Collegium Bohemicum, o. p. s. – výstavba muzejní expozice Naši Němci

Collegium Bohemicum, o. p. s. – výstavba muzejní expozice Naši Němci

Předmětem zakázky je dodávka na míru vyhotoveného nábytku – výstavního fundusu, audio video prvků a veškerého vybavení, jejich instalace na místě plnění veřejné zakázky v souladu s projektovou dokumentací ve stupni DTPE pro provedení I. a II. části Expozice k dějinám Němců v českých zemích vypracované Projektil architekti s.r.o., IČ: 27118436 (dále jen “Projektant”), včetně prací specifikovaných ve výkazu výměr (výkaz výměr tvoří část přílohy č. 6 této zadávací dokumentace), a po dokončení předat předmět veřejné zakázky - dílo objednateli (dále jen „dílo“), kdy toto je financováno finančními prostředky pocházejícími z veřejných zdrojů, a to v rámci činnosti obecně prospěšné společnosti Collegium Bohemicum, o.p.s., která je mj. příjemcem finančních prostředků z veřejných zdrojů, dotací. Tato zakázka je financována z investičního záměru Ministerstva kultury ČR.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Collegium Bohemicum o.p.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Collegium Bohemicum o.p.s.

Zadavatel IČ:
27309231

Zadavatel ulice:
Masarykova 1000/3, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem

Zadavatel PSČ:
400 01

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

32321200-1
Audiovizuální přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stolařská výroba - atyp nábytek na míru z masivu, lamina, dýhy

Stolařská výroba - atyp nábytek na míru z masivu, lamina, dýhy

Do interiéru je ideální si pořídit nábytek na míru, jedině tak bude přesně podle Vašich představ. Mezi hlavní aktivity firmy TECH-VOLT, s.r.o. patří právě stolařská výroba. Zaměřujeme se na výrobu z masivu i lamina a dýhy. Působíme především v regionu Kroměříž, Zlínský kraj, Přerov. Připravíme podle Vašeho zadání cenovou nabídku i nákres. Zhotovíme nábytek v prvotřídní kvalitě. Výroba probíhá ve vlastní stolařské dílně. Zajistíme i dopravu a montáž. Výroba, montáž: - interiérové vybavení, doplňky - nábytkové sestavy na míru - do ložnice, obývacího pokoje - kuchyňské linky - vybavení kanceláře - dílenský nábytek. - atypický nábytek.


Trojdílná, pětidílná, skládaná nábytková dvířka T.segment

Trojdílná, pětidílná, skládaná nábytková dvířka T.segment

Vybírejte nábytková dvířka podle posledních trendů - tam patří trojdílná či pětidílná skládaná dvířka T.segment od firmy Trachea. Hlavní výhodou je možnost kombinovat více druhů povrchových úprav - dřevodekory, unibarvy a sklo, tím se vytváří prostor pro kreativní řešení interiérů podle požadavků zákazníků. Realizujete kompletní interiér bytu či domu? Vyberte si výrobce nábytku na míru či prodejce, který patří do naší sítě odběratelů v okr. Zlín, Kroměříž i jiných regionech ČR. Dřevodekory mají strukturovaný povrch, dokonale tedy imitují přírodní dřevo. Unibarvy jsou v jednobarevných odstínech - červená, písková, vanilková, slonová kost, sametově žlutá, prachově šedá. Další variantou je využít sklo jako výplň - u petidílných dvířek vznikne efekt rámu, u třídílných jde o členění do plochy. Důležitým detailem u skládaných dvířek T.segment je ztracená spára, mezi hranou a plochou dvířek, která je opravdu neznatelná na rozdíl od nábytku prodávaného v běžných řetězcích. Nehrozí tedy zanášení špínou a životnost je mnohem delší.


Designový nábytek, vybavení interiérů – návrh a výroba

Designový nábytek, vybavení interiérů – návrh a výroba

Chcete mít originálně zařízený dům či kancelář? Tak se obraťte na naši společnost TUNNEL s.r.o., sídlící v Praze. Jsme společnost, která se zaměřuje na výrobu nábytku atypických tvarů, rozměrů a designu. Každý kousek je originál. Spolupracujeme s profesionálními designéry a architekty, kteří Vám poradí a zhotoví návrh, a my vše pak zrealizujeme a instalujeme na klíč. Na zakázku vyrábíme vybavení všech vnitřních prostor jako jsou rodinné domy, byty, kanceláře, obchody či komerční prostory. Interiéry ozvláštněte zajímavými prosklenými příčkami bez rámů, které pro Vás na míru vyrobíme. Dle požadavků a vkusu uděláme i zámečnické konstrukce a doplňky.


Zakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Zakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Zevšedněl vám klasický nábytek dostupný z obchodních řetězců a chcete dodat interiéru vašeho domova nový šmrnc? Dům či zahrada získá nový a jedinečný ráz díky nábytku z dřevěných palet, který vyrábí a dodává společnost Pila Benda s.r.o., která sídlí v Dačicích. Na zakázku Vám vyrobíme posezení na zahradu nebo nábytek do interiéru. Zhotovujeme sedací soupravy, komody, knihovny, konferenční stolky, jednolůžkové a dvoulůžkové postele s nebo bez úložného prostoru, jídelní nebo pracovní stoly se židlemi, poličky, předsíňové stěny, botníky nebo stoličky. Zhotovujeme také interiérové doplňky, jako jsou například květináče. Nábytek z palet vyrobíme podle Vámi požadovaného rozměru. Co se týče povrchové úpravy, vybrat si můžete z několika odstínů, patinu nebo opalované dřevo.


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Jste za, že kuchyně je základem domácnosti a proto hledáte firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyňských linek a poskytne Vám ty nejlepší služby? Pak se určitě neváhejte s výrobou kuchyně na míru obrátit na firmu Truhlářství Jiří Kafka v Třebíči. Naše firma se specializuje na zakázkovou výronu nábytku do domácností a vyrábíme moderní, elegantní kuchyně, které jsou uzpůsobeny součastnému stylu života. Každému našemu zákazníkovi velmi rádi poradíme a pomůžeme s návrhem kuchyně - nabízíme zaměření a grafický projekt ZDARMA. Snažíme se vždy nabídnout nejlepší služby a špičkové vybavení v přijatelných cenách. Vybrat si můžete z širokého výběru dvířek, pracovních desek, světel, dále ze spotřebičů světových značek (vestavěné i volně stojící). Nabízíme také záruční i pozáruční servis. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.