží jako aktivní podpora pro podnikání, k prosazování a ochraně zájmů členských firem. Malí i střední podnikatelé využívají služby pro osobní i podnikatelský rozvoj. Vzdělávací akce Široká škála školení, odborné semináře i praktické kurzy. Spolupracujeme s lektory, kteří mají bohaté i praktické zkušenosti v oborech a dovednostech, které školí. Výhoda pro účastníky z členských firem - mají výrazné cenové zvýhodnění účastnického poplatku. Firemní vzdělávání Pro Vaši firmu připravíme firemní školení „na míru“ dle Vašich potřeb a s přizpůsobením programu. Ve spolupráci s našimi lektory Vám zdarma zpracujeme programovou i finanční nabídku. Členové mají možnost pro účely firemního vzdělávání využít našich školící prostory vč. kompletního servisu a vybavení. Dotace na vzdělávání Z našich dotačních projektů, Vám můžeme pomoci, zajistit dotaci na školení zaměstnanců. V rámci projektů přebíráme náročnou administrativu projektu a zástupci firmy pouze využívají školení. Další výhody pro členy a seznam pořádaných akcí na rok 2018 naleznete na našich webových stránkách Regionální hospodářské komory Brno.