Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Terminál Smíchovské nádraží; projektová a inženýrská činnost

Terminál Smíchovské nádraží; projektová a inženýrská činnost

Předmětem veřejné zakázky je kompletní projektová a inženýrská činnost na podkladě Studie dopravních uzlů Smíchov ke stavbě č. 44544 Terminál Smíchovské nádraží spočívající ve:
a) zpracování technických podmínek nutných pro provedení následných projektových stupňů dopracováním Podkladové studie do odpovídajících podrobností;
b) zpracování dokumentace pro vydání územního rozhodnutí;
c) výkon inženýrské (obstaravatelské) činnosti pro vydání územního rozhodnutí;
d) zpracování projektových dokumentací pro vydání stavebního povolení ve smyslu ustanovení § 110 stavebního zákona, a to k jednotlivým Věcným celkům Stavby samostatně;
e) výkon inženýrské (obstaravatelské) činnosti pro vydání stavebního povolení;
f) zpracování projektových dokumentací pro provádění stavby v rozsahu dokumentace pro zadání veřejné zakázky na stavební práce, a to k jednotlivým Věcným celkům Stavby samostatně; a
g) výkon autorského dozoru při výstavbě.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
06.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1 - Staré Město

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71500000-3
Služby ve stavebnictví

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Energetický štítek budovy, průkaz energetické náročnosti - informační středisko EKIS

Energetický štítek budovy, průkaz energetické náročnosti - informační středisko EKIS

Umožňujeme přechod k energeticky úsporným budovám. Od začátku roku 2013 se bez energetického štítku budovy neobejde žádná novostavba, ani starší dům či byt, který je určen k prodeji. Chcete-li se vyhnout zbytečným starostem a mít vše vyřízeno kvalitně a hlavně včas, je pro Vás společnost DK projekt, s.r.o. tou nejchytřejší volbou! Bližší informace Vám poskytneme na telefonním čísle 737186969 nebo osobně na adrese Bohumínská 94/113 v Ostravě - Muglinově.


Stavební projekce pozemních, dopravních a vodohospodářských staveb

Stavební projekce pozemních, dopravních a vodohospodářských staveb

Chcete postavit budovu, cestu, aquapark či přehradní nádrž? V prvé řadě je zapotřebí mít kvalitně zhotovenou projektovou dokumentaci. Společnost Fundos, spol. s r.o. Vám v této oblasti bude nápomocná. Specializujeme se na projekční návrhy staveb pozemních, dopravních a vodohospodářských. Stavba musí být precizně provedená od prvních kroků, proto naším zaměřením je i problematika zakládání staveb a geotechnika. Realizuje PD na protipovodňová opatření, pažení stavební jámy, pilotová zakládání, rozšíření komunikací, zakládání domů, tribun, skladů či bazénů. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v Brněnských Ivanovicích.


Kompletní projektová činnost v pozemním stavitelství, inženýrská činnost, studie, Praha

Kompletní projektová činnost v pozemním stavitelství, inženýrská činnost, studie, Praha

Profesionální služby v oblasti pozemních staveb poskytuje dynamická společnost FSP projekční kancelář s.r.o. sídlící na Praze 5 Smíchov. Zajišťujeme kompletní projektovou činnost v pozemním stavitelství pro účely staveb rodinných domů, průmyslových hal, občanských i komerčních budov. Vyřídíme veškerou projektovou dokumentaci, postaráme se o územní rozhodnutí, pomůžeme s výběrem dodavatele a dohlédneme na skutečné provedení stavby. Současně zařídíme autorský a technický dozor, který zajistí hladký průběh stavby. Využít můžete i našich inženýrských činností, v rámci kterých Vám zařídíme nutná stavební povolení i ohlášení stavby na patřičných úřadech.


Návrhy a projektování rodinných domů - architektonická a projekční kancelář

Návrhy a projektování rodinných domů - architektonická a projekční kancelář

V architektonické a projekční kanceláři společnosti DISprojekt, s.r.o. se sídlem v Třebíči vytváří návrhy a individuální projekty rodinných domů. Klademe důraz na možnosti prostoru a možnosti klienta u tvorby architektonických návrhů. Nechte si od nás vytvořit návrh a projekci rodinného domu. Zpracováváme: - architektonické návrhy a studie komerčních a bytových staveb - návrhy a projektování rodinných domů - individuální studie rodinných domů, ale i domy na klíč - územní a regulační plány - územní studie - projekt komerční i obytné stavby Náš architektonický a projekční ateliér se zabývá architekturou a urbanismem. Sledujeme nové trendy a rozšiřujeme svoji odbornost. O návrh a projekci rodinného domu se postarají autorizovaní architekti a urbanisti, kteří jsou členy České komory architektů. Naše firma je členem Hospodářské komory Třebíč. Pomůžeme vám vytvořit bydlení přesně podle vašeho přání.


Luxusní bytové komplexy na klíč – návrhy a výstavba

Luxusní bytové komplexy na klíč – návrhy a výstavba

Tým špičkových architektů společnosti SPING STAV spol. s r.o. z Prahy nabízí své služby v oblasti návrhů a realizace luxusních bytových komplexů na klíč. Ať už se jedná o rekonstrukce stávajících objektů a jejich přestavbu na moderní bydlení nebo stavby zcela nových bytů, vždy mžete počítat s prvotřídně odvedenou prací. Luxusní bytové komplexy vybavené zázemím na klíč podle přání jednotlivých investorů v nadčasovém provedení a kvalitním řemeslném zpracování zaručí v dohodnutém termínu společnost SPING STAV spol. s r.o.


Krajinná a zahradní architektura, plány a projekty pro krajinu

Krajinná a zahradní architektura, plány a projekty pro krajinu

V oboru krajinného inženýrství a krajinné a zahradní architektury působí firma ARVITA P Zlín řadu let. Připravíme pro Vás plány a projekty pro krajinu, pro realizaci a revitalizaci vodních ploch, biocenter, biokoridorů, interakčních prvků, alejí. Vypracujeme plány pro rekultivace, sadovnické úpravy i jiné projekty z oboru ochrany a tvorby krajiny. Můžete se na nás obrátit i při žádostech o získání dotací z programů Ministerstva životního prostředí, Ministerstva zemědělství a programů EU. Nabízíme: - studie, plány, projekty pro krajinu - projekty pro tvorbu biocenter, biokoridorů, interakčních prvků, remízů, sadů  - projekty pro realizace větrolamů, alejí  - projekty pro revitalizaci a realizaci malých vodních ploch - revitalizace ploch narušených těžbou - projekty a studie pro ochranu pozemků před vodní a větrnou erozí - odborná stanoviska, posudky v oboru životního prostředí a ochrany přírody a krajiny - oznámení ke zjišťovacímu řízení - autorský dozor. Zabezpečíme podklady pro vynětí pozemků ze ZPF i identifikaci majetkoprávních vztahů k půdě. Vypracujeme plány zpětné rekultivace dočasných záborů a vegetační a sadovnické úpravy staveb pro investiční přípravu.