Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Asociace českých nábytkářů - společná cesta vzdělávání

Asociace českých nábytkářů - společná cesta vzdělávání

Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Asociace českých nábytkářů

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Asociace českých nábytkářů

Zadavatel IČ:
71377077

Zadavatel ulice:
Na poříčí 1041/12

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80400000-8
Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kurzy zaměřené na tepelné zpracování kovů - Ostrava

Kurzy zaměřené na tepelné zpracování kovů - Ostrava

Tepelné zpracování kovů si žádá odborné vzdělání zaměstnanců a potřebné kurzy. Že nevíte, na jakou firmu se v oblasti kurzů tepelného zpracování kovů obrátit? Společnost Hutní montáže – Svarservis vytvořila Útvar školení a vývoje v oblasti tepelného zpracování svárů. Našim posláním je zajistit, aby absolventi nabyli potřebné vědomosti k provádění tepelného zpracování kovů, sloužící k odstranění zbytkových pnutí vzniklých svářením, obráběním, ohýbáním apod. Kurzy věnující se tepelnému zpracování kovů jsou určené především pro svářečské technology a inženýry, kteří se v praxi se zmíněným odstraňováním pnutí setkávají. Další kurz je určen pro zaměstnance dohlížející na tepelné zpracování svařovaných spojů. Výstupem těchto kurzů je diplom vydaný evropskou svařovací federací, a to s mezinárodní platností. Co od kurzů tepelného zpracování kovů firmy Hutní montáže – Svarservis můžete očekávat? - lektoři z Vysoké školy báňské – Technická univerzita Ostrava - odborníci z praxe - učebny a laboratoře - budova školicího střediska v Ostravě - diplom vydaný evropskou svařovací federací s mezinárodní platností - prohloubení praktických dovedností a teoretických znalostí Pokud byste měli zájem o kurzy zaměřené na tepelné zpracování kovů, neváhejte společnost Hutní montáže – Svarservis kontaktovat.


Odborné vzdělávání při AEM - Hospodárné získávání a využívání energie

Odborné vzdělávání při AEM - Hospodárné získávání a využívání energie

Řídíte střední odbornou školu či učiliště se zaměřením na energetiku a elektrotechniku nebo fakultu vysoké školy v tomto oboru? Tak zajisté uvítáte možnost kvalitního získávání informací a propojení se s firmami, které již řadu let pracují v energetickém průmyslu a podílejí se na tvorbě Národní soustavy kvalifikací. Staňte se tedy členy pracovní skupiny odborného vzdělávání při Asociace energetických manažerů, z.s. Naše nevládní a neziskové sdružení pro hospodárné získávání a využívání energie propojuje vzdělávací organizace a firmy, které jako budoucí zaměstnavatelé, dávají školám podměty pro zlepšení vzdělávání, určují potřeby firem a skladby oborů.


Školení jeřábníků, vazačů břemen, lešenářů - vazačský, jeřábnický, lešenářský průkaz

Školení jeřábníků, vazačů břemen, lešenářů - vazačský, jeřábnický, lešenářský průkaz

Firmy z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště si mohou ve Školícím středisku Pavel Knotek Vlčnov objednat termín školení jeřábníků, vazačů břemen či lešenářů, kteří po úspěšném absolvování kurzu obdrží příslušný průkaz - vazačský, jeřábnický, lešenářský. Školení probíhá přímo u zákazníka nebo v našem školicím středisku Vlčnov - areál Střechostav. Provádíme základní a opakovací školení pro pracovníky obsluhující zdvihací zařízení, manipulují s břemeny, provádějící montáž a demontáž lešení. Prováděná školení: - jeřábníci - skupiny O - D - vazači - skupiny A - B - obsluha zdvihacích zařízení - lešenáři. Školení jeřábníků je určeno pro osoby, které budou manipulovat břemeny pomocí zdvihacích zařízení. Školení vazačů břemen je určeno uchazečům, kteří pracují jako signalista pro obsluhu jeřábů všech tříd a budou vázat, odvazovat břemena. Školení lešenářů je určeno pro zájemce, kteří potřebují průkaz lešenáře pro stavbu a provoz trubkových pracovních lešení. Po absolvování základního školení a závěrečném teoretickém i praktickém přezkoušení vystavíme klientovi vazačský či jeřábnický průkaz. Opakované školení je určeno pro pracovníky, kteří již průkaz mají a od posledního školení uběhlo 12 měsíců.


Přetíženost vedoucích pracovníků - syndrom vyhoření - ztráta chuti pracovat

Přetíženost vedoucích pracovníků - syndrom vyhoření - ztráta chuti pracovat

Jste přetížení? Cítíte na sobě stres, únavu, vyhoření, ztrátu chuti pracovat, nemůžete spát? Rádi byste se s tím poprali? Kontaktujte Martina Gajdoše, profesionálního kouče, trenéra a konzultanta s mnohaletou praxí v oboru. V dnešní uspěchané době můžeme sledovat syndrom vyhoření u manažerů, vedoucích pracovníků i běžných zaměstnanců stále častěji. To se poté může odrazit na úspěšném chodu firmy, ztrátě výkonnosti a zhoršení mezilidských vztahů ve firmě. Pomohu Vám předcházet syndromu vyhoření, udržet si motivaci a chuť pracovat. Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě a domluvte si se mnou nezávaznou schůzku!


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Výuka, odborné kurzy obsluh stavebních strojů, kolových i pásových nakladačů a rypadel, VZV

Výuka, odborné kurzy obsluh stavebních strojů, kolových i pásových nakladačů a rypadel, VZV

Kvalitní výuku zaměřenou na obsluhu stavebních strojů zajišťuje firma s bohatými zkušenostmi Václav Řeháček - Autoškola Vašek ve městě Nová Paka. Naučíme Vás kompletní manipulaci s nejrůznějšími stavebními stroji od kolových a pásových strojů až po nakladače a rypadla. Po úspěšném absolvování našeho kurzu a dostatečné praxi v rozsahu stanoveném vyhláškou 77/1965 Sb. získáte strojnický průkaz, a tím odbornou způsobilosti pro práci s touto stavební technikou. Současně si můžete doplnit vzdělání a zúčastnit se kurzu obsluhy vysokozdvižného vozíku, čímž ještě zvýšíte Vaše uplatnění na trhu práce.